Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:07:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sexualnost  (Pročitano 6685 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 "Da li cesta mastrurbacija dovodi do nekih fizickih poremecaja. Cesto osecam nelagodnost i zelju za praznjenjem, odupirem se, uspe mi po nekad da izdrzim i desetak dana a onda... i opet padnem tako nisko u svojim ocima!
Puno je duhovnog u meni i to mi se ni malo ne slaze sa mojom sexualnoscu. Vodi se zestoka borba"


jooooj gde su ti roditelji da objasne svojoj deci bar ponesto  Smile
... naravno da je seksualni nagon jak i veoma izrazen kad je covek mlad, i to nije nista ni lose ni gresno;
koliko ja znam momci masturbiraju i kad imaju devojku, njima je to cesto veoma potrebno, i ni to nije nista lose ni gresno


ne treba svoje nagone potiskivati i iznalaziti nacine da se oni uguse, treba ih prihvatiti
ali svakako i treba i dobro je i lepo za tebe kao licnost da imas neke zanimacije i interesovanja, a hormoni neka kljucaju, i treba da kljucaju...   Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2006, 12:54:38 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


XM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K500i
Lepo sto si ptitala.... od moje sedme godine rastem prepusten sebi i Bogu. Tako da sam sve na tezi nacin u zivotu ucio. NIsam imao tu srecu da mi sve to lepo neko isprica i da ja posle upijem ko sundjer i budem HAPPY!
=)
Znas postoje dva ugla gledanja na ovaj sa strane naseg tela i sa Duhovne strane. Nisam siguran da se moze pronaci sredina jer...

Два пута и два царства

"Два се царства задобити не могу. Два супротна царства. Или Небо или земља. Или тело или душа. Два се господара не могу служити. Или Христос или Христов супостат (противник). Не може се путовати на два супротна пута. Или низ воду или уз воду. Или тесним путем у Небеско Царство или широким у пропаст. (Св. Николај Жички) "


Hvala puno na svim Vasim savetima... Sve je to sto se i meni  mota po glavi samo da vidim koja misljenja preovadjuju. od prilike ZA i PROTIV i zbog cega.

Znam da sam jedan od retkih  koji se sa tim bori... pogotovo u ovim godinama ali to kasnije manifestuje puno toga loseg... krece u agresiju, blud, nastranost, kod zena frigidnost, ne plodnost, pa abortusi... ma... kad uzme maha nista dobro iz toga ne proizadje osim ako ste u braku sa nekim kog volite vise od sveta i ko vas isto toliko voli pa to lici na Bozansko vodjenje LJubavi...
NO dotle... strpljenja...

Dosta mi je vise sexa, to je cisto izivljavanje nad svojim telom a i na partneru. Sebican je j jednostran gledas samo sebe da zadovoljis ako pritom zadovoljis i suprotnou stranu onda to ide ponovo ponovo pa ponovo jer vam je kao lepo i tako bey svrhe, smisla i cilja u beskonacnost!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:07:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.