Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sex~Erotika~Lepotice-18+,aaaaa ne,ne sme 18+ !!!  (Pročitano 3795 puta)
27. Maj 2009, 09:09:28
Svakodnevni prolaznik


Ti meni,ja tebi,mi nama...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Evo sada videh ovu temu maturanti,pa da kazem jedno.Mozda su za tebe klody deca,ali ima mnogo korisnika Bureka koji su upravo tog doba i kojima je jako zanimljivo,koji su usput punoletni,jer maturanti svi pune 18.!Sve vise ljudi pocinje da mi se zali,prijatelji,drustvo,svi koji koriste Burek,kako vlada Tiranija vas Modova nad korisnicima.Uvek ste vi pametniji od svega prirodnog i normalnog na drugim mestima na netu.Lock..bilo..lock..bice....lock...
Naravno,ruku na srce,ne kazem ja da nema gluposti na tone i tone,ali ljudi,dajte malo fleksibilnosti,i radite svoj posao sa vise savesti,jer mi se sve vise cini,da je fotelja slatka a zelja za radom gorka,pa izgleda kao da vise jednostavno radite posao Moda preko KurXX ali jebi ga,imate tu poziciju pa ajd.Ako ste se umorili,dajte upravo toj deci,koja i nisu deca,da savesnije obavljaju posao.No hard feelings-samo konstatujemo!
Ajd ziveli   Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 27. May 2009, 09:22:48)
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 09:11:41 od nabijac »
IP sačuvana
social share


Nemam vise njen broj,nisam vise u kontaktu sa Severinom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 456
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson W 910i
Jesi li ti normalan,pa zbog tih maloletnica mogu da zabrane rad sajta.Stvarno nerazumem zasto pravite frku niokocega. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbija do Tokija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ti meni,ja tebi,mi nama...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Ama ja ne kazem da treba biti tu maloletnica!Naravno da sam upoznat sa tom problematikom,i ne podrzavam "protok" sadrzaja sa maloletnim devojkama.Nisam mislio nista lose,uvredljivo itd,samo misljenje i parafraziranje mojih prijatelja i mene.Obicno su svi maturanti punoletni,i da ne navodim,ima foruma koji rade bez problema i sa tim sadrzajima,ponavljam,bez maloletnih devojaka...E sad,ako su to bas deca,naravno,skloniti.Samo mi je malo preradikalno bilo ovo odmah Lock sa obrazlozenjem da su to deca.Sve u svemu Burek se ne sme ugasiti  Smile pa ako su ono deca,neka vala,ali eto apel modovima,konstruktivni,ako mogu malo vise da se unesu u analizu sadrzaja,sve u cilju opsteg zadovoljenja i satisfakcije,a opet,prema mom subjektivnom postmatranju.  Smile
IP sačuvana
social share


Nemam vise njen broj,nisam vise u kontaktu sa Severinom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Za pocetak, postoji forum za Zalbe.
Licnom smatram da je pametnom dovoljno jednom reci, ali da ponovim - sve kritike, pohvale, zalbe, predloge vezano za rad foruma i modova, mozete da iznesete samo u tom forumu - Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku.
Sve ostalo, smatrace se krsenjem pravila foruma i Tim burek foruma ima obavezu da u takvim slucajevima odreaguje na odredjeni nacin: upozorenje, brisanje, preseljenje, privremeni i trajni ban.

U Pravilniku je jasno naglaseno da modovi imaju pravo da urede interne Pravilnike u okviru pojedinih foruma kako bi se omogucio nesmetan rad foruma i uopste, da reaguju na nacin koji im se cini najsvrsishodnijim u tom trenutku.
Klody je iskoristio to pravo, zakljucao temu i izneso svoj licni sud, s kojim se ja, kao admin, u potpunosti slazem.
Doduse, bez obzira na licni sud, on je ispostovao i neka pravila da se npr. tema ne otvara zbog dve-tri slike.

Takodje, rad modova nikad nije savrsen, ali je mnogo bolji od onoga sto moze da se ocekuje kada su u pitanju uslovi rada, pre svega mislim na ponasanje korisnika i sadrzaj koji se cesto koristi za licnu uvredu i osvetu.

Prema tome, kada neko bude imao toliko posla i iskustva kao sto imaju spomenuti modovi, moci ce da prica o foteljama i ukusima. Smiley

Mi zaista nemamo ambicije da nekoga kopiramo, ali da ne valjamo, ne bi nas drugi kopirali. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 456
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson W 910i
Slazem se da treba stavljati maturantkinje samo koje su punoletne ali se onako tema neotvara zato je odmah pao lock  Smile
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 09:35:28 od markozemun »
IP sačuvana
social share
Srbija do Tokija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
1. Tema se ne otvara ovako

2. Mi bi morali da razbijamo glavu koja je maloletna a koja nije (mada su vecina maturanata punoletni), ja kao 
   moderator na tom delu foruma stvarno nezelim da razmisljam o tome, a verujem da se i ostali slazu s time 

3. Burek nije kao drugi, drugi su kao Burek  Smile

 Smile



« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 09:58:06 od klody »
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ti meni,ja tebi,mi nama...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Zaista ste u pravu!!!
Vi zaista proveravate sve ali buuuukvalno sve do jedne fotografije sa ovog foruma,sigurni ste u punoletsvo ovih devojaka i zaista ali zaista,vas opsezan i temeljan rad zadivljuje mnoge obavestajne sluzbe,jer cak ni one,kao vi-ne postizu tako dobro i kvalitetno da provere svaku fotografiju radi utvrdjivanja eventualnog nedostatka u vidu maloletnosti.

Anea:
"Prema tome, kada neko bude imao toliko posla i iskustva kao sto imaju spomenuti modovi, moci ce da prica o foteljama i ukusima."


-Vidim da je uvedena i institucija Doplomiranog Moderatora  Smile,te da samo lica sa tim sveobuhvatnim ovozemaljskim znanjem mogu da pricaju o foteljama,zdravoj logici,obimu posla i strukovnosti.Izvinjavam se sto sam vasu enormnu kompetenciju iz svih oblasti,pa i oblasti zdrave logike i prepoznavanja potencijalno licemernog ponasanja,doveo u pitanje.

Dakle,vi ste u pravu,vasa je uvek jaca,kako vi kazete tako nije,niti je mozda-tako treba da bude,vi ste etalon,svi vas kopiraju i imate enormne Guru sposobnosti.
Mi smo obicni korisnici,koji ipak imaju nesto malo zdrave logike,a mozda i visak inteligencije(mada opet,kazem,nisam Dipl.Mod),koji ce uvek,ali uvek osetiti nepravdu i prepoznati licemerje,pa se ponekad i pobuniti.Koliko god vi uvek bili pametniji.NE shvatajte me pogresno,svi smo mi fini i normalni,samo ponekad ne znamo da postujemo i otvaramo teme,jer nemamo te skole,ali-niko se nije naucen rodio!Da smo svi zivi i zdravi!
A sada,sto se mene tice,za mene ste svi lockovani,idem u miru da surfujem forumom,koji inace jako volim,ali kazem vam,necu cutati,kada mislim da nesto nije ok,a vi tako profesionalni-take it!  Smile


Lock
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 13:09:38 od nabijac »
IP sačuvana
social share


Nemam vise njen broj,nisam vise u kontaktu sa Severinom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Lock
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
I prosli put ti je receno, i ovaj put ce biti... dodjes ovde i krenes da isterujes pravdu ali vodeci se samo time da ako ne bude 100/100 po tvome bice katastrofa integalaktickih razmera...
U tom isteravanju necega sto ti dozivljavas kao pravdu, koristis se obilato patetikom, jeftinom i losom ironijom, sebe predstavljas kao glas naroda...

Ti si pojedinac kome se nesto ne dopada... Tvoje misljenje je samo tvoje.
Ako se neko sa njim i slaze, to opet na znaci previse jer ovde ima sasvim dovoljno ljudi da se za gotovo svako misljenje - ma kakvo ono bilo, nadje neko ko se slaze.

Ako stvarno ocekujes da ti neko izadje u susret, ponasaj se normalno i korektno i preskoci taj stav koji sada imas prema svemu ovome jer sa takvim ljudima, takvim tonom, niko od nas nema nameru da raspravlja.

Moderatori grese. Wow. Topla voda.
Normalnim tonom moze se postici mnogo.
Dzukackim tonom se sigurno nece postici nista.

Reakcije nekih od njih, nisu uvek na zadovoljavajucem nivou. Wow. Topla voda.
I oni su samo ljudi... i oni imaju lose dane, i oni imaju gomilu posla i gluposti... i njihove reakcije mogu nekad biti ishitrene i njihovi komentari nekad mogu biti neprimereni... Ali to nije pravilo... Pravilo je da su njihove reakcije korektne i njihovo ponasanje zadovoljavajuce...
Svako ko od pojedinacne ishitrene reakcije pravi pravilo je zlonameran.

Tema mozda ima smisla... diskutovali smo o tome i slozili se da tako nesto moze biti prihvatljivo, ali tvoj nastup ovde, ova salva jeftine patetike tome nije ni najmanje doprinela... takvi potezi mogu samo da ucine da se neki tvoj zahev iako mozda ispravan iz principa odbije jer to nije nacin da se tako nesto saposti... i moze da ucini da ni jedan mod vise ne bude hteo da prica sa tobom, jer je rasprava sa takvim profilom ljudi cisto gubljenje vremena...

Promeni stav.

Srbija ima sasvim dovoljno boraca za kosmicku pravdu...
Drveni advokati ovde nisu potrebni...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.