Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:54:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sex sa Skangrbom  (Pročitano 10035 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
ccc trandza iz mog kraja... a jebi ga kosa je uvek bila puna svacega...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
ivanova prica je iz nekog teen-moviea.
desava se, desava, verovali ili ne.
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Kamo srece da je iz filma pa da sam preneo vama .A i da je iz filma bio bi to horor a ne teen.

Ne mozete da verujete pre neki dan sam je sreo u autobusu i nije izgledala tako lose kao kada smo se upoznali farbala se smrsala nosila je neke naocare ala karleusa da joj se nevide zrikave oci izgledala je kao neki prosek nizi sto se tice devojaka . Tako da me je sada manje sramota. Smile
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
brate, veliko otkrice, to su zene. cuvaj se.
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Svi za jednog,po jedan za sve.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 568
Zastava BG,Serbia
Lepo mi je cale rekao-sine,neveruj zenama koje lazu.
Istina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Koje puse ,Piju i jure kurve.
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Rodio si se e sad razmisljaj !!!!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 46
Zastava beograd
mob
Nokia N70
ovako nesto treba da stoji na TOP

ha ha lepa prica Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ovde nista nepise!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
uhh losih iskustava...
I ja sam imao jedno...bio sam na poslovnom putu u Poljskoj, super bilo..dva dana smo radili i onda je bila organizovana neka zurka. Posle sam saznao da to ljudi iz firme prave svake godine za najbolje saradnike....
Prvo vece...vecera fantasticna...nikad u zivotu bolje nisam jeo...popilo se par votki...dosao red da se pregleda zenski deo gostiju, ali sada malo bolje. Mic po mic, nadjem ja jednu "tetku", 35 godina, vitka, lepa, plava, kratke kose...s njom sam stigao do sobe i nekoliko poljubaca...udata i neda dalje ni za zivu glavu...vratim se ja u restoran, muzika tresti, direktor otisao u krevet.....
Prilazi mi jedna zenska osoba...zove me da igramo, a tetka ruzna, sise nema, dupe debelo, al sta kad sam ja popio....ajde mislim ja, zasto da ne...matora ima oko 40, nije udata (to sam kasnije saznao), ja popio podosta votke....i svejedno meni. Znam ja da je ona ruzna, ali meni to sad nije bitno, prelazim preko toga..doslo mi da tresem tetku..kao da je jedva docekala da je izvedem napolje...Posle par minuta setnje zavrsili smo na plazi, predivna plaza, pescana, ja navalio ko mutav da je skinem..kad ono ide neki bugarin i kupi kamencice i skloljke...ma pi*da mu m..gde bas sad...
Odveo ja tetku u obliznji sumarak, navalio na nju, skidam sve i sa sebe i sa nje..I..cvrc...votka uradila svoje...ni da mrdne onaj dole....legnem na ledja i zapalim cigaretu, a ova lujka ga zgabila u usta i "usisava" ko blesava...hoce i ona da se kresne, godine su to...ko zna kad ce, mozda je zadnje....
Obradila ga tetka i vratila ga u zivot, strucno nema sta...ja sam sebi vicem "to care", deljem li deljem, njoj osmeh sa lica ne pada, al zato pada moja opijenost...treznim se vremenom. Zavrsim ja sa velikim uspehom, nakon sat vremena...znoj sa mene i sa nje, sve nam se iglice od bora prilepile za kozu. Grli me ona, ljubi, sva sretna k`o da je nova godina...osmeh ne pada....ponudih je cigaretom, uze...Popusimo po jednu, pa pravac hotel....
Sutradan kad sam je video....boze sacuvaj, video sam ja da je ona ruzna, AL DA JE TAKAV GABOR...uhh, sam sam se sebi smucio...samo daj boze da ne pridje....
Sramota me bilo da bezim od nje, a moj direktor, video da je nesto bilo i tapse me.."neka neka, svugde mu je bolje nego u gacama"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Bravo .  Smile

Nadam se da te ta tetka "teca" nije smarala kasnije da hoce jos ili da hoce da se uda ili nedaj boze da je trudna.

Hvala sto si se uclanio u moj klub koji bi trebalo da nazovemo "Svuda mu je bolje nego u gacama" mozda promenim i ime teme.
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:54:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.