Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šešelj na više od 1000 stranica piše o uroti Vatikana i Hrvatske protiv Srba  (Pročitano 15780 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
seselj sam bojkotuje svoje sudjenje, jer izmislja neka svoja pravila - nece ovo, te mu ne odgovara ovaj text na latinici, te ga prevedi na engleski, te nece kucani vec pisani text...pa ja bi da sam sudija, zavrsio sudjenje prije vremena i osudio ga dozivotno zato sto smara bespotrebno  Smile

edit:
vlado
nije obrazovanje sve...mozda covjek i jeste pametan, al je onda totalno pukao, i nema nista od njeg, koji ce ti qrac inteligencija kad nemas pamet  Smile
Sve je to relativno, granica izmedju pameti i ludosti, kako ti kezes, je mala i zavisi od uspjeha. I za Teslu su govorili da je lud, pa vidi sta je covjek napravio. Ne zelim sad da se upustamo u diskusiju o Tesli i Seselju, jer su oni suprotne licnosti. Danas biti dobar politicar, da ti svi skidaju kapu, a pogotovo na Balkanu je nemoguce. Seselj se bori protiv Haga, da se ukine i da ga ismije, kao sto i jeste smjesan na neki nacin...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Ericsson T28
Ja samo mogu reći hvala Bogu što nema tako inteligentnih ljudi u Hrvata , kao Šešelj! A replika na onu opasku svako slovo na jednoj strani, nemoj da baljezgaš kad nisi vidio! To su tomovi koji kad bi se sasatali svi hrvatski političari ne bi mogli napisati ni proizvesti u svojim glavama još da 1000 godina žive!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Topaz
Ja samo mogu reći hvala Bogu što nema tako inteligentnih ljudi u Hrvata , kao Šešelj! A replika na onu opasku svako slovo na jednoj strani, nemoj da baljezgaš kad nisi vidio! To su tomovi koji kad bi se sasatali svi hrvatski političari ne bi mogli napisati ni proizvesti u svojim glavama još da 1000 godina žive!
ee tugo kad se ti divis seselju, gdje ce vam kraj bit  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
Eh ... da ti znas koliki je njegov koeficijent inteligencije ...
Citat
Da bilo ko od vas ima tako inteligentnog i duhovitog covjeka u svom narodu, svi bi mu skidali kapu.
Citat
Ja samo mogu reći hvala Bogu što nema tako inteligentnih ljudi u Hrvata , kao Šešelj!
Smile Smile Smile

ee tugo kad se ti divis seselju, gdje ce vam kraj bit Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja samo mogu reći hvala Bogu što nema tako inteligentnih ljudi u Hrvata , kao Šešelj! A replika na onu opasku svako slovo na jednoj strani, nemoj da baljezgaš kad nisi vidio! To su tomovi koji kad bi se sasatali svi hrvatski političari ne bi mogli napisati ni proizvesti u svojim glavama još da 1000 godina žive!

To care, slažem se u potpunosti  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Ericsson T28
I sta samo onda danas naucili, na dijelima Vojvode Seelja mi se svi trebamo indoktrinirati, sa djelima rahmetli Alije i pokojnog Njofre , pa njih korisitimo iskljucivo kad imamo veliku nuzdu , jer ih ih stmapaju na tako mekanom papiru! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Topaz
Ja samo mogu reći hvala Bogu što nema tako inteligentnih ljudi u Hrvata , kao Šešelj! A replika na onu opasku svako slovo na jednoj strani, nemoj da baljezgaš kad nisi vidio! To su tomovi koji kad bi se sasatali svi hrvatski političari ne bi mogli napisati ni proizvesti u svojim glavama još da 1000 godina žive!
to se inace zove nacionalizam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 8621
Zastava 44°49'14"N 20°27'44"E
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N82
Citat
Eh ... da ti znas koliki je njegov koeficijent inteligencije ...
Citat
Da bilo ko od vas ima tako inteligentnog i duhovitog covjeka u svom narodu, svi bi mu skidali kapu.
Citat
Ja samo mogu reći hvala Bogu što nema tako inteligentnih ljudi u Hrvata , kao Šešelj!
Smile Smile Smile

ee tugo kad se ti divis seselju, gdje ce vam kraj bit Smile
Smile Smile Smile
vi se mozete diviti samo glupljim ljudima Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
 Smiley 1  necu da tracam svoje vrijeme... ne interesuju me vasi idoli uopste, a tu je razlika izmedju mene i vas. Dovoljno je samo spomenuti Thompsona...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Ja ne mogu vjerovat sto vi pisete  Smile Smile....Pa ako je vama doticni stvarno "idol" onda ste vi i vise nego jadni Smile Smile....Ja vas onda naj iskrenije zalim zbog toliko sjebanog zivota i ogranicenog razmisljanja i pameti  Smile Smile
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.