Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
banner
Trenutno vreme je: 01. Dec 2021, 01:54:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serija "Vreme zla"  (Pročitano 259 puta)
19. Nov 2021, 13:30:08
Zvezda u usponu

Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1189
Zastava Eindhoven
Ne znam jeste li i ko je pogledao ovu seriju...imate li neko mišljenje o njoj?
Meni se sviđa ideja - opsežni opus Ćosića,sa istim protagonistima,je kao stvoren za višesezonski urodak,u skladu sa svetskim,filmskim(TV-serijskim) trendovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 718
nisam gledo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1189
Zastava Eindhoven
nisam gledo

Pa,normalno...emitovala se na NovaS :mrgreen:
Jedva si istrpeo i utakmicu naše(srpske),fudbalske reprezentacije protiv Portugalije,zar ne?  =D>
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 718
samo se ti smej žuta bagro ali neće  vam biti smešno kad opet pobedimo vašeg tajkuna djilasa što je ukro 4000 zilijardi bilijona marke i osvojimo 90 % glaseva  =D> :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1189
Zastava Eindhoven
Nisam žut,nego srebrni... :mrgreen:
Ovo važi za sve koji vide samo u crveno-crnom spektru...radikali i slobodni radikali... :flower:
Dakle,serija...ne mogu da se otmem utisku da je Šušljik pojačao učešće Petra Bajevića u seriji,koga glumi.
Čitajući knjigu,nisam stekao takav utisak...
Serija je mnogo bolja od "Aleksandra od Jugoslavije",koja je dno dna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 343
Šušljik ima tu čudnu crtu da likovima koje glumi podari nekakvu maltene mesijansku ulogu nauštrb materijala... u Korenima samoubistvo na kraju koga u knjizi nema, Vreme Zla nisam čitao ali ona scena sa raspinjanjem na kraju mi deluje tako van svega da ne verujem da je tako i u knjizi.
A što se same serije tiče, uništili su tempo sa silnim flešbekovima, naročito kada uopšte nisu vezani za ono što se trenutno dešava, a bilo je toga i suviše... znam da je to rezultat toga što su kondenzovali tri romana u seriju od 15 epizoda, pa su iz prva dva izvukli samo ono nužno i ono što je delovalo najzanimljivije, ali taman kad radnja krene da se kreće napred, oni se vrate unazad, pomalo frustrirajuće... da ne pominjem smešne situacije kao ono u vozu kad Milena sretne Vladinog druga s kojim je ranije imala aferu, pa kao krene da se seća kako je pre par godina spavala s njim i onda njega ubiju na kraju te epizode, tako da veza koja je pretpostavljam u knjizi bila razvijena na neki način, ovde traje ukupno 20 minuta...
I da, to što su uzeli Lauševića i Vujovića da igraju svoje sinove iz Korena posebno je zbunjujuće, jedva sam uspeo da objasnim roditeljima ko je ko, naročito jer Šušljik i Žirović igraju sasvim nevezane likove u odnosu na prvu seriju... a i dalje mislim da nisu trebali da preskaču Vreme Smrti, ostaje utisak da nešto fali u narativu, a kako je krenulo sve mi se čini da ćemo ostati uskraćeni za taj deo priče i ubuduće... da ne pominjem da bi sad Laušević i Vujović opet trebali da se vrate u stare uloge, što bi bilo suludo jer onda bi trebalo neko treći da glumi Ivana Katića, opšti kalambur... a Šušljik bi opet našao sebi neku ulogu gde bi dominirao nad čitavom serijom, verovatno Kralja Petra ili u najmanju ruku Aleksandra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1189
Zastava Eindhoven
Baš tako.
Jbg,vidim da je producent,znači da je lova išla preko njega...mogao je da glumi i Rona Džeremija  :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 01. Dec 2021, 01:54:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: quot Serija zla Vreme
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: Muzej srpskog jezika :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.039 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.