Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serija „Tesna koža“ uskoro kreće sa snimanjem  (Pročitano 4157 puta)
03. Sep 2006, 22:07:01
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Serija „Tesna koža“ uskoro kreće sa snimanjem
Pera Kralj postaje Dimitrije Pantić

Po ugledu na kultni serijal filmova „Tesna koža“, uskoro kreće snimanje nove domaće serije „Stranka zdravog razuma“ za koju scenario piše Siniša Pavić. Serija je humoristička, a njena radnja je smeštena u politički život Srbije.


U seriji koja će se prikazivati na RTS-u igraće većina glumaca iz legendarne „Tesne kože“. Lane Gutović i u ovoj seriji tumačiće lik Srećka Šojića, a njegovog suparnika Mitu Pantića će umesto Nikole Simića glumiti Petar Kralj. Mitinu ženu koju je igrala Ružica Sokić glumiće Ljiljana Dragutinović, a jednu od uloga imaće i Mina Lazarević.

- Pre nekoliko dana potpisala sam ugovor sa RTS-om u vezi sa serijom „Tesna koža“ u kojoj mi je ponuđena zanimljiva uloga. Tekst je već na prvo čitanje smešan - bila je tajnovita Mina .

M. Č.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Ovo ne valja  Smile . Bolje neka obustave seriju odmah!
« Poslednja izmena: 03. Sep 2006, 22:41:01 od borkes »
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Petar Kralj je sjajan glumac, ali navika je cudo. Mislim da iako bude bobra i gledana serija, nece ni prici staroj Tesnoj kozi. Nikola Simic u ulozi Pantica je nezamenjiv. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Ma nema teoretske šanse, ej Pera Kralj kao Pantić?! Skidam mu kapu, ali Nikola Simić je jedini glumac koji to čovečanski može da odradi.

Nema šanse. Rejting pada posle pete epizode garant! Ja ću odgledati prvu, onako, kao fan serijala, i zdravo! Neću ni da čujem za nju!
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Milan-Lane Gutović se na male ekrane vraća ulogom legendarnog šefa mućkaroša

Igrati Šojića je zadovoljstvo


Milan - Lane Gutović, glumac koji se vešto krije iza ozbiljnog izraza lica i u isto vreme zasmejava do suza, uskoro će se pojaviti na našim TV ekranima u ulozi legendarnog Šojića iz kultnog serijala filmova „Tesna koža“. Polovinom decembra će na Prvom programu RTS-a početi emitovanje nove domaće serije „Stranka zdravog razuma“, koja je urađena po uzoru na „Tesnu kožu“.

- Igrati ulogu Šojića za mene nikada nije bilo teško. Bilo mi je zadovoljstvo. To se vidi na meni i u mojoj glumi. Nisam se mučio ni da odglumim ni da stvorim lik Šojića - otkriva Lane Gutović za „Blic“ i nastavlja: - Da budem iskren, više se mučim spremajući se u garderobi i šminkernici. Teže mi pada da istrpim dok mi nameste onu Šojićevu frizuru i nalepe brčiće nego da naučim tekst. A i ovaj tekst je lako zapamtiti, jer je logičan i priča o političkoj situaciji u našoj zemlji. Mogao bih još mnogo da pričam o ulozi, ali držaću se onog pravila da mi priča bude kao ženska suknja. Dovoljno dugačka da pokrije temu i dovoljno kratka da zaintrigira.

Kada smo kod sukanja... Šaljivi tekstovi o ženama za „Ne može da škodi“ su uvredili mnoge dame.

- Nisam nikada prozivao žene! Niti mi je to bio cilj. Činjenica je da je centar mog života - žena. Ne žena kao posebna žena, nego žensko uopšte kao nezaobilazni deo života. So života! U svemu je krajnje ishodište žena. Ona je moja omiljena tema. Ne samo na sceni nego i u privatnom životu. Mnogi su mislili da je ružno i mogli su da promene kanal. Međutim, nisu ga menjali. „Ne može da škodi“ bilo je gledanije od TV dnevnika i umelo je da izvuče i osmeh.
Vi se, ipak, retko smejete?


- Retko, da. Moji neprijatelji bi vam najbolje objasnili moj karakter i moj ozbiljan izraz lica. Oni kažu da sam drkadžija.
A vi... Kako biste opisali sebe?

- Ne mogu da objasnim u par rečenica. Bili bi mi potrebni dani i dani da bih rekao ko sam. Ja sam kao i svaki čovek, jedan postupak koji je u jednom slučaju dobar i pozitivan u drugom je greška. Najbitnije je u životu održati neki nivo koji sebi zacrtaš i ispod njega ni slučajno ne treba ići. A gore... Nebitno je koliko možeš da se popneš, samo da ne padneš niže.
Da li ste se razočarali u glumu?

- Posao glumca je sastavljen samo od razočaranja. Za razočaranje prvo treba biti nečim očaran da bi mogao da se razočaraš. Zbog toga se i živi.
Koja uloga vam se najviše uklopila u karakter?

- Ne smem to da kažem. Ljudi bi to mogli pogrešno da protumače. Najviše mi se uklapaju uloge koje odgovaraju mom karakteru, ali ne mogu da kažem koje. Ima mnogo uloga koje smatram svojim ličnim promašajem, a te uloge se dopadaju ljudima. Da ne bi pogrešno protumačili i da ih ne bih razočarao mnoge, neću reći koje su to uloge.


Milica Čule
Politička tesna koža

Serija „Stranka zdravog razuma“ Siniše Pavića veran je nastavak legendarnog filma „Tesna koža“ koji će sredinom oktobra osvanuti na nacionalnoj televiziji.

Pavićevi junaci se u ovom serijalu okreću politici kao poslednjem utočištu na putu od srećnih ljudi do boljeg života.

Danas je politika postala deo svakodnevnog života, a Siniša Pavić je pokušao da na šaljiv način, kroz umetničku slobodu prikaže ovakvu situaciju u Srbiji.

- Serija će po temetici i miljeu biti drugačija od dosadašnjih koje su gledaoci imali prilike da vide - rekao je Pavić na jučerašnjoj konferenciji za medije, dodajući da mu je glavni cilj bio da prikaže malog čoveka u teškim vremenima. Planirano je 80 epizoda, a ove godine imaćemo priliku da pogledamo tridesetak.

M. R.
Spremam novog Pantića

Legendarni Petar Kralj igraće Dimitrija - Mitu Pantića, jednog od glavnih junaka nove serije „Stranka zdravog razuma“ (nastavak „Tesne kože“), koga je svojevremeno glumio Nikola Simić. Petar Kralj u seriji predstavlja životnog gubitnika koji u ovim teškim vremenima pokušava da bude makar malo srećan.
Preuzeli ste ulogu od Nikole Simića?

Niko ne uskače u tuđe odelo, tako da uloga nije preuzeta već Nikola ne može da glumi pošto ima druge obaveze. Snima neku drugu seriju za Televiziju „Pink“.
Da li će vaš Pantić biti sličan onom iz filma?

- Ovo će biti jedan potpuno drugačiji Pantić od onog na koga ste navikli u „Tesnoj koži“. Radi se i o promeni lika, a ne samo glumca.
Koliko se poistovećujete sa likovima koje glumite?

- Sa svakim likom koji sam tumačio imam neke sličnosti. Nikada ne bih igrao ulogu koja sa mnom nema nikakve dodirne tačke.
Šta ste još spremali ovoga leta?

- Pripremao sam jednu manju seriju - „Sakupljač“, koja se sastoji od pet pričica. Pričice je u žanru fantastike pisao Zoran Živković, pisac koga veoma cenim. Uskoro ćemo od toga praviti film koji će sakupiti 12 priča koliko ih i ima u Zoranovoj knjizi. Prikazivaće se na Studiju B. Letos sam glumio u seriji „Sve je za ljude“ koja će se krajem septembra prikazivati na „Pinku“. Pored toga, gostovao sam i na festivalima u Vrnjačkoj Banji i Nišu, mada sam se, priznajem, malo i odmarao.

M. Radojković

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
 Smile

Ne. . .  Smile Uništili su seriju, definitivno!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
Steta sto su smislili ovo sa serijom, samo ce upropastiti kult koji je serijal filmova ostvario tokom 80-ih i pocetkom 90-ih. Serija ce mozda biti i vrlo gledana (kao lagana zajebancija), ali u odnosu na filmove sigurno ce biti daleko slabijeg kvaliteta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Daleko slabijeg! Da su nastavili sa produkcijom petog filma, možda bi i bilo nešto ok. Ali ovako, sa zamenom Pantića i kreiranjem drugačijeg lika. . . Ja ne znam na šta oni misle!
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.