Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:14:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serija „Šesto čulo"  (Pročitano 28877 puta)
Zvezda u usponu


MAC MAC

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2249
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w200i
Ima svakog dana u 20.10  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Samo ponedeljkom !!! (za mene)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Serija je najbolje nesto od sve domace kinematografije ( serije) na Balkanu , bar sto se mene tice. . .  
Igrani deo je svetski odradjen , mislim da nijedan domaci film nije kostao koliko produkcija jedne epizode, bar prve , videcemo za ostale. . .  
Na Pinku se daje igrana serija ponedeljkom od 20 i 10 .
Istrazne emisije su svaki dan u 20 i 10.  
I novosti vezane za ,,zlocin,, su svaki dan od 16 i 30 i 23 h .  
Ja sam jos u ponedeljak uvece ispitivala , licno , onog malog hakerasa, Makedonca.  Posle sam se cula sa onim celavim.  I zaista radi. . .  
Meni u pocetku nije bilo jasno glasanje, ali sam procitala da mozes da dobijes neke silne pare , stan , auto , ma ne znam sta sve . . .  Od nekih tamo sponzora serije namestaj , belu tehniku , televizore. . .  Sto je po meni super. . .  
A sto se tice Tihomira Arsica u ulozi inspektora , mislim da niko bolji nije mogao da igra tu ulogu.  Meni bas izgleda kao kul lik.  
U svakom slucaju , mislim da je ubica Obren.  
Jel ima neko drugu ideju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 582
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
faca mu se uklapa u nasilnika.


meni lici na namcora podmuklog,a mozda i gresim ,ko ce znati...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla SeaMonkey 2.0.3
Sad sam gledao ove "istrazne emisije"..samo me zanima na koju foru su doveli ove potparole politickih stranaka, sudije i ostalu "elitu"  Smile

Koja glupost btw  Smile  Mislim na ove "istrazne emisije"..Samo  da skrenu paznju naroda sa trenutne situacije, i da mu usput uzme i ovo malo para...
« Poslednja izmena: 05. Mar 2010, 01:38:21 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
diarno , niko te ne tera da glasas. . .  Jedino sta placas je , mozda , kablovska , ali nigde ne pise da ne mozes da gledas ako ne das pare. . .  Gluposti. . .  Konacno se pojavi nesto vredno gledanja na domacoj televiziji i , naravno , nas narod odmah mora da pljuje. . .  Stvarno nije fer.  
Konacno nesto normalno , sa dobrim glumcima , muzikom , temom , zanimljivo , nije iz 15 veka ili sa sela ili spijunske kamere i da gledamo kako pi. . .  i kenj. . .  Stvarno.  
Kada bi se samo malo opustili i dali necemu NASEM kao sto dajemo svima ostalima mozda nam se svidi.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Jel sam ja rekao nesto lose o seriji???? Nisam, jer sam odgledao polovicno prvu epizodu i smatram da  jos  nisam kompetentan da o kvalitetu serije pricam...Ja samo pricam o ovim dosadnim iritantnim istraznim emisijima...Kakav oni virtuelni svet kreiraju ..strasno... Ne bi me cudilo da me veceras profesor na faxu pita : Dobro kolega, a sta vi mislite ko je ubio Bozu ?  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Mar 2010, 10:33:12 od diarno »
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
diarno to bilo toliko cool... Bar meni. Izvini ako sam burno odreagovala , ali sam uclanjena na par foruma i nisu svi komentari iskreni, da tako kazem... Ja bih volela da se cela Srbija zarazi ovom serijom. Iskreno. Meni se toliko puta desilo da sa muzem gledam neki krimic  i da se na krv i noz posvadjamo ko je ubica , ili vec sta... Ovako nema potrebe za svadjom. Ja na ovo posmatram kao na , konacno , normalu razonodu na domacem kanalu , da ne gledam ljude kako jedu , idu u wc ili muzu krave , da ne gledam kako nam se deca truju gledajuci previse otkrivene butine istripovane pevacice i ne slusaju politicare kako se svadjaju. Muziku za seriju je radila Bilja Krstic kojoj se jako divim i postujem njenu muziku i mislim da je odradila fenomenalan posao sa njom u seriji. Samo sam to htela da kazem . Izvini jos jednom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
nema potrebe da mi se izvinjavas, razumem ja kad je neko odusevljen nekim projektom, pa se nervira kad ne mislim vecina tako  Smile Al jednostavno mi je vise muka od tih reality-showa(a i ovo je neka vrsta toga zbog ovih emisija od po 5 sati. ..Naravno ti mozes reci pa promeni kanal...sve bi to lepo bilo da me posle svako drugi ko ga sretnem negde ne pita : e sta mislis dal ce taj i taj da pobedi, i sl...  Jel si primetila u kojoj kolicini nam ove godine oni plasiraju reality -show programe...jos samo da nacionalni dnevnik postane isti.

E,da ..nisam to rekao...cool mi je muzika  Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
diarno , u pravu si... Ali meni ovo ne lici ni na jedan riality koji sam gledala , ni na jednu seriju niti bilo sta na domacoj televiziji. Bas sam se raspitala i trazila objasnjenja na netu , projelkta. Veruj mi nista slicno , nikada nije radjeno na svetu. Arsic ima licencu , svetsku , na ovaj format , u Washingtonu ga je registrovao , Tokiu... Bar tako pise. Ako ti ne bude muka , procitaj sta je zaista Sesto Culo kao projekat:
,,U ponedeljak je na Pinku prikazana serija i riality show ,,Šesto Čulo,,. Nova vrsta interakcije i novi nacin gledanja televizije. U pitanju je krimi serija koja se daje svakog ponedeljka na Pinku u 20 i 10 .Na kraju svake epizode postoji 5 osumnjicenih za pocinjen zllocin u toj epizodi. To je igrani deo serije.  Od utorka do nedelje , u 16 i 10 , 20 i 10 i 23 h se emituju ,,istražne,, emisije koje pomazu gledaocima da saznaju ko je pravi krivac. Putem telefonskog i sms glasanja gledaoci mogu da glasaju za onog osumnjicenog , za koga oni misle da je pocinilac, takodje mogu da direkto ispituju osumnjicene od 18 do 20 h svakog dana na poziv istog broja kao za glasanje. Od srede do nedelje se svako vece pusta jedan osumnjiceni na ,,uslovnu slobodu,, sto ne znaci da on/ona nije kriv, pustanje se vrsi iskljucivo na osnovu glasova gledalaca i ko ima najmanje glasova taj je pusten. U tim emisijama su svako vece novi gosti , jednom su experti ( pravi advokati , sudije , kriminolozi , balisticari...) drugo su politicari ( sa celog prostora Balkana) trece su Specijalni Agenti ( gledaoci koji su najvise tacnih glasova dali u toku istrage do tog trenutka)cetvrto su poznate licnosti , i na kraju je istrazna i zavrsna emisija u kojoj saznajemo ko je pravi krivac. Tu je i izvlacenje nagrada , tehnike , telefona , automobila , putovanja...Neobicne nagrade za one najbolje su vecera sa nekim od likova u toj epizodi , sansa da glumi u sledecoj i posebani telefoni , salovi , kape ... sa znakom i oznakom Balkanpola koje dobijaju samo najbolji.
Ukoliko niste uhvatili epizodu u ponedeljak ovo je link da je odgledate na youtube-u: http://www.youtube.com/watch?v=kQJKgdN1e8k
A ovo je link za profile osumnjicenih : http://www.youtube.com/watch?v=2CEywr4Uw9w
Prva istrazna emisija : http://www.youtube.com/watch?v=_UCHitZS_CY
Druga istrazna emisija : http://www.youtube.com/watch?v=dNAj8Vfl36A,,

Ovo sam nasla na nekom forumu.
Iskreno , meni je jako zanimljivo i razumem ljude sto su skepticni, ali pogledaj epizodu u ponedeljak i probaj da se uzivis , kao ja :-D , odgledaj sve te istrazne emisije i da se kladimo da ces se bar malo ,,zagrejati,, za ovo?
« Poslednja izmena: 05. Mar 2010, 15:54:23 od shnjufudla »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:14:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.