Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:07:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serija "Andrija i Andjelka"  (Pročitano 6609 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
koji
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Ywatt druze, ne mogu da ti ne odgovorim.Pa kako je moguce da neko sebi da toliko slobode da kenja???

Nismo drugari. Jesi se ti to nama oduševio, pa poželeo da smo ti svi sa Bureka drugari?
Slobodno kenjaj kako si napokon odgovorio.

Sta si ti? Spilbergov prvi rodjak? Ako vec hoces, napisi ne svidja mi se kako Andrija Milosevic glumi i zavrsi pricu, nego kenjas o nekim davanjima prostora, slepanju bla bla...

Neću da kenjam (p)o Andriji, on je scenski mediokritet.
Hoću da pišem, i onda napišem! Bla Bla Bla Bla.

Andrija je fantastican komicar(po meni samo u tom zanru moze i da glumi).

Ako po tebi može da glumi, onda ga "pozovi" da ti glumi u nastavku "Srpskog Filma".
Komičar nije žanr, hijeno.

Andjelka je fantasticna glumica, licno me je odusevila jer nisam znao da je ovoliko dobra.

Uveravaš nas da bi ti želeo ono još nešto od dotične Anđelke? Šta te je ona bre, oduševila?

Ajde tiću tu.

Mozda ne shvatas Andrijin humor??? Naravno da su mu sve fore propale ali je on genijalan u iznosenju fora, svakoj da neki novi ram.Tako da ne seri.

Fore nisu ni Anđelkine, ni Andrijine. Hijenama je svejedno šta razvlače, samo da se razvlači!

Počeo si toliko da se kurobecaš da ćeš da ispadneš iz tog tvog rama.


Bolje idi potraži "Anđelku" na onim tvojim sajtovima. Pući ćeš!



Još ovaj komentar, za sada:
Sa serijom se požurilo iz objektivnih razloga; Prva TV je ispala iz "priče" sa VB-om na samom početku emitovanja, i ostao je veliki prostor. Uspeh komercijalnog programa nije mala stvar za televiziju koja uspeh želi da bazira na produkciji i praćenju trendova, pa i osluškivanju etra. Pohrlili su u realizaciju novog poduhvata po francuskoj licenci jer se televizijska publika okrenula protiv rijeliti programa na tri gledanije televizije, pa nisu stigli da urade ni pravu reklamu pre nego što je "šou" počeo. Kada su shvatili da im se ne piše dobro, pozvali su u pomoć i Mini-Ivana i jednom loše skriptovanom promocijom "pomazili" Andriju Miloševića u udarnom terminu, a rekavši mu da će sve biti u redu "pozvali" publiku da pomogne zaostalom antitalentu.

O kakvom deguteu se zaista radi potvrdio je sam Andrija, rekavši kako je predstava "Pevaj Brate", citiram,

"Kulturni fenomen".  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
HTC One
Milosevica ne mirisem, Kalinic je apsolutni anti-talenat ali je Pevaj Brate jedna od retko dobrih humoristickih predstava na nasoj sceni u poslednjih deceniju-dve.

Sto se mene tice, preterao si sa negativnoscu za Pevaj Brate. Sa druge strane, A&A je samo jedno pitko pricanje viceva u vise lica da se popuni program.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Milosevica ne mirisem, Kalinic je apsolutni anti-talenat ali je Pevaj Brate jedna od retko dobrih humoristickih predstava na nasoj sceni u poslednjih deceniju-dve.

Eto, vidiš. Imaš drugačije mišljenje, ili viđenje. Pretpostavljao ili ne da si gledao predstavu ili televizijske epizode, svejedno mi je. Ne mogu da te vređam i ne želim da aludiram da si pogrešio.

Predstava je bila hit jer je PR deo posla urađen po pravilima, a produkcija dosledna. Scenario je đene-đene; bio aktuelan ili ne u dato vreme - ona tri tutumraka bi upropastila i mnogo bolji primer, da im ga je neko stavio na raspolaganje.

"Pevaj Brate" nije uspeo da me nasmeje. Kapiram da tematika imponuje nekim klincima, i da se lože na te fore. U emisiji "Veće sa mini-Ivanom" su aludirali na baš tu činjenicu, kada je pod "moranje" došlo da se "Andrija i Anđelka" izguraju što pre - to bolje.

Sto se mene tice, preterao si sa negativnoscu za Pevaj Brate. Sa druge strane, A&A je samo jedno pitko pricanje viceva u vise lica da se popuni program.

Cenim da baš nisam negativan. Čitajući recenzije "Trulog Paradajza" stekao sam animozitet prema neskladu kritike i same filmske predstave, budući da se mnogi holivudski studiji uopšte ne trude da zasene nekakve prethodnike, niti da oduševe publiku. Bioskopi su izvor velike zarade od publike iz SAD-a, a DVD i digitalni mediji uopšte posledica konzumerizma i te i takve njihove kulture. Kada daješ negativnu kritiku jeftinom i prolaznom proizvodu, to je nešto nalik nihilizmu protiv koga bi kritičari, u prenesenom smislu, trebalo da se bore.


Kada bih prokomentarisao da je "Pevaj Brate" po mom mišljenju "najstrašniji pakao u kome posetilac pozorišnih predstava može da se nađe" verovatno bih bio malo grublji od prosečnog ljubitelja komedije, skeča i kežual humora na ovim prostorima, onog kome su svi sadržaji sveta na trenutnom raspolaganju putem interneta.
Ja to nisam uradio.
Andrija Milošević je igrao antipatičnog luzera u svom prethodnom "uspešnom" glumačkom poduhvatu; u serijalu "Andrija i Anđelka" se trudi da se približi tom klišeu potvrđujući prosek onoga što se zove poklanjanje samog sebe publici i kolegama na sceni / setu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
Malo da se vratim na temu,poceo sam da gledam ovo 6 minuta i ugasio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Sta sad, ulazim sa tobom u raspravu?
Ne odgovori mi jesi li prvi rodjak Spilberga? Salim se, vidim da jesi.
Idem ja na svoje sajtove (ukosi, podebljaj), ipak si ti prepametan za mene.
Aferim.
IP sačuvana
social share
Bolje znati, mnogo i cesto.Nego ne znati nista,povremeno nikad, kojekude!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Joj sto volim kada Milosevic usred recenice grune u falset..

Covek bi pomislio da su ih na akademiji ucili dikciji...

Inace, ne volim balkanski humor, necu da gledam, link na pocetku je ispravljen...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Vidis kako Anea fino cura kaze ne volim to, ne razumijem, necu ni da gledam i prijatno.Postovanje.
Ne kenja kao Ywatt.  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje znati, mnogo i cesto.Nego ne znati nista,povremeno nikad, kojekude!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Laka tv zezancija,gledao sam malo,može da se pogleda,video sam i Francuze kako rade,pa to je otprilike to...

U suštini sve što ne karikira selo i provincijalce koji dolaze u Beograd treba pozdraviti...jer više pun je q toga
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
HTC One
Eto, vidiš. Imaš drugačije mišljenje, ili viđenje. Pretpostavljao ili ne da si gledao predstavu ili televizijske epizode, svejedno mi je. Ne mogu da te vređam i ne želim da aludiram da si pogrešio.

Gledao sam predstavu i veoma mi je smesna. Gledao sam je vise puta i preporucivao sam je. Uopste ne mislim da je klinacki humor niti fore za klince, fore su opste.

Zbog predstave sam dao sansu seriji ali je ona daleko kilometrima od predstave, tacnije serija je krs koja je na htela da muze mrtvu kravu na racun uspeha predstave.

Odavno se ne vredjam zbog razlicitog ukusa, nemam 15 godina da na mene utice tudje poimanje stvari, pojava, ljudi, ideja...

Meni je smesno i nije me sramota. Ovde odavno ljudi imaju neku samokritiku i strah od misljenja vecine ili popularnih trendova. Nekada je trend da se pljuje domace, nekada da se pljuje po svemu sto nije domace. Nikada me trendovi nisu zanimali.

Gledam i Parove relativno redovno i skroz mi je zanimljiv rijaliti. Eto, akademski gradjanin, zavrsio fakultet, odrastao u BG (nebitna stvar ali ljudi ovde neretko tumace neciji ukus kroz odnos urbano/ruralno, podela koja odavno ne postoji), okruzen ljudima istog ili slicnog obrazovanja i vaspitanja... ali gledam Parove.

Znam ljude koji ih ne gledaju jer im je to seljacki koncept za neuku stoku. Ok, postujem.

Znam ljude koji ih ne gledaju jer im unose nemir, ne mogu da gledaju a da se ne iznerviraju i ne uzbude ili zbog ogromne kolicine gluposti i mediokriteta ili zbog svadja, galame i kocijaskog recnik. Ok, postujem.

Znam i one poput mene, nije mi seljacki niti gradjanski, ne "dajem" mu vrednost... ne nervira me niti pogadja jer nisam osoba koja reaguje na tudje svadje niti zalim ljude koji se dobrovoljno, radi para ili "slave" valjaju po blatu... meni je to samo jos jedna humoristicka serija sa bolesnim likovima... a svako novo emitovanje je nova epizoda serije. Tako ih gledam da odmorim mozak od ozbiljnih stvari sa kojima se ceo da susrecem.

Eto, malo veci off ali i te kako ima veze sa sustinom koja se nacela povodom konkretne teme.
« Poslednja izmena: 02. Nov 2015, 23:22:48 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:07:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.