Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:27:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šeprtlje u društvu lepotica  (Pročitano 6989 puta)
14. Sep 2009, 12:04:17
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Kada žene ugledaju zgodnog muškarca, ne obraćaju pažnju samo na izgled. Njoj su važni nežnost iskrenost, finansijska stabilnost.

Međutim, kada muškarci ugledaju lepoticu, pa još dobiju priliku da budu u njenom društvu, načisto se ušeprtljaju i zbune. Tada pričaju gluposti, zapliću jezikom, postaju zaboravni...

No, ako je za utehu, nisu oni krivi - takvu zamku namestila im je majka priroda, o čemu svedoče i rezultati jedne britanske studije, objavljeni u časopisu "Journal of Experimental and Social Psychology", a koje prenose "Novosti".

Testirano je ponašanje grupe muških heteroseksualnih studenata. Trebalo je da sveko od njih upamti i ponovi određeni redosled slova abecede, posle čega su svi, ponaosob, proveli sedam minuta u društvu lepotice. Posle toga je testiranje ponovljeno i pokazalo se da su svi studenti imali lošije rezultate od prethodnih.

Šta je razlog tome? Istraživači misle da muškarci, kada sretnu ženu koja im se sviđa, instinktivno počnu da koriste veliki deo moždanih funkcija da bi, navodno, ostavili što bolji utisak na nju. Time, međutim, preopterećuju mozak, pa on nije u stanju da obavlja ostale funkcije normalno.

A interesantno je i to kako su istraživači uopšte došli na ideju da se pozabave ovim problemom. Jedan od njih je, naime, primetio da je jednom prilikom, kada je upoznao nepoznatu lepoticu, docnije nije umeo da svojoj koleginici kaže koja mu je kućna adresa. Sluđen lepotom, u trenutku je zaboravio gde stanuje!

Profesor Džordž Fildmen, član Britanskog udruženja psihologa, ističe da je to odraz činjenice da su muškarci tokom evolucije programirani da tako razmišljaju. "Kada muškarac ugleda takvu ženu, usredsređen je na reprodukciju", kaže Fildmen.

Dakle, ukoliko vam se dogodi da se u prisustvu lepe žene ponašate šašavo, prisetite se da niste jedini i da je priroda programirala vaše mozgove tako da pred lepotom načas izgubite glavu.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ja kad vidim nekoga ko mi se svidja ,groznicavo razmisljam sta cu reci ,a da ne bude glupo .Posto sam jako samokriticna ,naravno uvek posle razgovora prebacujem sebi '' to nikako nisi trebala reci '',kako li je shvatio ,posto znam da muskarci sve svataju na svoj nacin .
A kad se neko zbuni preda mnom ,to mi je tako slatko ,naravno ,najteze reci takvom nekome da ti se ne svidja ,a on se preznojio 160 puta da ti kaze da ti je lepa marama .

IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Nije im trebalo istrazivanje da bi to ustanovili, to useprtljavanje je opste poznata cinjenica. Smisljanje (dvo)smislenih recenica Smile ometaju navala hormona, pojava "niskih strasti", spustanje na instiktivni nivo, mada nakon dovoljno takvih situacija muskarac nauci kako da se ne zbuni previse.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
To je skroz ok a i nebitan j faktor - kada nam se svidjate mozete da kazete i najvecu glupost ravno onome sto trtlja Dzef iz ''The Coupleing'', nama to nije bitno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Pa i zene su useprtljane ,barem ja jesam ,verovatno zbog toga sto sam vise testesteronka Mada,znam i neke koje nisu -to su one sto su savrseno mirne,sede ,puse i suzenih ociju posmatraju sve oko sebe . Ne bi vam bila u kozi pred jednom tak'om  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Meni se samo jednom desilo da se tako seprtljavim pred likom, da mucam i pricam gluposti, ali to je bilo zato sto sam mu svasta rekla i sve i svasta se ispodesavalo pa mi je bilo i neprijatno. A inace ne, skroz sam opustena i sa onima koji mi se svidjaju ponasam se ortacki... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Pa i ja sam pre gledala da se postavim ortacki pa su neki shvatili da me ne privlace kao muskarci i nasli su druge devojke ,a ja ostadoh zbunjena i sama.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Ne znam kako da ti objasnim da me razumes...Kada se upoznas sa nekim ko ti je instant zanimljiv ostvaris neki kontakt sa njim...Imas vise opcija kako ces da se ponasas, a valjda sve zavisi od toga kako se i kasnije postavis i kako se postavljas kada se vase poznanstvo nastavi. Ako ostvarite neki dalji kontakt i kada vidis da tu moze da bude necega naravno da ces pokazati neko interesovanje, vise od drugarskog...Ne znam kako da objasnim, u principu meni je sve uvek islo intuitivno i uvek sam se ponasala ortacki i opusteno, ali opet da shvate da ih simpatisem..Nemam pojma, mozda mi je i pisalo preko cela  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Ajde da me malo obucis kako da se ponasam  Smile

Neki dan sam se samo tako smejala kad sam gledala sex i grad - keri je izasla na prvi sastanak sa nekim tipom,sede u basti kafica i on je toliko nervozan da prvo pada sa stolice ,a onda mu se golub pokaki nasred glave ,ijao toliko je bila smesna scena  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Ne ovaj lik je najjaci sto zaboravio gde zivi  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:27:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.