Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Сепаратисти света чекају расплет на Косову  (Pročitano 9007 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
"Škotska i Britanija bile bi srećnije odvojene"
Autor: Beta-AFP | 20.02.2008 - 09:25

Škotski premijer Aleks Salmond izjavio je da je ubeđen da bi nezavisnost Škotske od Velike Britanije bila korisna i za Škote i za Engleze.

On je rekao da bi odvajanjem Škotske "Engleska mogla da dobije prijatnog suseda i izgubi neprijatnog zakupca", ako bi Škoti, kako se nada, podržali nezavisnost na referendumu 2010. godine.
"Mislim da bi Engleska i Škotska bile mnogo srećinije... ako bi upravljale same sobom, potpuno nezavisno", rekao je Salmond, ističući da su odnosi među jednakima uvek bolji nego kada "strane zavise jedna od druge".
Aleks Salmond se bori za nezavisnost Škotske više od dve decenije. Član je Škotske nacionalne partije koja je na vlasti od maja prošle godine.
Premijer priznaje da mu je još potrebno da ubedi svoje sugrađane u prednosti nezavisnosti, ali tvrdi da će u tome uspeti, što potkrepljuju i rezultati istraživanja javnog mnjenja.
Planovi Aleksa Salmonda, koji se zalaže i za to da kraljica Elizabeta Druga, po eventualnoj nezavisnosti, ostane šef države i u Škotskoj, hladno su primljeni u zvaničnom Londonu.
Škotski premijer nije mesecima razgovarao sa britanskim kolegom i sunarodnikom Gordonom Braunom, koji se čvrsto zalaže za zajednicu i koji upozorava na "balkanizaciju Velike Britanije", ukoliko Škotska postane nezavisna.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
"Škotska i Britanija bile bi srećnije odvojene"
Autor: Beta-AFP | 20.02.2008 - 09:25

Škotski premijer Aleks Salmond izjavio je da je ubeđen da bi nezavisnost Škotske od Velike Britanije bila korisna i za Škote i za Engleze.

On je rekao da bi odvajanjem Škotske "Engleska mogla da dobije prijatnog suseda i izgubi neprijatnog zakupca", ako bi Škoti, kako se nada, podržali nezavisnost na referendumu 2010. godine.
"Mislim da bi Engleska i Škotska bile mnogo srećinije... ako bi upravljale same sobom, potpuno nezavisno", rekao je Salmond, ističući da su odnosi među jednakima uvek bolji nego kada "strane zavise jedna od druge".
Aleks Salmond se bori za nezavisnost Škotske više od dve decenije. Član je Škotske nacionalne partije koja je na vlasti od maja prošle godine.
Premijer priznaje da mu je još potrebno da ubedi svoje sugrađane u prednosti nezavisnosti, ali tvrdi da će u tome uspeti, što potkrepljuju i rezultati istraživanja javnog mnjenja.
Planovi Aleksa Salmonda, koji se zalaže i za to da kraljica Elizabeta Druga, po eventualnoj nezavisnosti, ostane šef države i u Škotskoj, hladno su primljeni u zvaničnom Londonu.
Škotski premijer nije mesecima razgovarao sa britanskim kolegom i sunarodnikom Gordonom Braunom, koji se čvrsto zalaže za zajednicu i koji upozorava na "balkanizaciju Velike Britanije", ukoliko Škotska postane nezavisna.

Izvor: Blic
Naivno bi bilo verovati da salbljenje unutrašnjih struktura Belgije, Britanije (koje su onako cinično nastupale u SB UN) ili neke druge države ne odgovara SAD i njihovom produžetku NATO-u. Apsurdno je samo to što su sebe razbucali. Ali to dokazuje kako su politikanti na vlasti u celom svetu. Zato mi treba da čekamo da se oni sami na sebe uruše.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
ako skotska samo u mislima pokaze da zeli da se otcepi od velike britanije,isti ce pobiti sve skote do poslednjeg,i to sve legitimno i demokratski Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Ericsson T28
Srbija i mi Srbi se nalazimo sad u nezgodnom položaju! Sad treba dobro razimisliti!

Negdje valja da mi podržavamo separtiste, a negdje ne! Pošto se međunarodno pravo svelo baš na to!
Eto dirnula me ona posjeta španskog amabasadora našem ministru, ali ja sam i prije kosovskog problema podržavao Katalonce i Baskijce i bilo bi nemoralno od mene da se zalažem za jedinstvo Španije bez obzira što Španci neće priznati Kosovo!
Ali negdje bih i potpalio fitilj, recimo Francuzima, pa belgija nek ide u 100 komada, eto i ma na volju!

A definitivne progonoze su da će sljedeće godine koje dolaze biti ispunjene ovakvim trzavicama!

Čekaj, a gdje se nalazi Tirol?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Citat
Čekaj, a gdje se nalazi Tirol?
Ovde

A ovde mozes naci informacije http://en.wikipedia.org/wiki/South_Tyrol
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Ericsson T28
Pa glupi i tmeperamenti žabari su sami sebi skočili u stomak!

Nego čini mi se dok gledam RAI da uopšte ne izvještavju sa Balkana vijesti, isitna ja ne znam talijanski!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Moravani i Česi su pri vas!

Kad sam čul, že Kosovo objavljivalo nezavisnost a že naša (češka) vlada ju hoće priznati, je meni zle zbog toga.   Velika većina ljudi u nas smo pri vas a protiv krade Kosova Srbom, kako Srbi su bili pri nas u 1938 godine, kad nam velesili uzimali našu pograničnu oblast.   Kak nas u 1968 godine zauzeli Rusi, vi ste bili pri nas.   Oprostite nam našu vladu amerićkih kolaborantov.   Smo s vama!

Zdravlja Vojta iz Moravske.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Hvala Češkoj i češkom narodu!  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Ericsson T28
 Smile

Ovo je mnogo lijepo pročitati! Nisam znao da su neki naši političari iz prošlosti zadužili češku državu!
Narod nije kriv, ali opet narod i glasa za takvu vlast!

Hvala još jedanput na podršci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ne mozes nikada znati za koga glasas. Javier Solana je onomad osamdesetih bio protiv pristupanja Spanije NATO-u, vidi ga sada, napredovao
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.