Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:19:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sekta ili ne?  (Pročitano 14659 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
SonyEricsson 
@decky999

 Ovde se uopste ne postavlja pitanje da li je Vipasana meditacija sekta, ne mozes to tako formulisati... a, pitanje je ko su ovi ljudi koji ti nude da ovladas njome?!
Ovo sto sam postavila, doslo je do mene tako sto sam pokusavala naci na netu nesto o meditaciji, pa i o Vipasana meditaciji, dakle nisam trazila "oglas" za kurs, samo sam bila radoznala... Interesovao me je vas sud, dakle kako vi dozivljavate ovakav nacin poducavanja...Smile

@bf_109...(mrzi me da pisem dalje  Smile)

U potpunosti se slazem!

P.S. Imam prijatelja koji je advokat i kad sam mu pokazala ugovor koji potpisujes sa njima o saglasnosti pohadjanja kursa, rekao je da su se zastitili njime kao polarni medvedi....Cemu to?
« Poslednja izmena: 21. Sep 2006, 23:32:53 od ...all_this_time »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
PA i ti njih moras da razumes jer su se mnogi opekli sa slicnim stvarima na nasim prostorima. Posle odredjenog vremena bi postali meta lovaca na vestice i zavrsili bi svoj poduhvat neslavno. Sa druge strane laznih ucitelja ima mnogo ali cak i oni imaju pratioce. Princip ostaje isti: svako za sebe odlucuje sta je dobro za njega a sta ne. Za primer ti dajem Ljubu Vracarevica koji je kod nas godinama trenirao Aikido i kitio se nekim crnim pojasom 8.dan a da nema ni jednu diplomu svetske Aikikai federacije o tome. A ljudi su ipak isli kod njega na treninge jer im se svidjalo sta je imao da pokaze.

Moj najiskreniji savet - pocni sama - nepostoje nikakve velike tajne oko meditacije.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
SonyEricsson 
Ma pocela sam ja sama...ide nekako  Smile ... Samo me je ovo zaprepastilo..
Hvala na savetu, u svakom slucaju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Osnovni princip spiritualnog ucenja - ucitelj ce tebe naci kada ti bude bio potreban i ako ti bude bio potreban. A do tada use i u svoje kljuse  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
BlackBerry 
 Smile SEKTA
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson k310i
Bravo proxy,Ja se izvonjavam sto skrecem sa teme,ali ljudi ne vole jedni druge kako ce zivotinje.Covek je najgora zivotinja kad bi uklonili ljude sa ove planete sve bi nastavilo da se razvija svoji tokom,bez ikakovog problema nigde ne bi bio problem mi smo ti koji pravimo probleme sve u cilju neke neke i nekih bakraca,A evo i o postavljenij temi,Samo je jedna prava vera a sve su samo njene kopije.To je kao sa duplim temama na forumu.Negde ima tema ali ti neznas pa postavis svoju,koja je ista.Onda dodje administrator i zakljuca.Tako ce isto i jednog dana doci Bog koji ce zakljucati sve vere koje su istupili iz prave.
NAKA MI OPROSTE SVI ALI SADA BI REKAO MOJE MISLJENJE I NEKA SE NE NALJUTI SAVKO KO NE MISLI TAKO:BOLJE BI BILO KADA BI SE SVI SKUPILI U BOZIJU CRKVU ZBOG KOJE JE ON,A NASI PRECI,OVDE MISLIM NA SV.SAVU.CARA LAZARA I MNOGE MUCENIKE KOJI SU ZBOG VERE SVOJE ZIVOT DALI. UMESTO STO TARAZIMO SPAS I IZLECENJE PO RAZNIM KA ZNA KAKVIM VIDOVA IZLECENJA.TESKO NARODU KOJI SE ODVOJI OD BOGA.NEMA NAMA SRECE I BLAGOSTANJA DOK SE CRKVI SVOJ,MA KAKVA ONA BILA NE VRATIMO.JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM SVIMA JA SAMO RECE SVOJE,MOZDA NEKIMA GLUPO,MISLJENJE.I JA IMAM PRAVO VALJDA DA KAZEM STA MISLIM
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:19:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.