Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:58:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seksualna greška  (Pročitano 1922 puta)
26. Mar 2005, 02:28:25
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Seksualna greška

U krevetu ste i sve se dobro odvija. Predigra je odlična i oboje ste vrlo uzbuđeni. Pa ipak... U trenutku penetracije, eto iznenađenja, nema više uzbuđenja. Ničega. Njemu je jednostavno nemoguće da uđe u vas. Pokušali ste i sve što ste probali je propalo, rezultat je - uvek isti.

Osećate se tako nemoćno. Rekli ste sebi: "Nisi u stanju ni da zadovoljiš svog muškarca, pustiš da ti misli lutaju umesto da misliš na ono što radite. Stvarno si nikakva!".
Kaže vam: "Nije ništa strašno, to može da se desi. Pogotovu kad si preopterećena. To se i meni jednom desilo, seti se. Nemoj da se duriš, lepo nam je i ovako kad smo jedno drugom u naručju".

Naravno da se desilo da je on imao mnogo problema na poslu i da to noćima niste radili. Govorili ste mu da se ne brine, da to ne može bilo šta da poremeti među vama. Ipak, to tad niste tako i mislili...

Najčešći ženski odgovori na pitanje zašto im ponestaje seksualna želja:
1. Treba mi duža predigra nego njemu. Umesto da na tome više poradi, on navaljuje da uđe u mene i to me odbija.
2. Sve zavisi od toga koliko me privlači. Vodi me više mozak. Privlačnost mora da bude i fizička i mentalna. Desilo mi se da spavam s jednim tipom samo zbog fizičke privlačnosti, dok mi ništa nije značilo i bilo je odvratno.

3. Moram da imam poverenja u njega, da se osećam željeno i cenjeno. Samo tako mogu da se opustim.
4. Plašim se šta će da misli o meni ako se prepustim želji i skočim na njega. Zato se toliko sputavam da seks prestaje da mi bude značajan.
5. Imam kompleks zbog svog fizičkog izgleda. Ne volim da mi dira grudi jer mislim da nisu dovoljno čvrste, a čini mi se i da kad god me pipne naiđe na salo, bubuljicu ili mladež. To me strašno dekoncentriše pa ne mogu ni sa se uzbudim.
Priredila M. B.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 32
Uh jebote,! Znaci zato dewvojke nece da spavaju sa mnom. A ja mislio da im se ne svidja moja retka kosa, bubuljicavo lice, maljave grudi, veliki nos, nedostatak zuba, grba, stake koje koristim,... Da, ja cu ih razumeti, jedini, i sve ce one doci k meni, a-ha-ha-ha! Samo meni, ha-ha-ha! Smile
IP sačuvana
social share
Samo je smrt siguran posao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:58:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.