Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 00:18:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svi vas gledaju, a vi sami  (Pročitano 884 puta)
24. Apr 2006, 08:10:34
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Svi vas gledaju, a vi sami

Našli ste se negde, na nekom javnom mestu gde ima puno ljudi (žurka, kafić, diskoteka, bioskop, pozorište...) i potpuno ste sami na tom mestu. Nije bitno kako je došlo do te situacije - rešili ste da sami izađete ili čekate nekoga ko nikako da stigne (možda neće ni doći) - tek, sami ste i osećate se veoma izloženo. Osećate se kao da svi samo u vas gledaju i ko zna šta o vama misle. Da li im se dopada vaša odeća i kako vam stoji? Ako ste našminkani, šta misle o tome? A o vašoj frizuri - joj, taj pramen vas baš nervira! A šta misle o... Toliko straha zbog mišljenja potpunih neznanaca o vama. Situacija vam zvuči poznato?

Ako je odgovor potvrdan, možda će vas umiriti (a možda i uvrediti) činjenica da većina tog nepoznatog sveta oko vas o vama ne misli ama baš ništa. Zapravo, većina nepoznatih oko vas uopšte vas i ne primećuje, osim, eventualno, kao još jednu osobu u gomili ili kao nekoga pored koga moraju da prođu, a bilo bi pristojno da ga ne zakače. Ljudi su većinom suviše preokupirani sopstvenim životima da bi vama poklonili ikakvu pažnju; o vama ne misle ništa, jer pretežno razmišljaju o sebi.

Međutim, videli ste nekoga da vas gleda - gledao je direktno u vas! Pa šta? To što vas je neko pogledao ne znači da automatski misli nešto loše o vama. Vi ste devojka koja je sama na javnom mestu - pa šta? Mnogi će se diviti devojci koja ima hrabrosti da sama sedi u kafiću, da sama ode u bioskop kako bi pogledala film koji je zanima. Ako vas neke devojke vide kako same sedite u kafiću, znatno je verovatnije da će vam zavideti na hrabrosti (jer se one same ne bi usudile da tako postupe) nego da će pomisliti bilo šta loše o vama.

Zato, samo hrabro! Nemojte sebi da pridajete previše značaja, pa će vam se manje činiti da svi samo u vas gledaju. Ako vas neko i pogleda, zašto poći od najgore pretpostavke, zašto ne pomisliti da ta osoba smatra da ste baš "kul"?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
e tako me zabole da li me gledaju ili ne..nasla bih sebi zbavu dok ne dodje taj koga cekam i to je to
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
puno puta sam sedela sama i pila kafu. ne zbog toga sto sam nekog cekala, vec sam jednostavno htela tako, da sama pijem kafu.
bile su to neke lepe baste, sa lepim pogledom, uglavnom pored reke...
uzivala sam uvek i nikad mi nije palo na pamet da razmisljam o tome da li me neko gleda zato sto sam sama. to bi mi samo pokvarilo uzivanje.
i cesto imam obicaj da to radim.
a sta ko misli o meni u tom trenutku - pa to je samo njegova stvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


~ Words Are Loaded Pistols ~

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 300
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Motorola L2
Ja sam sinoc sama izashla, i ako je bilo ljudi koje znam ovako iz vidjenja, totalno mi je prijalo i bash sam uzivala da sedim sama sa sobom.
Pokushavam to da radim par jednom mesechno, tek onako da imam vremena da popricham sa sobom i shta ti ja znam.
Najbolje je kad izadjesh u kafic gde ima ljudi i da budesh okruzen njima a ipak sam.
IP sačuvana
social share


Sometimes I sit and look at life from a different angle,
Dunno if I m God's child or Satan's angel...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Cak i kada se nadjem u takvoj situaciji,uvek nadjem drustvo. Jednostavno,pridjem i zapocnem razgovor sa totalno nepoznatom osobom,pr: jao,kako su ti lepe pantalone,gde si ih kupila ako nije tajna? em sto ubijem vreme dok ne dodje osoba koju cekam a i steknem novu prijateljicu/prijatelja.To mi bar nikada nije predstavljalo problem jer volim da se druzim a i komunikativna sam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 00:18:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.