Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:10:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seks u devedesetoj godini!  (Pročitano 3976 puta)
12. Dec 2004, 11:24:13
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Seks u devedesetoj godini!
Super čiča sa Zvezdare je i tvorac "erpena", gumenog prstena za onu stvar, koju nabavljaju i bake za svoje muževe, ali i duhovita rodbina svojim dedama kao rođendanski poklon

Seks bilo kakav da je, mnogo je koristan. Čuva zdravlje, živce, i volju za radom. Održava kondiciju. I produžava život. Najbolje je imati seks svaki dan, a ukoliko to iz nekih razloga nije moguće, onda bar vežbajte sami u krevetu masturbacijom. Da ne kažem drugim rečima. Nađite načine, stvorite okolnosti, i nemojte da ste lenji, jer se lenjost nikada ne isplati. Ukoliko sebe ne možete da nađete u svemu tome, znači da ste male inteligencije i malog znanja. A što je čovek manje inteligencije i manjeg znanja, utoliko je više uveren da sve zna bolje od drugih pa makar oni bili i stručnjaci.

Beograđanin Radivoje Stevanović, tvorac ove veleumne definicije, sebe ne smatra stručnjakom za seks, ali radi na tome. Dok se osvrće po predsoblju kućerka na Zvezdari, da vidi da l' ga iz kujne gleda žena, trie's i kusur godina mlađa, palcem i srednjim prstom pokazuje broj dva. Šapuće: Ja bez dva puta nedeljno ne mogu da živim. Namiguje u stilu - razumemo se, burazeru. Problem je samo što je Radivoje pre neki dan napunio 90 godina! Rođen je 1914. To mu niko ne veruje, pa uvek pri ruci ima spremnu ličnu kartu. Molim lepo, je l' ovde piše. Piše.

Na stolu knjiga "Seks za neupućene". Čita je svakodnevno, utvrđuje gradivo.
- Mnogo dobra knjiga. Štampana u 50 miliona primeraka u Americi, a ta gospođa Vesthajmer svetski čuven seksolog i terapuet. A ja hoću da učim. Evo baš gospođa Vesthajmer na jednom mestu kaže: Ko neće da uči, taj je pravi duduk. Evo, i ovde piše: Nema muškarca koji sebe ne može da osposobi za solidan seksualni život pa makar u kojim godinama. Ja sebe osposobio - kaže dok iz fioke vadi male gumene prstenove, s pripadajućom pumpom. To je njegov izum. Zove se Erpen.

Kada je Glas o Radivojevom izumu pisao pre nekih pet godina, bio je tek u povoju. Sad usavršen maksimalno, a funkcioniše ovako.
- Znate kako to ide. To prvo morate da legnete sa ženom da se razgovarate, da pričate, da se mazite. Da dođete do bar početnog stadijuma erekcije. Bar da pokaže malo - demonstrira Radivoje prstom, koji iz pognutog podiže u ispravan položaj - Kad to postignete, stavljate prsten na "onu stvar". Seksualni čin s prstenom ne bi smeo da traje nikako duže od 30 minuta, jer je potrebno osveženje krvi.

Pre ulaska u krevet, morate da vežbate stavljanje prstena, da delujete brzo kad je žena s vama - objašnjava Radivoje izum koji je smislio kad je pre petnaestak godina počeo da ide po penzionerskim igrankama. Nađe zgodnu penzionerku, al' počne da ga mnogo muči staračka impotencija. Onda je sa komšijom vulkanizerom osmislio gumeno prstenje u sedam prigodnih veličina.

- Ustanovio sam da je sedam brojeva mnogo, jer malo ima ljudi sa toliko velikim obimom penisa. Ali ima i toga, da se razumemo. Imate ljude sa enormno velikim obimom penisa. Za ove sa manjom veličinom, imam broj jedan. Evo ga. Ja koristim broj dva, recimo. Iako sam ovoliki čovek imam d'izvinete penis od 17 santimetara. To je srednja veličina - priča Radivoje ležerno, k'o da ćaskamo o pijačnom barometru. Dolaze mu penzioneri redovno, da kupe i malo proćaskaju. Radivoje im uliva poverenje jer je lakše o svojim mukama pričati sa sličnom generacijom.

Jedan došao, izabrao srednji broj. Ja mu kažem, čoveče, ti reskiraš, to je verovatnoća jedan prema sedam da si ubo baš svoj broj. Moraš da nabaviš bar tri približna broja, pa posle da utvrdiš koji je tvoj. On ćuti. Otišao i nije se više vraćao. Onda mi došao jedan rmpalija, ljudeskara, zagleda po kući. Tražio da mu dam neku ženu da on to proba. I misli, posle ako mu se ne sviđa, odradio radnju i ide kući. E, ne može.
   
      

Daska za oslonac

Radivoje je izumeo i specijalnu dasku "za oslonac prilikom koitusa". Uputstvo za pravljenje daske deli besplatno svima koju naiđu, a tu pored ostalog piše: Muškarcu je veoma potreban oslonac pod nogama da se ne bi držao za partnerku, a to je prilično zamorno i nezgodno. Na ovaj način muškarac ima slobodne ruke, da ih koristi za maženje ili držanje nogu partnerke. Ovakvom daščicom ja se služim 15 godina. I žena je zadovoljna jer ne mora da se drži za bilo šta. Daščica je pogodna za svaki položaj. Dasku sklanjati, po mogućstvu, da je drugi članovi porodice ne vide jer će praviti viceve na račun korisnika i partnerke - piše u uputstvu.
      
      
      
   

Čikica, mogao sam da dunem na njega, on bi se preturio, došao: kaže, samo da proverim, sutra primam penziju pa ću da dođem, i ko god bi navratio, niko nije hteo da mi kaže ime. Svi izbegavaju. Uzme, plati i bega k'o da ga neko juri. To je jedna velika tabu tema kod nas. Taj seks, da tako kažem. Tabu tema bukvalno - klima glavom u neverici "delija Radivoje".

Nabavljaju i bake za svoje muževe, dođe i rodbina pa traži prsten "svom" dedi kao rođendanski poklon.
- Ja sam bio ženjen tri puta, ovo mi je sad četvrta žena. S jednom sam živeo nevenčano 20 godina. Uvek sam se trudio da i žena bude zadovoljna. A ne ko većina muškarca koja misli da je bitno samo da se oni zadovolje. Znao sam ja svojevremeno da imam po tri-četiri švalerke istovremeno. Da, da. Sad imam mlađu ženu, i možete misliti kako bi me ona poštovala da ne koristim ovo prstenje, nego legnem uveče da spavam.

Tajna moje vitalnosti je jednostavna. Nikad pušio, nikad se opijao, nikad nisam sipao ručak dva puta. I ono što je najvažnije - uvek sam upražnjavao seks. Seks nikad ne kvari zdravlje. Nego samo popravlja. Važno da se polne žlezde prazne. A tek kad otkrijete slatke tajne seksa. Felacio ili kunilingus. To vam je kao droga, alkohol i duvan. Malo teže je u početku, ali posle ne možete da se skinete - kaže "super čiča sa Zvezdare".

Dobro Radivoje, ali šta ćete u stotoj, pitamo ga. Gleda belo, i odma' iz rukava vadi Njegoša: U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita.
Dragoljub Petrović
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
hih opasan deka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:10:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.