Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:36:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 46
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seks pre braka  (Pročitano 46582 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Ti si normalna, ali si jos mala   mlada...
Kada za koju godinu prorade hormoni, shvatces da se neki stavovi menjaju velikom brzinom...  Smile
Sto se mene tice, ja ne smatram da cu biti nesto losija zena jer ne ulazim ovencana nevinoscu u brak, a i iskreno... bilo mi mlako cudno da se sa skoro 30 godina udajem na takav nacin...
U stvari... danas je sve to drugacije.. nekad je to bilo normalno, jer su se ljudi vencavali sa 14, 15, 16 godina... do 40 bi vec bili babe i dede...
Danas se sve to pomerilo za 10 godina, tako da biti nevin u 25 godini nije.. kako da kazem... rentabilno...  Smile


edit: Upravo sam shvatila da sam napisala istu poruku kao simijon... spooky...  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jun 2008, 00:42:06 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ti si normalna, ali si jos mala   mlada...
Kada za koju godinu prorade hormoni, shvatces da se neki stavovi menjaju velikom brzinom...  Smile
Sto se mene tice, ja ne smatram da cu biti nesto losija zena jer ne ulazim ovencana nevinoscu u brak, a i iskreno... bilo mi mlako cudno da se sa skoro 30 godina udajem na takav nacin...
U stvari... danas je sve to drugacije.. nekad je to bilo normalno, jer su se ljudi vencavali sa 14, 15, 16 godina... do 40 bi vec bili babe i dede...
Danas se sve to pomerilo za 10 godina, tako da biti nevin u 25 godini nije.. kako da kazem... rentabilno...  Smile


edit: Upravo sam shvatila da sam napisala istu poruku kao simijon... spooky...  Smile

 Smile  Smile

Šta radi vreme provedeno u istom društvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia the best
sex ce doci kad to pozelis i tu je kraj price. pre ili posle braka nebitno. nisam pristalica price ''ne pre braka'', ali sam zestoki protivnik sexa kad je osoba jos nezrela psihofizicki za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
glviki ima pravo... zlatna sredina je najbolje reshenje...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
A sta ti znaci to sto ces se cuvati do braka ?


ne znaci mi nista...

Mislis da ce neki potpis na papiru promeniti nesto znacajnije u tvom seksualnom zivotu? Get real.. Mislim.. lepo je sve to, ali.. praksa je nesto drugo.. uostalom, videces i sama..

Inace.. da... i mene zanimaju razlozi za tako nesto.. Religijski, emocionalni, tradicionalisticki illi nesto sasvim deseto?

razlog je to sto mislim da zena ulazi u brak mnogo cistija ukoliko je nevina...

Citat
i ne planiram sexualne odnosne pre braka.
Smile Ha,ha,ha, Smile Ovime si razocarala pola muskog dela foruma.  Smile Smile  Smile

zao mi je....  Smile

chek' malo... stvarno...  Smile

a shta pod pretpostavkom da se nikad ne udash?

ili da za par godina nadjesh nekoga sa kim zaista zhelish to da uradish?

Mislim da ne mozhesh takvu odluku doneti sa 14, 15 (koliko beshe) godina...

pa ne kazem da cu umreti kao devica... to sigurno necu...  ukoliko se nikad ne budem udala,onda cu biti u vezi,koja nece voditi braku... a u njoj ce sigurno biti sexualnih odnosa...

slazem se da takvu odluku ne mogu doneti sa 14 godina.... ta odluka je flexibilna i moze biti promenjena... ali ne tako lako....

moje vrsnjakinje da nas stupaju u sexulane odnose cisto iz radoznalosti,i sl. to me je navelo da razmislim o tome kada cu imati prvi sexualni odnos. ukoliko budem imala dugu vezu,izgradjenu na medjusobnom poverenju,uzajamnom postovanju,u njoj ce biti odnosa. ali to ponovo dovodi do misljenja da ako vec imam takvu vezu,ona vodi braku. pa ko vec planiram brak sa tom osobom,zasto se onda sexualni odnosi ne mogu ostaviti za doba kad budemo u braku?
ukoliko osoba s kojom sam u vezi insistira na tome,to znaci da ne postuje mene i moje odluke,a ja onda nema  sta da trazim s njom.


iskreno? Smile
ja ti dajem godinu mozda dve Smile
ko razume shvatice Smile

da - iskreno.

Ti si normalna, ali si jos mala   mlada...
Kada za koju godinu prorade hormoni, shvatces da se neki stavovi menjaju velikom brzinom...  Smile
Sto se mene tice, ja ne smatram da cu biti nesto losija zena jer ne ulazim ovencana nevinoscu u brak, a i iskreno... bilo mi mlako cudno da se sa skoro 30 godina udajem na takav nacin...
U stvari... danas je sve to drugacije.. nekad je to bilo normalno, jer su se ljudi vencavali sa 14, 15, 16 godina... do 40 bi vec bili babe i dede...
Danas se sve to pomerilo za 10 godina, tako da biti nevin u 25 godini nije.. kako da kazem... rentabilno...  Smile


edit: Upravo sam shvatila da sam napisala istu poruku kao simijon... spooky...  Smile

da,jesam mala. ili mlada. kako god.

sto se tice ulazaka u brak,toga da li cemo biti ovencane nevinoscu ili ne,misljenja su podeljena. nekima to nije bitno - nekima jeste.

kad meni za par godina budu proradili hormoni,trudicu se da ih obuzdam,jer ne zelim,kako sam vec i gore rekla,da u sexualne odnose stupim iz znatizelje i razdoznalosti. kao devojcice/devojke priblizno mojih godina...


IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Prvo, uzdrzhavanje od seksualne zhelje, kao prvo, je nezdravo (prichajte vi shta hocete, ali chika Frojd je znao znanje  Smile )...

Kao drugo, chistoca i ulazhenje u brak nemaju mnogo veze... Drugo je neka varijanta moralne chistote (dobro, pre recimo dushevne), koja nema veze sa nemanjem seksualnih odnosa...

Trece, chak i ako to uradish iz radoznalosti, i sa recimo pogreshnom osobom, nije smak sveta, vec jedno dragoceno iskustvo vishe...

Chetvrto, a shta ako imash neku (ne daj bozhe, ovo je samo hipotetichki) seksualnu disfunkciju, i otkrijesh je jako kasno, vec u braku... Dok je izlechish, prodje ti pola zhivota... Ili shvatish da ste ti i tvoj hipotetichki muzh seksualno nekompatibilni...

Peto, u vezi, pravoj, ozbiljnoj, ljubavnoj vezi, seks je malter koji cigle drzhi na okupu... metaforichki...

Shesto, ako cesh trazhiti od prvog ozbiljnog momka da te "cheka" do braka, chinsh monstruozno (ubi me prejaka rech) delo i sebi i njemu.

Sedmo, kas'ce ti se kad odrastesh...

Osmo i bez uvrede, lupila si i ostala zhiva...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
pa, majku mu.. neces valjda da se udas sa 18...
ovo govorim iz sopstvenog iskustva... do sredine srednje skole muskarci me nisu zanimali... imala sam svoj sopstveni zivot... muzika, pisanje, knjige... etc.. zanimljivo.. procitala sam u zivotu samo jedan roman... "Cipka"... elem.. da se vratim na pricu.. i tako... naletela sam na pravog, zaskocila ga (i bukvalno) i nisam ga pustala sledece 2 godine...  Smile
nema tu obuzdavanja hormona... kad osetis leptirice (i jos po nesto)  Smile
jednostavno... vremena su drugacija... imamo dovoljno zivotnog iskustva kada ulazimo u brak... nije to vise kao nekad... prva ljubav... prvo valjanje u senu... i ugovoreni brak Smiley
meni je npr. nekad smetalo kada sam gledala devojke koje se udaju sa stomakom do zuba... sad mi je to nekako ...manje sokantno... sta ja znam... dobar deo tih brakova se i zaista sklapa iz ljubavi, a ne iz obaveze... beba je samo neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i resava stvar...  Smile

sto se pak nevinosti tice... mislim da je taj kult malo precenjen... to je samo parce koze... nista vise... a i moze da se rekonstruise ako je bas frka...

elem.. skacem s teme na temu... priznajem... meni je mnogo lakse da ovo pisem jer zivim u gradu od 2 miliona stanovnika gde se niko nikome ne mesa u zivot... ali.. secam se jedne epizode 48 sati svadbe kada je lik mrtav-ladan u kameru ispricao kako je kada je prvi put spavao sa devojkom (ostajali su kod njega preko noci, nju je bio glas da se smuca okolo, njegova keva je bila protiv te veze zbog svega toga), pozvao svoju majku da vidi krvav carsaf i da dokaze da je ona (tada devojka, sada zena) bila nevina...  Smile
i to nije neko selo na kraj sveta.. vec gradic u Srbiji... doduse Istocnoj...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
seks je prirodna potreba, veze on s brakom nema....
al' dobro, u ovo prenaglaseno seksomansko doba, ne cudi da postoji i takav bunt  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Sedmo, kas'ce ti se kad odrastesh...
Podseti me.  Smile

Pita unuka baku:
   " Bako sta da radm ?? Momak hoce a ja ne dam "
Baka:
   " E cero, kad' sam bila tvojih godina, drugi hoce, a ja necu. Sada ja hocu, al' drugi nece "


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Prvo, uzdrzhavanje od seksualne zhelje, kao prvo, je nezdravo (prichajte vi shta hocete, ali chika Frojd je znao znanje Smile )...

hehe... ne moze se uzdrzavati od neke zelje ako te zelje nema... (ovo za Frojda se slazem)

Kao drugo, chistoca i ulazhenje u brak nemaju mnogo veze... Drugo je neka varijanta moralne chistote (dobro, pre recimo dushevne), koja nema veze sa nemanjem seksualnih odnosa...

Trece, chak i ako to uradish iz radoznalosti, i sa recimo pogreshnom osobom, nije smak sveta, vec jedno dragoceno iskustvo vishe...

ako,to uradim iz radoznalosti,pa jos sa pogresnom osobom,moja moralna (dusevna) cistota je puf! isparila.....

Chetvrto, a shta ako imash neku (ne daj bozhe, ovo je samo hipotetichki) seksualnu disfunkciju, i otkrijesh je jako kasno, vec u braku... Dok je izlechish, prodje ti pola zhivota... Ili shvatish da ste ti i tvoj hipotetichki muzh seksualno nekompatibilni...

pljuc,pljuc daleko bilo...

Peto, u vezi, pravoj, ozbiljnoj, ljubavnoj vezi, seks je malter koji cigle drzhi na okupu... metaforichki...

da,ali u pravoj,ozbiljnoj,ljubavnoj vezi.....

Shesto, ako cesh trazhiti od prvog ozbiljnog momka da te "cheka" do braka, chinsh monstruozno (ubi me prejaka rech) delo i sebi i njemu.

mozda bas i nije tako prejaka.. akd bolje razmislim...

Sedmo, kas'ce ti se kad odrastesh...

naravno,na to racunam...

Osmo i bez uvrede, lupila si i ostala zhiva...  Smile

 Smile

pa, majku mu.. neces valjda da se udas sa 18...
ovo govorim iz sopstvenog iskustva... do sredine srednje skole muskarci me nisu zanimali... imala sam svoj sopstveni zivot... muzika, pisanje, knjige... etc.. zanimljivo.. procitala sam u zivotu samo jedan roman... "Cipka"... elem.. da se vratim na pricu.. i tako... naletela sam na pravog, zaskocila ga (i bukvalno) i nisam ga pustala sledece 2 godine...  Smile
nema tu obuzdavanja hormona... kad osetis leptirice (i jos po nesto)  Smile
jednostavno... vremena su drugacija... imamo dovoljno zivotnog iskustva kada ulazimo u brak... nije to vise kao nekad... prva ljubav... prvo valjanje u senu... i ugovoreni brak Smiley
meni je npr. nekad smetalo kada sam gledala devojke koje se udaju sa stomakom do zuba... sad mi je to nekako ...manje sokantno... sta ja znam... dobar deo tih brakova se i zaista sklapa iz ljubavi, a ne iz obaveze... beba je samo neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i resava stvar...  Smile

sto se pak nevinosti tice... mislim da je taj kult malo precenjen... to je samo parce koze... nista vise... a i moze da se rekonstruise ako je bas frka...

elem.. skacem s teme na temu... priznajem... meni je mnogo lakse da ovo pisem jer zivim u gradu od 2 miliona stanovnika gde se niko nikome ne mesa u zivot... ali.. secam se jedne epizode 48 sati svadbe kada je lik mrtav-ladan u kameru ispricao kako je kada je prvi put spavao sa devojkom (ostajali su kod njega preko noci, nju je bio glas da se smuca okolo, njegova keva je bila protiv te veze zbog svega toga), pozvao svoju majku da vidi krvav carsaf i da dokaze da je ona (tada devojka, sada zena) bila nevina...  Smile
i to nije neko selo na kraj sveta.. vec gradic u Srbiji... doduse Istocnoj...  Smile

ne,necu se udati sa 18...

sve ovo sto si napisala je apsolutno tacno... slazem se s tobom... i slazem se po jos jednom pitanju koje si navela u svom postu....

ja dolazim iz konzervativne sredine... dolazim iz grada/gradica od 25000 stanovnika,u kom svako svakog zna.... mozda je to razlog...

IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 46
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:36:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.