Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šef Formule 1 u naci-orgijama s pet prostitutki  (Pročitano 3151 puta)
01. Apr 2008, 12:13:11
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i


Max Mosley, predsjednik Međunarodnog automobilističkog saveza (FIA), sudjelovao je u peterosatnim sado-mazo orgijama s pet prostitutki, objavio je britanski tabloid News of the World. Ugledni i prebogati 68-godišnji šef Formule 1 (nakon Bernieja Ecclestonea drugi najmoćniji čovjek automobilističkog svijeta), prošlog je petka u maratonskim seksualnim igrama uživao u različitim ulogama, a igrokaz koji se odvijao u dva milijuna funta vrijednom apartmanu osvanuo je i na YouTubeu.

Tako je Mosley posve gol, jecajući, glumio logoraša dok su ga zlostavljale djevojke odjevene u uniforme nalik nacističkima. Djedica je "morao otrpjeti" ponižavajući pregled genitalija i kose nije li se u njoj zatekla koja uš. Potom se i sam okušao kao perverzni čuvar. Iza zidova "luksuznog Aushwitza" odvijale su se scene, poput ove   prostitutka u nacističkoj uniformi "jadnome" Mosleyju naređuje: " Bit ćeš kažnjen kao oni nekad, da vidiš što smo sve radili s logorašima..."



Na kraju su djevojke nazdravile vinom, a Mosley je, kao pravi britanski gospodin, popio čaj. Max Mosley je sin sir Oswalda Mosleyja, bivšeg čelnika Britanske fašističke unije, prijatelja Adolfa Hitlera i Josepha Goebbelsa. Dok židovske udruge traže Mosleyjevu smjenu ili barem  javnu ispriku, na seks-skandal nije reagirala FIA, a Bernie Ecclestone pak kaže da to neće utjecati na njegov položaj u poslu.


Izvor: Vecernji list
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
 Smile Smile Smile ma samo naprijed
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Zip Hajl! Smile
IP sačuvana
social share
Oki doki
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
SonyEricsson 
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 vrh :mrgreen: nek uziva covjek. ima para previse pa sto da ne priusti sebi nesto tako pervezno. moze mu se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Samo prcaj....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
ma ovaj moze da prca, al samo u snu na na na Smile
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 3Gs
Mozli: Jesam orgijao, ali nisam nacista!

Da nije tragično, bilo bi smešno. Predsednik FIA Maks Mozli, priznao je da je učestvovao u naci-orgijama, izvinio se i zatražio da ostane prvi čovek Svetske automobilske organizacije!?

U svom saopštenju Britanac (67) tvrdi da je on, u stvari, žrtva (!?) dvonedeljnog "prikrivenog istraživanja" o njegovom privatnom životu.

Svet automobilizma, ali i šire, ostao je šokiran kada se u javnosti pojavio video snimak orgijanja Mozlija sa pet prostituki obučenih u odela logorašica u Drugom svetskom ratu. Mozli ih on obučen u odelo naci oficira prvo muči i odbrojava na nemačkom, potom pet robinja vezuju i muče Mozlija, pregledaju ga da li ima vaške, da bi se ceo čin završio ispijanjem čaja
.
"Medijima nije bilo dovoljno što su objavile strogo lične i privatne aktivnosti, koje su, najblaže rečeno omaložavajuće, već su celu priču "podgrejale" sa tvrdnjama da postoji nekakva veza sa nacizmom. To je potpuno netačno", napisao je Mozli u pismu članovima Borda FIA, čije se prostorije nalaze u Parizu.

Mozli je dodao da će tužiti magazin "News of the World" zbog sprovođenja istrage o njegovom privatnom životu, ali i da nema nameru da se povlači sa mesta predsednika FIA. Predsednik se uzda u kadrove, koji su ga tešili "da njegov privatan život nema veze sa poslom koji obavlja".

"Zahvalan sam vam na podršci i nameravam da poslušam vaš savet da ostanem predsednik FIA", najavio je Mozli da "na nagovor prijatelja" neće podneti ostavku, koju su mnoge legende automobilizma i Formule 1 uveliko zatražile.

Uostalom, pogledajte video, pa procenite sami šta bi Mozli trebalo da uradi.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC One V
Ko zan sta bih ja radio kad bi imao para kao on!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.