Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SDS će se raspasti samo je pitanje na koliko dijelova!  (Pročitano 16801 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Još kada se vrati Rašo !  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Ericsson T28
Neće još Rašo, zauzet je sa pisanjem knjiga!  Smile


Američka vlada objavila je sredinom ovog mjeseca novu crnu listu, odnosno spisak osoba kojima je blokirala imovinu i zabranila ulazak u ovu zemlju.

Na najnovijem popisu koji se sastoji od 314 stranica, nalazi se veći broj islamističkih terorističkih grupacija i pojedinaca, koji imaju svoje sjedište ili mjesto prebivališta ne samo u BiH i nego i u Hrvatskoj.

Zanimljivo je da američka vlada na spisak već nekoliko puta zaredom stavlja imena ljudi koji više nisu među živima, kao što je to slučaj s Momirom Talićem ili Slobodanom Miloševićem ili lica osuđena od strane Haškog trubunala kao što su Radoslav Brđanin i Biljana Plavšić.

Na najnovijem popisu ne nalazi se Veljko Kadijević za kojim je raspisana međunarodna potjernica zbog ratnih zločina, ali ni najtraženiji haški bjegunci Ratko Mladić, kao ni Radovan Karadžić.

Izostanak Karadžića na crnoj listi prema mnogima nije slučajnost, već dokaz da je upravo dogovor Holbruk - Karadžić još uvijek na snazi.

Najveći broj lica sa crne liste porijeklom su iz islamskih zemalja, ali američka vlada upozorava da raspolažu pasošem i ispravama BiH.

Na popisu se nalaze organizacije za koje SAD sumnjaju da svoje operacije vode ili su vodile preko organizacija i fondacija čiji su ogranci bili registrovani i u BiH, poput Al bir al dawalia, Benevolence international foundation, Mu'assasat al-haramain al-khayriyya, Al-haramayn, Alharamein islamic foundation, Secours mondial de france, Bosanska idealna futura, Bio corporation, Džemijetul furkan, Fondation secours mondial, Global relief foundation i drugime.

Osim imena koja se dovode u vezu sa terorizom na crnoj listi su imena iz političkog i privrednog života najprije iz krugova bliskih Slobodanu Miloševiću, dok u BiH prednjače kadrovi SDS-a.

Na spisku su Cicko Bjelica iz Rogatice, Safet Durguti sa Kosova ali sa pasošem BiH, Ljuban Ećim koji je nedavno uhapšen u Beogradu, kompanija Fondation Secours Mondial iz Sarajeva, Fusco Fabio i Jarraya Kmalil iz Tunisa s pasošem BiH, Radomir Kojić i Tomislav Kovač iz Sarajeva, Savo Krunić iz Sokoca, Sreten Lukić iz Višegrada.

Na crnoj listi nalazi se i Privredna banka Srpsko Sarajevo, Srpska demokratska stranka, Dragan Spasojević, te kompanija Tabaih International iz Sarajeva.

Kao građani BiH na crnoj listu su i Bakir Alispahić, Đojo Arsenović, Zvonko Bajagić iz Vlasenice, Predrag Banović iz Prijedora, Ljubiša Beara iz Sarajeva, Tihomir Blaškić, Ljubomir Borovčanin iz Han Pijeska, Veljko Borovčanin iz Sarajeva, Miroslav Brazo iz Viteza, Naser Orić i mnogi drugi.


(Fokus)
« Poslednja izmena: 24. Dec 2007, 23:10:25 od igorxxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
I ja sam na spisku !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
I ja sam na spisku !  Smile
Elemente subverzivni jedan.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Retrogradan sam i huškacki nastrojen !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Šta meni smeta u SDS?

Da pročisti iz svojih redova nesposobne političare i političare koji misle da je ovo 1992.

Da se izvine pravim ljudima koje su otjerali iz stranke tu mislim na Drgana Čavića! Realnog čovjeka!

Ko je Mladen Bosić uopšte?

SDS u Srpskoj i DSS u Srbiji najbolje za srpski narod!

mladen bosic je brcanska lola. proizvod milorada dodika i visokih predstavnika.
ognjen tadic... stvarno, ne poznajem ga, a nisam ga nesto mnogo ni pratio...

ali ima jedna stvar.
taj tadic je kao klinac otisao u rat, gdje je bio i zarobljen 1993. godine - iste one kada je dodik "padao" sa ronhilom u gradisci. sta bi bilo da je bilo obrnuto? od seljacine se ne bi moglo zivjeti...

mada najzanimljivije od svega je da danas ne smijes ni spomenuti te slepere. . to je u novije vrijeme postalo "neosnovano"   Smile Smile Smile Smile Smile
kao, nije on bio svercer, jos ga ljudi brane...  Smile Smile i najjaci su mi likovi koji tvrde kako se on brine za srpski narod... alooo  Smile

SDS je sistematski unistavan, prvo iz Srbije, pa onda nametanjem funkcionera pred 1995. godinu, ubistvima, zamrzavanjem racuna, smjenjivanjima, medijskom propagandom, satanizacijom, lazima, izdajom, prodajom, strancima podrzanim dodikom kao perjanicom... dodik je malo sjebao stvar onima koji su ga postavili u prvom mandatu, zamislio da je bog, pa je SDS samo zbog toga prezivio.. ovaj put... ne znam... parama od telekoma, mogu da se kupe mnogi izbori... ne samo lokalni, nego i srbijanski...

ne znam sta mladen bosic tu radi i zasto kalinic nije u zatvoru, gdje mu je i mjesto, zajedno sa dodikom...

 dodik, pa on sam sebi ne vjeruje.
jebe nas u glavu zato sto hoce da se opere kad pukne sa vlasti.
 ja bih mu predlozio - uzmi te pare od telekoma, pokupi jos koliko mozes, bjezi gdje god hoces, niko te nece progoniti, tuziti... samo bjezi, pusti nas da zivimo... jbg. dogodine, nema vise sta de se proda. tek ce da pocne igranka.

IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c
Još kada se vrati Rašo !  Smile Smile

Nekada sam bio zaslepljen njegovim likom i delom. Danas bih molio da mi neko objasni, zašto nije ni prstom mrdnuo kada je padala Krajina i to prvo Zapadna Slavonija, a zatim i resto? Zašto nije sprečio šverc sa muslimanima i Hrvatima, dok je vojska gladovala i kuburila sa naftom?
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Još kada se vrati Rašo !  Smile Smile

Nekada sam bio zaslepljen njegovim likom i delom. Danas bih molio da mi neko objasni, zašto nije ni prstom mrdnuo kada je padala Krajina i to prvo Zapadna Slavonija, a zatim i resto? Zašto nije sprečio šverc sa muslimanima i Hrvatima, dok je vojska gladovala i kuburila sa naftom?
Zato brate što se na Palama odmah pored vlade nalazio kazino.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 3720c
Još kada se vrati Rašo !  Smile Smile

Nekada sam bio zaslepljen njegovim likom i delom. Danas bih molio da mi neko objasni, zašto nije ni prstom mrdnuo kada je padala Krajina i to prvo Zapadna Slavonija, a zatim i resto? Zašto nije sprečio šverc sa muslimanima i Hrvatima, dok je vojska gladovala i kuburila sa naftom?
Zato brate što se na Palama odmah pored vlade nalazio kazino.

Molim lepo. Ispostavilo se da je bio šićardžija i teški ratni profiter.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ja nikad nisam bio zaslijepljen ni njegovim likom ni djelom.

nije reagovao zato sto VRS nije bila vojska. a previse se uzdao u pomoc iz srbije. VRS je bila grupa - pekara, lekara, apotekara, dimnjacara i sluzbenika sa mnogo oruzja.
osim nekoliko pametnih ljudi, koji su obucavali jedinice i zbog toga mucki ubijani od strane JNA sljedbenika, nije bilo napadacke formacije koja je mogla nesto da uradi po tim pitanjima. samo rovovi. kao u 1svj ratu.

previse se oslonio na JNA i njene generale, koji su uglavnom primali plate i naredjenja iz srbije i ko zna odakle jos.
zamjeram mu naivnost iako bih prije povrerovao da nije ni imao neki izbor.

sverc nije mogao da sprijeci, iz istog razloga - nije imao konce u rukama. da bi SDS ucinio ista na "prvim" izborima, morao je, zajedno sa tadasanjim rukovodstvom da da dio funkcija tadasnjim (i danasnjim) komunjarskim i reformistickim bogatasima funkcionerima i ljudima kojima nije bilo do talasanja. kasnije su svi ti ljudi usli u "biznis", dok se po RS ginulo, oni su vozali slepere i mijenjali boje, kad je trebalo. surovali s kim je trebalo i protiv koga je trebalo, sve za novac. naravno zadrzala se komunjarska taktika "drzte lopova", koja se i danas propagira, kao i komunisticke vrijednosti, medijsko sljepilo i sve sto ide uz to.

kad se samo sjetim cifri i letaka sa vilama koje su krajisnik, mladic i kraradzic pokupovali po zlatiboru, stefanu, boki beogradu... mladic u svakom gradu po tri a karadzic sve hotele u bg-u...  Smile

takodje, nemoj smetnuti sa uma da smo okupirani 1995. godine, od strane Ifora. da po RS vrsljaju kojekakvi "strucnjaci" vec 15 godina. najveca je zabluda da smo imali moc da odlucujemo o bilo cemu..



 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.