Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:07:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Scorpions - 26. maja u Areni  (Pročitano 7787 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1264
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
AAAAAAA!!
Jedva cekam!!! Prvo maideni pa sad scorpionsi, samo da bude para!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam narucio kartu...nego ja sam citao da dolaze Culti...kada i gde su oni???
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Ja sam narucio kartu...nego ja sam citao da dolaze Culti...kada i gde su oni???

Navodno, u Zrenjaninu na Pure Festu..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Izgleda da cu da idem na ovo!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k700i
Scorpions se ne propusta...
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Pevač Scorpionsa slavi rodjendan u Beogradu

Pevač svetski poznate nemačke hevi metal grupe The Scorpions, Klaus Meine proslaviće svoj 49. rodjendan 25. maja u Beogradu.

Uoči nastupa 26. maja u Beogradskoj areni, "Skorpions" stižu dan ranije na beogradski aerodrom gde Meineu srpski obožavaoci spremaju rodjendansko iznenadjenje, rekao je agenciji Beta predstavnik organizatora koncerta iz nevladine organizacije "Uninie" Miloš Marjanović.

Prema njegovim rečima, 25. maja na aerodromu članovi "Scorpions Fun Club Serbia" uručiće Meineu rodjendanski poklon, čija sadržina se drži u tajnosti.

Prethodno, obožavaoci "Skorpionsa" će povodom dolaska svoje omiljene grupe u Srbiju prirediti žurku "Scorpions Night" u Klubu studenata tehnike u Beogradu, 17. maja od 23.00.

"Skorpions" su tokom 1980-ih pevajući na engleskom jeziku postigli veliki uspeh u svetu, isprva su se oslanjajući na teški rok zvuk.

Posle velikog uspeha balade "Still Loving You" sa bestseler ploče "Love At First Sting" (1986), u prvi plan počeli da guraju pesme laganijeg tempa poput "Winds Of Ćange" (1990), njihovog planetarnog hita posvećenog rušenju Berlinskog zida.

U vreme kad je bio na vrhuncu, 1990. godine, ovaj bend iz Hanovera je posetio nekadašnju Jugoslaviju i nastupio u Sarajevu.

"Skorpions" je tokom prošle decenije opala popularnost, a neku vrste povratka imali su 2004. godine su albumom "Unbreakable", koji je bio hvaljen, ali usled slabe promocije nije uspeo da ozbiljnije unovči svoj komercijalni potencijal.

Bend je trenutno na svetskoj turneji, a prema rečima organizatora, koncert u Areni Beograd biće prvi na kojem će "Skorpions" predstaviti pesme sa novog albuma "Humanity: Hour One", čije je izlaženje predvidjeno oko 20. maja.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Koncert „Skorpionsa“ otkazan, karte se i dalje prodaju!

Koncert benda „Skorpions“ koji je trebalo da se održi 26. maja u „Beogradskoj areni“ je otkazan jer, kako „Blic“ saznaje, organizatori, nevladina organizacija „Uninie“, nisu bendu uplatili honorar predviđen ugovorom.
Međutim, ulaznice se i dalje prodaju, a menadžeri nemačkog benda, koji su od naših novinara saznali da prodaja nije obustavljena, poslali su i-mejl organizatorima u kojem im poručuju: - Ako vi i dalje prodajete karte, to je prevara!
Ljudi iz „Uninie“ su odmah odgovorili na poruku i obećali da će do kraja ove nedelje sazvati konferenciju za novinare na kojoj će objaviti da je koncert u „Areni“ otkazan.

Kako saznajemo od menadžmenta „Skorpionsa“, koncert je definitivno otkazan zbog toga što ljudi iz organizacije „Uninie“ nisu uplatili novac predviđen ugovorom. S druge strane, organizatori su u sredu tvrdili da je sve u redu, kao i da će koncerta sigurno biti. Međutim, juče su promenili ploču.

- Ugovor je stopiran zato što se „Skorpionsi“ plaše da će u Srbiji biti uvedeno vanredno stanje. (?!) Tražićemo garancije od naše vlade da će nemački muzičari biti sigurni u Beogradu, i ako ih dobijemo, postoje velike šanse da koncerta ipak bude - rekao je za „Blic“ Miloš Dimitrijević, portparol „Uninie“.
Na naše pitanje zašto onda menadžeri „Skorpionsa“ tvrde da je problem u parama, Dimitrijević je odgovorio:
 
- Oni veoma dobro znaju da ne smeju da otkrivaju detalje koji spadaju pod poslovnu tajnu.

Još jedan konfuzan odgovor smo dobili i na pitanje zašto se onda karte i dalje prodaju.
 
- Tačno, ulaznice se prodaju, ali novac ostaje na računima „Eventima“ i Bilet servisa kako bi kupcima, u slučaju definitivnog otkazivanja koncerta, bile vraćene pare - objasnio je Dimitrijević.

Menadžeri benda su srpskim fanovima poručili da žele da sviraju u Beogradu.

- Nismo nikada nastupali u Srbiji i voleo bih da dođem - izjavio je za „Blic“ Klaus Majne, pevač „Skorpionsa“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Nebi mi bili mi da ne zaje... nekoga  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson W610
Aaaaaaaaaaaaaa??????    Smile Smile  Smile

Neeeeeeeeeee!!!!!!!!!   Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone 5s
Posto sam bio u Ceskoj 7 dana tamo vam nije otkazano pa ako ih toliko volite opalite do tamo

I u Bratislavi imaju nastup,i Budimpesti i Pragu i Karlovim Varima nema gdje ne nastupaju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:07:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.