Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Scg - Spanija  (Pročitano 9189 puta)
06. Sep 2005, 04:40:40
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Ajmo vasa predvidjanja koji ce biti rezultat?

(02. May 2007, 21:40:50)
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
0:0 najverovatnije... mozda pobeda jednim golom razlike bilo koje od strana...
ako bude bio Ziga u napadu, mislim da ima sanse da taj gol bude nas...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11
Zastava Smederevo
Jos samo jedan dan do kvalifikacione utakmice za sv. prvenstvo 2006. u Nemackoj protiv Spanije ! Utakmica se igra na stadionu A.Madrida "Visente Kalderon", pocinje u 22.00 po CET-u.
Nasi ce verovatno poceti u standardnoj(?!) 4-4-2 formaciji. Na golu ce biti neprevazidjeni Jevric, odbrana: levo Dragutinovic, sredina Krstajic i ,protiv Litvanaca, strasni Vidic, desno i dalje kao alternativa Gavrancic. Sredina: levo Djordjevic, zadnji vezni Duljaj, desno Stankovic i ispred njih, verovatno, Ilic jer Vukic "nije igrao fudbal" skoro. U napadu ce biti Kezman a Milosevic ce i dalje igrati kapitena !!!
Spanci bi mogli da pocnu u sledecem sastavu (4-4-2): Na golu sigurno Kasiljas, levi bek bice Del Orno, centralni Marcena i Pujol(c), desni Salgado. Na sredini, levo Luis Garsija, u sredini Xabi Alonso i Xavi, desno verovatno Joaquin. U napadu ocekujem Toresa i Raula, manje verovatno Morientesa.Ili umesto Marcene, koji nije bio starter u Valensiji, zaigra Elgera.
Ako uzmemo bar bod imamo sigurno prvo mesto, pod uslovom da ne useremo sigurice protiv Bosanaca i Litvanaca, da ne pominjem situaciju sa sva tri boda... Selektor Spanije Aragones je prognozirao 3:1 za njih, i to ako iskoriste polovinu sansi ! Da li nas je potcenio, videcemo u sredu, takodje da li je bio, mozda, blag !?
Spanci se boje, izgleda, samo Kezmana, mada, iskreno, ne znam zasto ! Nije u formi, ocigledno, iako je protiv Litvanije bio dobar. A koga se mi i da li smemo bojati ?
Odbrana im, osim golmana i Del Orna nije jaca strana, za razliku od sredine: Xabi Alosno, jedan od najboljih zadnjih veznih u Evropi, brzi Joaquin na desnom krilu, uvek opasni Luis Garsija na levom i u napadu prvoklasni igraci koji, medjutim, ne moraju biti preopasni u tandemu.
Samo ne znam ko sudi, a samo nam fali neki iz zapadne Evrope ili braca Rusi ili Bugari pa smo prsli !!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Postoje bar 3 teme na kojima mozes o ovome pricati a ti otvaras novu...
Spajam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
mob
LG 
"a Milosevic ce i dalje igrati kapitena !!! " - o gospode boze
Smile
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Ajmo momci... mislim da tje biti dosta golova... nekih 2:1 za nas moja prognoza...  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Izgubice ali sa koliko razlike, pitanje je...
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
Pucamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja mislim da mi ubedljivo imamo najbolju odbranu u nasoj grupi, a mogao bih da se usudim da kazem i jednu od najboljh odbrana na svetu. Vidic+Krstajic su pre svih po meni ekstremno dobri igraci. Vidic, kao individualac, po meni najbolji evropski odbrambeni igrac. Steta sto ne igra u nekoj boljoj ligi. Valjda ce neko da ga primeti i povuce u Spaniju ili Italiju.

Spanci nemaju neki posebno dobar tim, bar ne tako dobar kao sto su iali prethodnih godina i na osnovu koga su stekli to ime i taj renome zbog koga ih se danas mnogi plase. Njihov tim je dobar, ali nista vise od toga. Nas tim je dosta kompaktan, a pojedini igraci kao sto su Vidic, Krstajic, Vukic, Zigic su po meni vrhunski na svojim pozicijama, tako da nema razloga da se plasimo, treba da ih respektujemo, ali nista vise od toga. Mislim da ako Savo ne bude bio starter i ako utakmicu pocne Vukic, umesto Koromana, da imamo dobre sanse da dobijemo, a jos bolje da odigramo nereseno.  Ali kao sto to kazu, "lopta je okrugla", pa cemo da vidimo, to se nikada ne moze sa sigurnoscu prognozirati.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i

...
Spanci bi mogli da pocnu u sledecem sastavu (4-4-2): Na golu sigurno Kasiljas, levi bek bice Del Orno, centralni Marcena i Pujol(c), desni Salgado. Na sredini, levo Luis Garsija, u sredini Xabi Alonso i Xavi, desno verovatno Joaquin. U napadu ocekujem Toresa i Raula, manje verovatno Morientesa.Ili umesto Marcene, koji nije bio starter u Valensiji, zaigra Elgera.
Ako uzmemo bar bod imamo sigurno prvo mesto, pod uslovom da ne useremo sigurice protiv Bosanaca i Litvanaca, da ne pominjem situaciju sa sva tri boda... Selektor Spanije Aragones je prognozirao 3:1 za njih, i to ako iskoriste polovinu sansi ! Da li nas je potcenio, videcemo u sredu, takodje da li je bio, mozda, blag !?
...
Odbrana im, osim golmana i Del Orna nije jaca strana, za razliku od sredine: Xabi Alosno, jedan od najboljih zadnjih veznih u Evropi, brzi Joaquin na desnom krilu, uvek opasni Luis Garsija na levom i u napadu prvoklasni igraci koji, medjutim, ne moraju biti preopasni u tandemu.
Samo ne znam ko sudi, a samo nam fali neki iz zapadne Evrope ili braca Rusi ili Bugari pa smo prsli !!

Sto se sastava Furije tice, sigurno ce igrati 4-4-2, ali nikako ne verujem da ce poceti L.Garsija, pa taj covek (iako odlican igrac) nije spojio 5 utakmica za njihovu repu. Pre ce tu biti Visente ili Luke.
Sto se alternative Marceni tice, opet je manje verovatno da ce igrati Elgera. Tu vise ocekujem Juanita iz Betisa. Iskreno, ja se nadam da ce Marcena poceti. Vrlo je nervozan i psihicki nestabilan, a pravi najvise faulova oko 16erca.
U napadu nikako ne verujem da ce biti Tores. Njima na toj utakmici nece biti potreban brz igrac, vec klasican spic, razbijac, kakav je Morijentes. O iskustvu da i ne govorimo.
Odbrana im nije jaca strana?! Osim Del Orna? Zaboravio si Pujola i Salgada.

Ubedjen sam da ce Spanci forsirati igru preko bokova, sa cestim dupliranjem igraca na krilu (del Orno i Visente, najverovatnije na levoj i Salgado i Hoakin na desnoj strani). Nije iskljuceno ni da Raul odigra malo unazad i tako pomogne svom veznom redu. Treba se plasiti i suteva iz daljine i dubinskih pasovima Xavija i X.Alonsa, tim pre sto su Morijentes, a narocito Raul, majstori za otpatke.
Sto se nas tice, trebalo bi odigati sa 5 u manevru, i tako kontrolisati loptu i vrsiti jaci presing na sredini. Ako im damo gol, bice to ili iz neke kontre (polukontre) ili iz prekida glavom (Vidic, Krstajic, crni Gavran).

Sve u svevmu, nadam se i ocekujem kladionicarski recenood 0 do 2 gola. 0-0 ili daj Boze, 1-0 za nas. Poraz kao opciju pre meca ne uzimam  u obzir.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.