Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SBB povećao brzine interneta, 15Mbs u osnovnom paketu  (Pročitano 13162 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Da, zaista neverovatno sto hoce ljude da vezu na dve godine. Da ja recimo imam slicnu fimru, ja to nikad ne bih uradio.

Ako bi i uradio ja ti recimo zbog takve ucene nikad ne bih potpisao nego otisao kod konkurencije.

Dok su se trudili da zadrze ljude sa dobrom i konkurentnom ponudom ostao sam im 5 godina. Sad su presli na ucene pa cemo da se pozdravljamo uskoro.

Trenutno im je glavni kvalitet to sto je vecina osudjena na njih jer konkurencija nikako da stigne. Ja cu radije i da sacekam konkurenciju nego da nasedam na njihove svinjarije.



Šta im ovo znači: "Fiber Power je trenutno dostupan delovima Bežanijske kose, Novog Beograda i Dedinja u Beogradu."

Kada su tek poceli bio je dostupan na pomenutim lokacijama i uvek naglasavaju da se stalno sire.

Kada ih danas pitas gde je dostupan njihov fiber odgovorice ti

Citat
"Fiber Power je trenutno dostupan delovima Bežanijske kose, Novog Beograda i Dedinja u Beogradu."

I usput naglasiti kako se stalno siri  Smile

Jednom ce objasniti kako to da nisu bas daleko odmakli i pored stalnog sirenja (tm)
« Poslednja izmena: 30. Okt 2013, 18:30:07 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
U čemu je problem u dužini ugovora,koristićeš ga dve godine u svakom slučaju.Boljih ponuda nema na tržištu,niti će ih biti tako da potpisivanjem ugovora ne gubiš ništa,nije to ugovor za kredit.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Citat
Dok su se trudili da zadrze ljude sa dobrom i konkurentnom ponudom ostao sam im 5 godina. Sad su presli na ucene pa cemo da se pozdravljamo uskoro.

Imas neku trenutno bolju ponudu na trzistu? Ne? Onda cuti i uzivaj.
Imas? ...predji kod drugog provajdera.

Pet godina si bio zadovoljan? Zasto bi onda prelazio kod konkurencije za koju nisi siguran kakva je?
Nisi bio zadovoljan? Onda ides kod drugog bez obzira na cenu.

Ne, ovde je to sve malo drugacije. Mi vidimo da u Japanu teleportuju ljude preko fiber neta, pa bi i mi to odmah, a to sto nasi nemaju tu infrastrukturu...nema veze, mi to hocemo, odmah, i tacka!!!

To sto ti oni nude nije ucena, vec ponuda.
Na tebi je da odaberes ono sto tebi odgovara.
Ako potpises ugovor na dve godine, i u medjuvremenu nadjes povoljnije uslove, onda si sam kriv, sto si naseo.

Svaki provajder nudi istu ponudu.
Bar oni koji planiraju da rade dugorocno.
Imas ponudu na ugovor, gde dobijas uslugu koju placas dosta povoljnije.
Takodje imas istu tu ponudu, ali da nije na ugovor, i tu je cena razlicita, veca...
Ne svidja ti se?
Idi kod drugog.

Obozavam to razmisljanje: godinama sam zadovoljan uslugom, ali necu da potpisem ugovor, to je ucena!

Nije druze, to je ponuda. jedna od mnogih.
Odaberi onu koja ti najvise odgovara i cuti.
Sam si je odabrao.


Ne hvalim ih...ni jednog provajdera.
Svi su isti.
Naplatice ti sve sto mogu, i probati da te vezu uz sebe...ali svako od nas ima mogucnost izbora.
Nemojte se stavljati u poziciju zrtve...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
LG Nexus 5
Taman htedoh da pitam iz kog razloga je to ucena? Ako je neko kod njih i koristi njihov paket, ne mora da prelazi na vecu brzinu ako mora da se vezuje na dve godine.

I kod VIP-a imas Samsung Galaxy S4 za samo jedan dinar, al dve godine placas po 6000 mesecno. Tom logikom oni mene ucenjuju?

Sto se tice optike, primarna su pravna lica, haj tek naselja poput tresninog cveta i slicno. Kada bi odjednom svima dovukli optiku, svuda postavili opticke cvorove i media konvertore, cena 20 megabita bi recimo bila 7-8k dinara, tada bi svi opet kukali i palamudili. Targo je poceo u dilu sa Dulicem filozofiju da svakome dovuce optiku. Vidim, ide im savrseno, mesecima cekaju kupce, a dozvole su zavrsavali cak brze i od Josipa Broza Tita.

U danasnje vreme, u svakom momentu, svako moze da promeni mobilnog i internet provajdera. Postoji pregrst ADSL provajdera, a tek WiFi provajdera sa paketima 2:1 i 4:1.

Trebalo bi da u Srbiji postoji bar jos dva-tri SBB-a, cena usluga bi padala ali bi i tada bilo ponuda na dve ili vise godina, provereno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Ucena je sto moras da potpises na dve godine da bi dobio iole povoljniju ponudu.

Boljih ponuda svakako ima. Porazavajuce za SBB ali sad su ih uglavnoim i seoski provajderi presisali sa ponudom.

Samo jedan od primera
http://www.stcable.net/cable-dokumenti-cenovnik

A Targu ide lose zato sto su bili bliski ljudima iz bivse vlasti. Da nije doslo do promene vlasti cvetali bi. Ne kapiram seirenje sto Targu ide lose. Kada bi Targo bolje funnkcionisao svima nama bi bilo bolje jer bi i SBB bio primoran da nam ponudi daleko povoljnije uslove. Ovako nas samo sisaju dok neki kao da uzivaju u tome...

Citat
I kod VIP-a imas Samsung Galaxy S4 za samo jedan dinar, al dve godine placas po 6000 mesecno. Tom logikom oni mene ucenjuju?

Ti kod Vipa dobijes vrlo vredan telefon da ga otplatis kroz te dve godine. Totalno drugacija stvar. SBB ti da neke mizerne popuste i za to ti trazi da im se obavezes na dve godine. Koliko znam na zapadu mozes i tv da dobijes za ugovor dok je kod nas SBB do skoro gurao mix na 2 godine cija je jedina povoljnost bila 60 dinara jeftiniji internet mesecno. I tad se trcalo da se potpise. Zato nam ni ne nude nista ljudski.

Mali primer za paket duo extra gold:

SBB trazi da se obavezemo da cemo 24 meseca im placati 3590 din sto izlazi na 86 160 dinara i za to nam daje prilicno kilavo povecanje brzine i neke sitnice. Ja im za to necu obecati mojih 800 evra a vi kako hocete. Potpisite i na 26 godina ako daju jos nekih 50 dinara mesecno popust ili neki kilobajt uploada.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2013, 01:40:20 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Citat
Imas neku trenutno bolju ponudu na trzistu? Ne? Onda cuti i uzivaj.
Imas? ...predji kod drugog provajdera.

Puno trziste boljih ponuda. Samo iz nekih cudnih razloga ti sto nude bolje nikako da stignu do mene. Sacekacu ih

Citat
Pet godina si bio zadovoljan? Zasto bi onda prelazio kod konkurencije za koju nisi siguran kakva je?
Nisi bio zadovoljan? Onda ides kod drugog bez obzira na cenu.

Pet godina su imali bolju ponudu od konkurencije. Sada je vise nemaju.

Citat
Ne, ovde je to sve malo drugacije. Mi vidimo da u Japanu teleportuju ljude preko fiber neta, pa bi i mi to odmah, a to sto nasi nemaju tu infrastrukturu...nema veze, mi to hocemo, odmah, i tacka!!!

Seoski provajderi imaju bolju infrastrukturu od SBB? Sat-trakt je u Japanu? Sa takvim razmisljanjem bi jos bili na dial-up-u jer ipak ovo nije Japan. Plus bi jadni nasi trebali i da uloze neki dinar u infrastrukturu a ne samo da gledaju da sto masnije profitiraju dok koriste k2k(krov to krov) tehnologiju prebacivanja kablova. Ipak su oni nasi pa treba da ih volimo dok nas zezaju.

Citat
To sto ti oni nude nije ucena, vec ponuda.
Na tebi je da odaberes ono sto tebi odgovara.
Ako potpises ugovor na dve godine, i u medjuvremenu nadjes povoljnije uslove, onda si sam kriv, sto si naseo.

Uslovljavanje potpisivanjem ugovora na dve godine jeste ucena. Necu nasesti. Kad bi manje ljudi nasedalo garantujem da bi nam svima bilo bolje ali takav smo narod koji prosto voli da ga sisaju. (ovde treba da ide sh da ne bude zabune  Smile )

Citat
Ne svidja ti se?
Idi kod drugog.

Prvom prilikom

Citat
Obozavam to razmisljanje: godinama sam zadovoljan uslugom, ali necu da potpisem ugovor, to je ucena!

Pet godina su imali povoljniju ponudu od konkurencije dok je sada vise nemaju. Pet godina su radili dobro dok mi sad internet puca desetak puta dnevno (iako samo na po desetak sekundi ipak izuzetno iritirajuce). Pet godina su me postovali kao korisnika a sada ih sve vise boli kurac. Prijavim da me zeza d3 risiver i posle sedam dana me zove lik koji je pao sa marsa i pita sta mi je sa internetom  Smiley 1 Kad sam mu objasnio da prijavljen problem nema veze sa netom nego sa D3 ostade zbunjen. Kao nesto je pokusao da mi sredi preko telefona i naravno nije uspeo i zavrsili smo sa njegovim obecanjem da ce mi se javiti ljudi iz napredne podrske u roku od 24 h. Od tog razgovora progdje mesec dana a od onda samo jos i internet sve vise zeza.

Sad treba da im se zakunem na dvogodisnju vernost a oni sve gori. Sve trcim.

U čemu je problem u dužini ugovora,koristićeš ga dve godine u svakom slučaju.Boljih ponuda nema na tržištu,niti će ih biti tako da potpisivanjem ugovora ne gubiš ništa,nije to ugovor za kredit.

Samo da te obavestim da boljih ponuda vec danas ima a bice ih sve vise. Gubim mnogo ako potpisem. Izmedju ostalog gubim slobodu da sutra predjem kod pet puta povoljnijeg provajdera ako mi takav zakuca na vrata za dva meseca. Nije ugovor za kredit al je ugovor kojim traze da im obecam da cu im dati 800 evra. (24x3590)
« Poslednja izmena: 31. Okt 2013, 02:10:46 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Apple iPhone 12, S21
U potpunosti se slazem sa tobom da uvek treba preci kod onog ko ima bolju ponudu i da ces time naterati provajdere da se utrkuju, sto je korisno nama, klijentima, ali i dalje ne vidim poentu kukanje ili pricanja kako je to ucena...
Nije. To je njihova ponuda.
Da li je realna ili nije, da li je povoljna ili ne...to je nesto sasvim trece.
To je njihova usluga i oni je prodaju.
To sto ti mislis da iza te usluge ne stoji nista opipljivo, kao telefon kod VIP-a...varas se.
Koristim dva provajdera. Telekom i SBB. Oba su za net.
Oba placam fino. Kod mene je slucaj sasvim drugaciji...meni je SBB pri svakoj prijavi kvara dolazio na adresu u par sati.
Ne dana...sati.
Kod Telekoma je druga prica.
Imas problema? Zovi...zato ih placas.
Ne dolaze? Zovi opet...svaki dan. Trazi ljude iznad, svaki sledeci put kada zoves...Nema stajanja dok ti problem ne rese.
Ako ne rese...tuzi. Imas ugovor i njime garantovanu uslugu.
Nisu je ispostovali...tuzi ih.

Da imam nekog sa boljom ponudom, mozda bi i presao od ovih...ali me niko ne ucenjuje.
To sto ti vidis kao ucenu je samo ponuda.
Niko tebe ne ucenjuje.
Tebi je to ponudjeno. Mozes, a i ne moras da prihvatis.

Imas bolju opciju? Predjes na tu opciju i cao-djenja.
Ti imas ST cable, i to je ok.
Predjes kod njih.
Ali ST nema bolju ponudu od SBB-a samim tim sto ima 300km razvucenih kablova.
Nisu dostupni ispod Backog Jarka.

I na sve to...poredis SBB duo ponudu gde je i internet i D3 televizija, prikljucak, odrzavanje...sve uracunato, dok kod ST cable-a moras dodatno da placas.
Prikljucak na internet kablovsku mrezu se kod njih naplacuje 3200 din.
Prikljucak na digitalnu TV - 3000 dinara + osnovni paket 350 din/mesecno
Prikljucak na analognu TV - 5000 dinara + 900 din/mesecno odrzavanje
Ostecenje modema - 4500 dinara
Otvaranje dodatnog mail naloga - 200 dinara   Smile Smile Smile

Samo kazem da nije sve tako crno/belo...
Sveko od njih ima te cake kojima pokusaju da zeznu korisnike, i ako nisi dovoljno pazljiv ono sto ne platis na mostu, platices na cupriji...


Evo racunica za ST Cable:

Internet prikljucak: 3200 din
Internet pretplata za paket Flat Light 40Mb/s - 2150 din/mesecno (2150*24) = 51600 din
Kablovska televizija (digitalna) - 3000 din
Osnovni paket + Arena+X paket - 1050din/mesecno (1050*24) = 25200 din

Ukupno njima dajes za dve godine: 83000 dinara. - ovo je cena koju placas na nivou dve godine, koliko je i ugovorena obaveza kod SBB-a, i pri tom da se nadas da nece biti kvarova i zamena kablova/risivera/daljinskih...posto se to sve placa...
« Poslednja izmena: 31. Okt 2013, 02:21:31 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Citat
Imas bolju opciju? Predjes na tu opciju i cao-djenja.
Ti imas ST cable, i to je ok.
Predjes kod njih.
Ali ST nema bolju ponudu od SBB-a samim tim sto ima 300km razvucenih kablova.
Nisu dostupni ispod Backog Jarka.

I na sve to...poredis SBB duo ponudu gde je i internet i D3 televizija, prikljucak, odrzavanje...sve uracunato, dok kod ST cable-a moras dodatno da placas.

Internet to internet st ima bolju ponudu

http://www.sbb.rs/Paketi/327/FlatHome.shtml

Ne sumnjam ni da su kod ostalih detalja povoljniji ali me merzi da se upustam u dublju analizu u 2:15

Ako volis pakete usluga ima li SBB nesto povoljnije od ovoga?  (Ikom)

Citat
Flat 4    Kabl. TV + DIGITALNA TV (paketi 1,2,3 i 4) + TEL 1    Neograničen    
25 Mbps
   3.050 din.

Ja manje od ovoga mesecno placam voljenom SBB  oko 4000. ZA te pare kod ikoma bih dobio ovo

Citat
Flat 5    Kabl. TV + DIGITALNA TV (svi paketi) + TEL 1    Neograničen    
60 Mbps
   4.200 din.

Samo da napomenem da kod SBB imam jedan paket dok su ovde svi paketi ukljuceni u cenu. Ako se ne varam Ikom ima i Arene i Sport klub dok cemo mi na SBB sutra malo Arene da gledamo.

A sto se tice ovih pilicarskih naplacivanja ima toga kod SBB koliko hoces.

Recimo kad sam uzeo D3 2.0 insistirali su da risivere povezem mreznim kablom. Oni da mi prodaju klabl po 4 puta vecoj ceni od normalne ali opet sam moram sam da ga razvlacim po kuci  Smile

Na kraju sam insistirao da sam kupim kabl i uzeo sam ga drasticno jeftinije nego preko njih.

A to gde je ko dostupan je posebna prica i svi znamo kako to u ovoj blesavoj zemlji funkcionise. Kad bi bila prava trzisna utakmica imali bi daleko povoljnije cene i od ovih sto nudi st.

Citat
Evo racunica za ST Cable:

Internet prikljucak: 3200 din
Internet pretplata za paket Flat Light 40Mb/s - 2150 din/mesecno (2150*24) = 51600 din
Kablovska televizija (digitalna) - 3000 din
Osnovni paket + Arena+X paket - 1050din/mesecno (1050*24) = 25200 din

Ukupno njima dajes za dve godine: 83000 dinara. - ovo je cena koju placas na nivou dve godine, koliko je i ugovorena obaveza kod SBB-a, i pri tom da se nadas da nece biti kvarova i zamena kablova/risivera/daljinskih...posto se to sve placa...

Sve te troskove imas i kod SBB i to po pravilu vece. Recimo u startu ti ne valkja racunica jer se i kod njih uz ugovornu obavezu ne placaju prikljucci (kako ova rec idiotski deluje kad ne koristis slova sa kvacicama - mnozina od reci prikljucak)

U racunicu si stavio internet od 40mbits pa bi bilo fer da ga poredimo sa ekvivalentom kod SBB

4990 mesecno duo gold x24 = 119 760
5380 mesecno trio gold x24 =  129 120

A moze i jednostavnije da poredimo samo internet

ST
Citat
Internet pretplata za paket Flat Light 40Mb/s - 2150 din/mesecno (2150*24) = 51600 din

Sbb
2990x24= 71 760

Sto ce reci da je za tih 24 meseca SBB skuplji celih 20 000

I to koliko kapiram ST ne insistira na ugovornoj obavezi za net. Bolje da ih ne poredim sa SBB cenovnikom bez ugovorne obaveze jer em bi cifre bile traumaticne em SBB ni ne nudi 40 bez obaveze. Kod SBB bez obaveze ne mozes vise od 18 i to cijena prava sitnica - 3990 mesecno iliti 95 760 za 24 meseca. Skoro duplo skuplje nego ST a pritom duplo sporije.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2013, 02:48:34 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Vezah se za taj paket, posto si ti pomenuo paket za 3590 din.

Citat
Mali primer za paket duo extra gold:

SBB trazi da se obavezemo da cemo 24 meseca im placati 3590 din sto izlazi na 86 160 dinara i za to nam daje prilicno kilavo povecanje brzine i neke sitnice. Ja im za to necu obecati mojih 800 evra a vi kako hocete. Potpisite i na 26 godina ako daju jos nekih 50 dinara mesecno popust ili neki kilobajt uploada.

Sa druge strane, i ova IKOM ponuda je uz ugovor na dve godine, i opet je pokrivenost problem.
Ako se razmisljas da predjes na ST cable, tesko da mozes da razmisljas o IKOM-u...  Smile


Sve se na kraju svodi na to da dobro moras proveriti sta ko nudi u tvom mestu i odluciti sta je najbolje i najpovoljnije.
Ponuda je na stolu...ne tebi je da odaberes.  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Nista od spavanja  Smile

Sutra nastavljamo sa seciranjem ponuda

Pokrivenost je problem zato sto:
a) dogovorili su se da ne upadaju jedni drugima u reon (kartel)
b) raznim drugim radnjama sprecavaju pojavu konkurencije

Obe varijante nikako ne valjaju. Ja se nadam da ce se Targo trgnuti pa dobaciti do mene. Trenutno su stigli do bloka 23 a otprilike tu se nalazi jedan splav koji me celo leto drzi budnim. Ako moze da dobaci "muzika" dovde dobacice valjda i kabl za neki mesec.

Inace cuo sam da Telekomov opticki kabl prolazi na dve ulice od mene pa bi i to moglo da znaci svetlu buducnost.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2013, 03:23:27 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.