Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:23:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SBB-Kablovski Internet  (Pročitano 21362 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Ovo sve sto nas zraci je piiicin dim u odnosu koliko nas zrace sateliti koji se vrte po svemiru i bacaju zrake na zemlju.... a da ne pricamo o onim ruskim zardjalim starim kantama koje mozda cak imaju i raioaktivnih cuda u njima, pa su ih i zaboravili u vasioni......

Pored svega toga mislim da je ovo "malo" zracenja jednog monitora ili mobilnog telefona stvarno smesno...... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
PA da,

zato serviserima mobilnih telefona opada kosa...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 483
Borise,chini mi se da si juche imao vishe kose kad smo se videli ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Pu, jezik pregrizao...

Pa ja sam na odmoru...

Sad se praznim od zracenja...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Dok otpada kosa nije ni strašno .. bitno je da nešto drugo stoji .. gde treba ..  Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: NenadS
Razumem ja sve to ali mi od toga ne mozemo da pobegnemo... Mozda mozemo da pokusamo da smanjimo ucitaj stetnog zracenja ali wireless sigurno ne moze biti toliko stetan...

Svestan sam ja toga da i ovaj monitor u koga gledam po 8h dnevno na poslu i jos toliko kuci isto zraci ali sta da radim...


Kada sam rekao da necu wireless, rekao sam to vise da bi ljudima malo skrenuo paznju i na ovaj aspekt problema, posto kao sto i sami vidite, vecina ljudi iskljucivo kao parametre postavlja cenu i brzinu, odnonso protok informacija. Ja imam tu srecu da studiram stomatologiju, a da opet jos od malih nogu petljam sa kompjuterima i svom ostalom tehnikom, tako da se smatram odgovornim da makar skrenem paznju i na ovu stvar.

Sto se tice resenja, resenje potpuno ne postoji. Medjutim, ako vec mora da te zrazi satelit, na sta ne mozes da utices, osim ako nisi jako dobar haker Smile , onda na wireless mozes, tako sto ga jednostavno neces kupiti, odnosno koristiti. Isto tako sto se telefona tice, neces kupiti ericsson t28 koji pravi opekotine na kozi, vec ces kupiti neki normalan telefon koji ne zraci toliko. Jedan prijatlej od mog caleta je pre nekog vremena hteo, nakon sto je popizdeo od zbog svog zracenja koje je oko njega i kada je poceo da cuje radio na televizoru, televizor na bezicnom telefonu, telefon preko frizidera, da od svog stana napravi Faradejev kavez i kako je on to rekao da bar u stanu bude postedjen svih tih sranja koje ga zrace a niko ga i ne pita da li se on slaze sa tim. Nisam tog coveka video dosta dugo pa ne znam da li je uradio nesto po tom pitanju, ali definitivno je ideja odlicna. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Pronađi definiciju Faradejevog kaveza i videćeš da nema nikakve logike to što je taj čovek napisao .. sve je zapravo obrnuto .. zrače mu i sijalice i utičnice i kablovi u zidu ..  osigurači ..
Sve te sprave koje te 'štite' od raznih zračenja .. recimo za mobilni .. nemaju nikakvu logiku .. to što se neko oseća sigurnije zato što mu je neko rekao da stavi parče neke kompresovane alge i nekih gluposti na mob.  to je njegov problem .. ako neko zna kako se prostiru radio talasi (i kako antene zrače te talase) shvatiće da od njih nema zaštite .. možda bi određenu tačku .. (TAČKU i bukvalno)  i mogao da zaštitiš .. ali mi smo daleko veći od te tačke .. dok ti štitiš bubnu opnu .. mozak ti se kvarcuje per centimetara više ..

jbg. odmeri dobro .. potrebe i mogućnosti pa vidi šta je najbolje za tebe .. ja ću u najkraćem roku preći na kablovski net. pošto mi dođe duplo manje love na mesečnom nivou uz prihvatljiv protok .. pa sve to još nonstop .. itd ..

btw. jel si pri kraju sa faksom .. ili mi bar preporuči nekog dobrog stomatologa ..  tzreba mi za jedno vađenje .. Smile  i par popravki .. nadam se sitnih .. Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
Ja vec imam kablovsku SBB i da li ja onda placam taj modem 4000 ili samo mesecni pristup mrezi 1500?
Lakse mi da pitam Vas nego da se svadjam sa onim salterusama.
I da li moram da budem tu (u kuci) kad oni budu dolazili (ako dolaze) ili moze neko od mojih (neukih) ukucana da bude prisutan(da bi cable-guy mogao da udje)?
Unapred hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 571
Zastava U Novome sadu :)
placas za prvi put, ako uzimas flat 1500 dindzi, i pocetno prikljucenje isto 1500dinara gde ujedno dobijes i modem. znaci ukupno 3000dinara sa modemom i mesecnim pristupom flat rate Smiley
moras imati nekog kuci da bi ti mogli instalirati opremu.

vise informacija mozes naci na http://www.sbb.co.yu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
OK, thanks!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:23:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.