Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:38:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SBB-Kablovski Internet  (Pročitano 21358 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Dakle, sto se SBB-a tice, flat-rate sa neogranicenim downloadom pri brzini od 64k, kosta mesecno 1500 dindzi, plus 4000 jednokratnog depozita za kablovski modem, ako ga nemate (a naravno da ga nemate) koje vam vracaju kad vratite modem, ili da modem kupite, sto je verovatno (nisam proveravao) extra-skupo.
Kod mene u kraju nema SBB-a, inace bih se momentalno pretplatio. :anger:
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
koliko mu to dođe MB'a za 30 dana ? 16200  Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
@ BH:
Ali za koje vreme ces ti spucati tih 100mb?Za pet dana?Dovoljno da odes na 20 strana,da malo surfujes i to je to.
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa pazi, u principu ja ne planiram da se izivljavam nesto na netu, narocito sto to ni sada ne radim. Meni uglavnom treba da skidam mail par puta dnevno, sto je zanemarljivo malo, otvorim par sajtova, sto je isto sve zajedno maksimum 2-3 mb dnevno, mada nije ni toliko i to je sve. Sto se dowload-a tice, s'vremena na vreme skinem po nesto, ali to je uglavnom relativno retko i ne skidam stvari kao sto su divx filmovi i ostalo. Naravno voleo bih, narocito na brzini od 512 kb/s da skidam muziku, programe i ostalo, ali iskreno malo mi je mnogo da dajem 1500 dinara mesecno za net, a i to opet nije 512 kb/s.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
mob
Apple iPhone 4
100mb je zaista smesno i nije mi jasno ko ima obraza da tako nesto ponudi... dobro ajde za icq, irc, msn i ostale chat programe moze da posluzi ali za surf nikako...

Evo ja recimo modemom skidam oko 18-20mb za sat, a saljem oko 10mb, sto znaci da bih ja tih 100mb potrosio za 3-4h i sta onda?

Ili pravi flat bez ogranicenja, znaci 64k za 1500 ili dial up...

To je neko moje licno misljenje i moj stav
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa pazi, voleo bih ja flat rate, ali mi je mnogo para. Ovo je za mene, mislim ok, a objasnio sam i zasto.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Da ali ti i nisi potreban pored kompa kada skidaš nešto .. može dosta stvari da se skine .. programi .. muzika .. filmovi .. pogledaj kod poznanika šta im treba pa spojis lepo sa korisnim .. makar ćeš troškove pokriti ..  
Neke stvari više nije tako lako naći na ulici .. 2 dana sam tražio SuSe 9.1 da bi mi svi rekli dođi za dan dva .. rezerviši .. Smiley .. lakše mi je da preko flat'a opalim download i završim problem za znatno kraće vreme ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
@SVITAC

Totalno tacno.
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Ma da,
sipas i ne mislish...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ljudi, pare su ogranicavajuci faktor. Mnogo mi je da dam 1500 dinara mesecno za internet. Ako bih davao 1500 dinara onda za te pare mogu da uzmem flat rate za dial up recimo kod sezama za skoro dva meseca, a za ovu razliku izmedju pretplate i 1500 dinara mogu da visim dosta dugo na netu da bi stigao do cifre od 1500 dinara. Opet ne moram da placam 6000 dinara za uvdjenje kablovkse telefovzije koliko kosta uvodjenje za privatne kuce gde ja zivim, kao ni da dajem depozit od 4000 dinara sto je sve zajedno 10000 dinara a to nije tako mala suma.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:38:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.