Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SBB: Država nam zabranjuje da postavljamo kablovske mreže po Srbiji  (Pročitano 32194 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
u normalnim zemljama grad odradi infrastrukturu i onda svi operateri imaju pristup mrezi
samo kazem

posto sam ih sve izmenjao svojevremeno najbolji je bio kompernikus
iz prostog razloga imao je i sportklubove i arene u ponudi
inace telekom je bio ubedljivo najgori,a sad je pretpostavljam jos gori jer samo podobni kanali mogu

U normalnim zemljama dotični SBB ne bi mogao godinama da postavlja infrastrukturu bez bilo kakvih planova i dozvola, a radili su to godinama. Mislim znam da je uvek popularno viknuti ua Vučić zabranjuje nas, ali nemoj ni da počinjemo priču šta su sve oni radili dosad....
pa sta sam rekao u normalnim zemljama grad izgradi infrastrukturu i iznamljuje je svima koji plate
na pocetku su imao monopolisane gradove
vecina sa sbb posto je prvi poceo kopernikus se uvalio sa infrastrukturom gde su oni zakasnili posle telekom poceo sa iptv budalastinama na katastrofalnoj mrezi, gomila malih operatera uglavnom po bg i nesto ns
e pa svega toga ne bi bilo da smo kao na pocetku napisao mi bili i da smo normlana zemlja

kablovska na vise televizora moze bez doplate
u moje vreme telekom nije mogao

ja sam paralelno koristio telekom i sbb total
telekom je tad imao samo pinkove i arene i jedan dva diskoveri kanala
za hbo drao usi za doplatu

onada je doasao kopernikus i oduvao ih sve bukvalno iz mog grada sa ponudom

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Sve ce to kinezi da isprave...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
Na mts ne bih presao ni u ludilu iz politickih razloga

telekonj mi je  posto sam zakasnio da platim racun za mobilni, iskljucio fiksni uredno placen koji se vodio na drugoj adresi Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Dzabe internet za sve...i sve se to obankroti svi ti vataci magle...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Одлично, укинути Н1 и Спорт клубови на Супернови... И сада дефинитивно поштен човек не може да има и Арену и Спорт клуб, браво идиоти! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Može kupiš dve kablovske Smile, a ima i neki add on cody valjda može da se instalira pa da se gleda arena


Na mts ne bih presao ni u ludilu iz politickih razloga
Treba ti N1 da te mrači 24 sata jer inače ne bi znao da ti je loše
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
sto bi ovde bili normlano regulisani kad nismo u nicemu

ovde imas pristup svim operaterima jer je mreza postavljena od firme koja nije distributer pa biras svi operateri imaju apsolutno istu ponudu programa pa su svi prinudjeni da se bore za korisnike akcijama internetom netfliksom i slicno
za sport ides direktno preko skaja

postoje i polulegalne iptv ex yu budalastine al vise je to nelegalno nego sto je legalno pogotovo ako ti reklamiraju skaj,hbo i slicno od legalnih nasih opet imas da biras arene ili sport klubove mada ti iptv nasi vise pucaju na seljacku nostalgiju pa im je udarno reklamiranje pinka i granda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
Sramota za državu,zaista...
Ovamo MTS kupi k'o od šale Prvu, O2 i Kopernikus,a SBB su zezali kad su imali najbolju ponudu za Eunet i imali perspektivu.Tražili im šta sve ne misleći da će odustati.

Boje se istine,pa ne daju da postvavljaju mrežu i ostalo.

Nema,znači ovde samo hrabro,u inat da se dobro informišemo,i to je to.

Inače,ko je na Supernovi,ako Vas mrzi ili ne daju raskid ugovora,uzmite onaj Total TV. Topla preporuka.
« Poslednja izmena: 11. Feb 2020, 10:17:46 od Miodrag_2003 »
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
СББ нема које све регулативе није раније кршио, дозвољавано му и жмурено годинама, сада, када се МТС приближио у броју корисника СББ-у кукају, а обе компаније се понашају каомонополисти, које су, уз то, истовремено власници канала, само што је СББ под утицајем приватних фактора, док је МТС државни, у том рату једини који трпе штету су корисници. Иначе, за оне који не знају, нека мало провере ко је Дејвид Петреус....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.