Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:28:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saw VI  (Pročitano 18478 puta)
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
U koje blato, čoveče? Jbt šta sam ja to lično shvatio? Kažeš film je dosadan i predvidiv - nabrojim nekoliko situacija iz filma, pitam koju si predvideo ili koja te od njih smorila: dobijem odgovor da sam poglavica  Smile

Film kao i sve drugo može da ti se ne svidi, to je tvoje pravo i to niko i ne može da ti ospori. Ali reći da je film dosadan nije pitanje ukusa nego razumevanja. Da si pratio i shvatio sve što se dešavalo u prethodnim nastavcima, ne bi ti sigurno bilo dosadno kada se jedna po jedna od tih stvari razotkrivaju.

Dakle, moje neslaganje nije lični sukob jer mi je teča scenarista, moje neslaganje je neslaganje sa prirodom ljudi koji ono što ne znaju i ne razumeju ismevaju.

Gledao sam "Death Sentence" James Wan-a, film mi se ne svidja, ali definitivno nije dosadan.
Ne svidja mi se jer sam očekivao drugačiji rasplet, i to jeste pitanje ukusa - rasplet nije onakav kakav ja volim.
Ali da sam rekao da je film dosadan, onda - ili sam slep jer se ceo film jurcaju biju i ubijaju na iljadu različitih mesta i načina, ili nešto nisam skapirao.  Smile

Pričao sam sa osobom kojoj je poenta knjige "Alhemičar" da u životu treba stalno putovati, ne stojati u mestu  Smile...Možda nekome taj Pavaroti zaista falšira  Smile...I možda su svi nastavci filmova, bez izuzetka, iljadu puta gori od prvog filma. Možda. Ali ću se opet usuditi da od nekoga ko mi takvu misao kaže, tražim da to i obrazloži. Zato Sirkane mirno spavaj, od tebe argumentovano obrazloženje vidim da nema svrhe tražiti, pa ti više neću drmati kavez..pozz
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
Film kao i sve drugo može da ti se ne svidi, to je tvoje pravo i to niko i ne može da ti ospori
Ja bih na ovome zastao i tu zavrsio ovu polemiku.... Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
Ja ću da pojedem govno što sam pljuvao po šestom delu pre nego što je izašao. Najbolji Saw posle trojke.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Samsung Galaxy S9+
Citao sam vase komentare i najbolje mi je bilo to sto ste raspravljali dal film moze da bude realan  Smile Smile Koji ste vi likovi  Smile Smile Sto je najgore od svega ne bi me cudilo da neki ludak iz USA stvarno krene da radi slicne bolestine iz filma  Smile Moj utisak je da je film fantastican i da su prva 3 dela extra.4 i 5 realno su dosta ispod nivoa prva 3 dela.Mislim da je pad filma nastao i zbog smrti Jigsaw-a koji je po meni bio centralna figura filma.Nekako se posle 3 dela sve to izgubilo.Ne mogu bas da se setim 100% 4 i 5 dela sve medjutim znam da me je  4 jako razocarao.Ovaj 6 deo je dosta dobar i bolji je nego 4 i 5 i nekako je osvezenje.Bas super sto ce snimati jos 2 ili 3 dela i jedva cekam da vidim nastavak.Mozda bi mogli seriju da naprave bilo bi lakse nego 100 delova filma  Smile
« Poslednja izmena: 03. Feb 2010, 00:38:52 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Life is shit, and then you die :)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 424
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Motorola V3
Tipican Saw! Bas ono sto sam i ocekivao od filma (gomila bolestina i zapleta)  Smile
I naravno, ostavljen prostor za 7 deo  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane volimo te srcem svim...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Tel.Me Your.Number
Cut that arm bitch Smile
« Poslednja izmena: 05. Feb 2010, 01:34:57 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Ima da ima 66 dela
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Tel.Me Your.Number
Producenti su zacrtali valjda 8 delova. 7. će biti 3D Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Feb 2010, 02:11:07 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:28:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.