Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:05:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saw VI  (Pročitano 18480 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Odgledao sam pola filma noćas  Smile ako ne bude neki twist onda je pravo sranje od filma
i ja takodje...i brine me sto mi nije drzao paznju nego sam komotno zaspao na pola filma Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Sve mi se čini da im je prioritet svakog nastavka da budu bolje zamke i igre po cenu da scenario bude lošiji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Jeste jeste..scenario je sve lošiji  Smile ma važi

Drugari, nije poenta nabljuvati se po nečemu po svaku cenu, lakše je reći da je nešto glupo nego sebi priznati da nisi razumeo  Smile

Gledao sam sve epizode serijala, prve 4 za 2 dana, V sam iščekivao kao na iglama..recimo da me je petica malo razočarala, ali prva četiri-vrh. Onda sam u čekanju 6. dela smarao kolegu sa posla kako je Testera vrh franšiza, i odgledah sa njim sve delove ispočetka..Ma daj, ne verujem da im je to bio plan, ali kako su uklopili detalje - ma neverovatno..Da li se iko seća scene koju prepričava testerina žena - 3. ili 4. deo, kako mu je onomad ušla u radionicu pa je isterao i rekao da joj tu nije mesto? A da li se iko seća šta se nalazilo ispod pokrivača koji je ona tada pomerila? Ma neverovatno, kako su neke stvari koje su me bunile legle na svoje mesto...

I onda finale, Saw VI, sa tako lošom pričom i tvistom - siguran sam da su svi znalci već na pola filma znali da su onaj klinja i keva familija lika koji je umro zbog osiguranja... Smile ma bravo a da će i agent biti na testu, a da će ga onako očigledno lako rešiti..ma da, deja vu  Smile

Jeste, sve je tako providno u ovom serijalu:
- kraj u dosadnom drugom delu je više nego očekivajući, ma i slepac bi provalio da je klinac sve vreme u sefu, odmah sam sumnjao na sef  Smile
- treći deo sa pomahnitalim ocem, i zamkom gde se svinje seciraju pa njihovi ostaci dave sudiju koji je zavezan na dnu posude - kliše  Smile
- četvrti deo - koji počinje kao nastavak trećeg, pa se u zadna 2 minuta filma ispostavi da se III i IV odvijaju u isto vreme !? Ehej, ma očigledno na kvadrat  Smile

Jeste usrali su film velikom James Wan-u, zato svi što mrzite hajte na maraton Death Sentence - gledajte ga dok se boje ne rastope, to je film sa obrtima, nepredvidiv i originalan..Ostavite testeru nama što volimo da se dosadjujemo  Smile pozdrav 

IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
Drugari, nije poenta nabljuvati se po nečemu po svaku cenu, lakše je reći da je nešto glupo nego sebi priznati da nisi razumeo
Izvini,o Veliki Shaka,sto opljuvasmo ovako dubokoumno filmsko ostvarenje.....izvinjava ti se poglavica Onajkojinerazumepoentufilma... Smile Smile Smile

Haug.....
« Poslednja izmena: 02. Dec 2009, 13:53:08 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Da, ja sam se budalasto ponadao da će mi u sukobu mišljenja odgovoriti argumentima... Smile ma jok, bolji je humor sa ekskurzije u petom osnovne...bravo. Šta je sledeće - ćelava mi keva?  Smile

Ti si verovatno nadaren pa si znao da je i žena uključena u životnu filozofiju Jigsaw-a..ja nisam znao.
Verovatno si skapirao ko je u onih 6 koverti...ja nisam.
Znao si da će agenta ipak staviti na test..
Znao si da će se izvući...
Znao si da klinac i mama nisi familija ovog direktora firme za osiguranje, verovatno si znao jer klinac ne liči na njega, jel?
itd, itd...

Možda bi ti tu svoju sposobnost mogao da unovčiš. Sada je gatanje kažnjivo zakonom, ali jbg ne znam šta da ti kažem - probaj sa sportskom prognozom...Kad smo kod toga, imaš li neko "javljanje" za Manchester ovog vikenda?  Smile
 
« Poslednja izmena: 02. Dec 2009, 14:19:59 od Shaka Zuluf »
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Daj,bre,sta si se istripovao....koji ,bre, sukob misljenja?
Pa nije to filmski klasik pa da polemisem sa tobom o njemu,za mene je ovo jos jedan serijal filmova za razbibrigu...ako ti vidis nesto umetnicko u tome,to je samo tvoja stvar. Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Nisam rekao da je filmski klasik niti da je umetničko remek delo, al se nisam usudio ni da kažem da je dosadan. Ti jesi rekao da je film dosadan, i kada sam to osporio, onda sam poglavica, istripovan..bla bla..

Znači fora je ići po temama i lupati gluposti - a kada ti neko kaže suprotno mišljenje, onda kreće artiljerija: alo iskuliraj, to je razbibriga, neću da polemišem...hmm pa i nije neka fora. Pozdrav
« Poslednja izmena: 02. Dec 2009, 18:30:05 od Shaka Zuluf »
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
Znači fora je ići po temama i lupati gluposti
Ne,to nije fora....kao sto nije fora da kazes da lupamo gluposti ako nam je film dosadan....kapiras.
To je stvar ukusa....o tome ne vredi raspravljati.Za mene je sve posle prva dva dela mlacenje slame....to je tako i ti moje misljenje ne mozes da promenis,ok?
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Iz licnog iskustva- o ukusima se ne raspravlja tvrde oni koji nemaju ukusa  Smile

Znači, mogu da kažem bilo šta, da Pavaroti falšira, da je Bred Pit ružan a Al Pacino nikakav glumac, i niko ne sme to da ospori - jer pobogu to je moj ukus?!  Smile važi. Jel ima neko da se usudi da kaže kako je Testera ljubavna komedija, da se ne zajebem da mu to pokušam osporiti  Smile

Kapirao sam da je ovo tema u kojoj se polemiše o filmu. Da li je priča uverljiva, da li je gluma dobra, kako je režiran i kakav utisak ostavlja. Ili nije takva tema - ovo je lobotomija, "reci sve u tri reči"?

Jedinu nelogičnost filmovima Testere koju sam ja uočio, je ta da on svoju filozofiju tumači kao davanje prilike likovima koji su grešili, da nastave da žive, ukoliko prinesu odredjenu žrtvu. Ali neki likovi su bez te mogućnosti, naime - oni su orudje nečijeg tudjeg iskupljenja (npr u VI delu domar je imao priliku da preživi, samo je od njega zavisilo da li će duže držati dah od direktora, al zato onih 6 na ringišpilu nemaju nikakvu moć da lično odluče o svojoj sudbini)...
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Auuu,bre...ti si sad poceo jos dublje da se glibis u blato,nema potrebe za tim.Ovo je jedna obicna tema o obicnom filmu...nista nema ovde specijalno da bi ja i ti sada razglabali nasiroko.Da sam znao, ne bih ni pisao repliku na tvoj post....mnogo si ovo licno shvatio,ko da ti je tetka scenarista,a teca reziser filma .... Smile
Jebi ga,ja sam starija generacija odrasla na Hitckoku,pa mi je sad sve posle toga mlako....ne kazem da film nema dobru ideju,cak prva dva dela su odlicna...i to je to.

Citat
Iz licnog iskustva- o ukusima se ne raspravlja tvrde oni koji nemaju ukusa
Za ovakve komentare....nemam komentara Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:05:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.