Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti i vasa iskustva ukoliko ih imate sa: aliexpress.com  (Pročitano 7690 puta)
10. Sep 2013, 01:01:47
Pocetnik


Lets go boby

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 14
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
SonyEricsson k750i
Cao drugari,interesuje me da li neko ima iskustva sa ovom stranicom,da li je nesto kupovao od njih. Na kojem fazonu tkao funkcionise i kako je sve tako jeftino tu Smiley aliexpress.com
IP sačuvana
social share
Mess with the best die like the REST Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Nokia N8
Jeftino i dobro...
Probao  Smile
Kupujem  Smile
Opeko se  Smile
Kupujem i dalje....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Koliko ja znam - nisam nikad lično poručivao - umeju da budu vrlo spori,nekad treba i mesec dana dok isporuče nešto,ali tako je sa takvim sajtovima. Za te pare,vredi čekati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
     Pozdrav.  Ja sam ovde nooova.  Uclanila sam se s namerom da vam kazem da sam se gaaadno zeznula sa Aliexpress-om jer su mi gospoda za neke kupovine rekla kako mi je novac vracen.  Kada proverim stanje na racunu,tog famoznog novca nema,cak mi fali (sad cu vam napisati precizno koliko.  .  .  .  .  7EUR) novca koji je nakon placanja ostao na racunu.  Kako je u pitanju Visa Electron BANCA INTESA,a ljudi je hvale,ja cu samo da ocutim i napravim se veverica da mi se nista nije lose desilo,da sam zadovoljna i prodavcima i transakcijama,savicu shipke sto kaze moja bakuta i zamoliti svakoga ponaosob da dooobro razmislite sta u slucaju da vas udese ko mene sto su.  
Iskreno,mislim da je svaka borba sa njima samo Sizifov posao,pozitivan ishod je skoro pa neminovno cekanje Godoa,a borba je a la Don Kihot pricica.  Narucila sam neki nakit koji "ce da stigne" pa bar se uzdam u to da ce stici (jer iako su mi dali track number,posiljka se ne moze pratiti).  nadam se da barem kod tog prodavca necu da izvisim s oprostenjem.  Sva sam sad bila negativna,ali vam se svima izvinjavam,jos sam pod utiscima.  .  .  strasno.      :boxing: :boxing: :boxing:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Jednom sam samo narucio nekoliko kablova koja je ovde tesko naci i zadovoljan sam skroz
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.