Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savet za kupovinu konfiguracije  (Pročitano 6947 puta)
15. Jul 2004, 07:58:02
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Moj cale hoce da menja svoj prastari komp PI 133 mhz koga ima vec ko zna koliko godina. Sada ako nesto uzima, uzimao bi nesto bolje. Ja sam malo listao oglase i otprilike ovo je najbolje sto sam nasao za najmanje para. Sta vi mislite o ovoj konfiguraciji kao i o njenoj ceni:

Mb ASUS A7V8X-X
AMD BARTHON 2500 mhz
256 Mb DDR 333
GEFORCE FX5200 128 mb
MAXTOR 50 gb 7200 rpm
SONY CDRW 52x
FDD
mis, tastatura
KUCISTE

Sta mislite o ovome, da li bi i sta eventualno promenili na njoj i sta mislite da li je cena od 320 eu dobra za ovu konfiguraciju?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Ma cool... ja bi jedino uzeo veci hard ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Ja sam pre za Intel,ali ukusi su razliciti...
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Još 256 mb memorije 400 mhz u dual modu ..
uzeo bih bolju karticu .. ta ima podršku za DX9 ali je ipak najjeftiniji model ..
Gde nađe taj HD .. od 50 GB'a ?
Uzmi od 80 GB'a siguran sam da je razlika u ceni samo par evra a dobiješ značajan prostor za smeštaj podataka ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Za dual mode treba i druga ploca, npr. a7n8x ili abit nf7 ... A hard obavezno od 80gb ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Greskom sam napisao 50 gb, mislio sam na 40 gb. Videcu, verovatno cu uzimati onda veci hard. Memorija znam da je potrebna i ja bi pre uzeo nju nego veci hard, ali posto cale hoce da da sto manje para, a i njemou komp treba za vodjenje ordinacije za sta je ovo desetostruko vise nego sto mu treba, mislim da cemo za sada uzeti gore pomenutu konfiguraciju, a za dalje cemo da vidimo. Ja ga teram da uzme sto bolji komp posto sam planirao da ih umrezim, pa da moze tu i tamo po nesto i da se odigra kada se ima malo slobodnog vremena. Zato sam vas i pitao sta bi mi preporucili. Sto se graficke tice znam da ima i boljih, ali mislim da je ovo sasvih dovoljno. Ja imam na svom kompu gf mx440  i isto sam prilicno zadovoljan. Zanima me samo to oko ploce i dual mode-a. Sta ploca treba da ima da bi mogla da radi u dual modu i koja je otprilike razliku u ceni izmedju ploce koju sam naveo i neke od ploca koje ste mi preporucili? Jos nesto, koja ploca ima podrsku za serial ata i kako to da proverim, posto bih voleo u perspektivi da uzmem neki hard koji ima takodje podrsku za ovo?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Da bi radila u dual mode-u ploca kao prvo mora da ga podrzava, a trebaju ti i dva memorijska modula istog kapaciteta ... Mislim da ti serial ata nije potreban, nije neki dobitak na brzini ... A razlika u ceni:

Abit NF7 K7, Nvidia nForce2, SB5.1, AGP8x, LAN, Dual DDR400, USB2.0 >> 63e
Abit NF7-S K7, Nvidia nForce2, SB5.1, AGP8x, SATA RAID, LAN, 2xDDR400, IEEE 1394, USB2.0 >> 84e
Asus A7N8X >> 68e

A ploca sto si ti napisao kosta oko 46e ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Maxtor 80gb ili 120gb jer je dzaba
I neka gforce grafika matora ili radeon9200se sasvim dovoljno
jos 256ddr.
I to bi bilo u sustini to.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ok, narucio sam konfiguraciju sa vecim hardom, boljom tastaturom i optickim misOvom Wink . E sada kada smo vec kod misOva, posto je ovo fx5200 kartica koji ce naravno imati svoj driver, da li ce biti potrebna intervencija na drajveru da bi tv out, odnosno divx filmovi mogli da se prikazuju na tv-u? Naravno ovo je pitanje pre svega za Zokija, posto mi je on i prosli put za mx4400 sredio drajver tako da to moze da radi kako treba.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Predpostavljam da ces imati isti problem kao sto si imao i sa MX, ne znam da li ce drajver koji sam ti dao hteti da radi na FX, ali mozes probati... tako da ako ne bude htelo, bojim se da ces morati da se naviknes... Smile ... ali videces, mozda bude i radilo sa drajverima koji dolaze uz tu FX katicu, ali sumnjam ...  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.