Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:14:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savet!!!  (Pročitano 10018 puta)
30. Mar 2011, 23:52:53
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Prvo pozdrav za sve na forumu i drago mi je da postoji ovakvo mesto gde se mogu reci svoji problemi bez ustezanja.
Sto se mene tice, najpre da kazem da ne znam sta cu sa sobom, ali iz svoje se koze ne moze.  imam 23 god.
Da napomenem da sam imala veoma tragicnih situacija u zivotu, gubitak brata, oca, prezivljavanje rata. . .  sve sam to nekako izgurala i mislim da me je to veoma ojacalo.  Medjutim, vrlo sam emotivna iako naizgled nije tako ali to je zbog toga jer uvek nekako sve drzim u sebi i ne dam da izgleda kao da me ista muci ali kada se zatvorim u cetiri zida ponesem sav teret sveta.
Pre tri godine sam imala veliko razocarenje u ljubavi sto me je uzdrmalo i jedva sam dosla k sebi posle godinu i po dana.  Pocela sam da se zabavljam sa drugim deckom i bilo je prelepo, odgovarao mi je u svakom pogledu, medjutim (uvek postoji medjutim), bio je strasno ljubomoran, iako je znao sve o meni, svaki dogadjaj, svaki moj korak, bukvalno sve.  Borila sam se da to nekako smanjim kod njega, da ne sumnja toliko, da ga ubedim da nema razloga, da mu pokazem da sam mu verna i odana sto i jeste bilo tako. . .  On me je na pocetku nase veze slagao nesto sitno ali nisam to smatrala ozbiljnim pa sam presla preko toga.  Medjutim, posle godinu i po dana veze, do pre nedelju dana kada sam to okoncala, slucajno sam saznala da me je pet meseci unazad lagao.  Konkretnije, imao je neki fb profil za sta ja nisam znala i na kom se dopisivao sa mnogim curama.  Jedino sto sam mu rekla je da znam za to i da je nama kraj, jer bila sam potpuno iskrena prema njemu, on je taj koji me je sve vreme proveravao i sumnjao u svaku sitnicu, a on je lagao dok mi je pricao najlepse stvari i pravio planove sa mnom za buducnost.  Odmah mi je uzvratio priznanjem i dao mi je sifru tog profila da ja pogledam.  Videla sam da je flertovao sa mnogim curama i davao im komplimente.  Pogodilo me je i odlucila sam da prekinem vezu.  On se trudio i pisao mi je, zvao me je, molio da mu oprostim uz to da je shvatio ko sam i da je pogresio sto me je toliko dugo mucio sumnjama, da bi se sada sve promenilo, ali nisam popustila.  
Posle dva dana, videla sam da je postao prijatelj sa curom koja mene neizmerno mrzi bez razloga jer joj nikada nisam nista nazao ucinila dok je ona pokusavala na svaki nacin da me ocrni i opljuje, pa i kod njega.  To me je jos vise isprovociralo pa kad mi se javio sledeci put rekao je da mu ona treba zbog nekog projekta koji radi.  Naravno da ne verujem ni u sta.  Sada znam da ce ona njemu pokusati da napuni glavu laznim pricama o meni u cilju da me on zamrzi i naravno da misli lose o meni.  Mene to najvise od svega boli.  Odmah je krenuo da izlazi, kao da mu nikad nije ni bilo stalo do mene dok mi je s druge strane pisao referate o tome kako mu je zao i kako zeli da mu se vratim.  Nekome ce se uciniti sve ovo smesnim ali cini mi se  da zbog ove situacije padam u depresiju.  Ne spavam, ne jedem, krenem u trenutku da placem iz cista mira.  Nekako mislim da me je sve stiglo i da sve sto sam podnosila ustvari me nije ojacalo nego me je dovelo do minimuma izdrzljivosti.  Drhtim pri pomisli da moze sa njom da bude drug a kamo li nesto vise iako mi je on pricao da nju zna odlicno i da joj nista ne veruje.  Cini mi se da bi mi bilo lakse da bude sa deset razlicitih ali samo sa njom ne.  Vrtim se u krug i trazim izlaz ali ne uspeva mi.  Razocarao me je i povredio a opet ne bih volela da misli ruzno o meni.  Iskljucila sam svaki moguci nacin kako ne bi stupio u kontakt sa mnom jer se plasim njegovih poruka i poziva, provokacija jer pored toga sto trazi oprostaj poceo je i mene da optuzuje kako je bio nezadovoljan sa mnom, posle, on sasvim normalno funkcionise kao da niceg nje ni bilo. . . .
Prihvatam svaki moguci savet koji bi mi olaksao stanje bar malo.  Unapred hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
A šta ti u stvari hoćeš? Prvo si raskinula s njim jer je flertovao i smarao. Sad si ljubomorna (on te uspešno pravi ljubomornom) i želiš ga. A opet si presekla sve veze.

Sad je pitanje šta ti hoćeš. Razmisli pa odgovori. Samo ti znaš odgovor na to pitanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Ja ne mogu da predjem preko lazi, toliko sam bila iskrena i trudila se da uspe a on je taj koji me je kinjio za sve i jos lagao. Krivo mi je, zar je sve bila laz? Kad moze da nastavi tako... Ja nisam mrdnula od kuce, ne mogu da jedem, da spavam a on se zeza... koja je to ljubav? Pisao mi je referate, da nece biti sa drugom posle mene, da me voli a s druge strane znam sta radi. Nije mi jasno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Ne mogu da predjem preko lazi  Smile

Zato te i lagao
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nisi mi odgovorila šta hoćeš. Ovo je šta nećeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Pa sto onda lepo nije raskinuo sa mnom? TRebao mu je razlog? Sto je zvao i zeleo da krenemo iz pocetka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ako si vec odabrala da ne budes sa njim, drzi se toga. Ne ljubomorisi jer nemas nista od toga vec prihvati da ste raskinuli (i to si ti raskinula sa njim) i teraj dalje.

Ako on moze da nastavi dalje kao da nista nije bilo, mozes i ti.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Nisi mi odgovorila šta hoćeš. Ovo je šta nećeš.
Stavila si me u tesno Smile hocu da vratim vreme i da na vreme vidim ko je on. Zelim nemoguce. Zelim isto tako da ga prebolim odmah, da me ne dotice sta radi i sa kim je. Nesto od ta dva, to zelim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ti bi da se svetiš, a nisi takva osoba. Ne umeš ti to.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Jao znam, jer kad oprostim, ja se vise ne vracam na to. Ne mogu da se svetim, to je tacno. Uvek kazem, njemu na cast. Ali opet mi nedostaje. Smile Dok mi je otac bio ziv sa njim sam mogla o svemu da pricam i uvek je znao da kaze prave stvari. SAda se osecam usamljeno. Nikad nisam kukala a sada se osecam kao najveca jadnica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:14:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.