Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:18:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savet!!!  (Pročitano 10014 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Da napomenem da sam imala veoma tragicnih situacija u zivotu, gubitak brata, oca, prezivljavanje rata. . .  sve sam to nekako izgurala i mislim da me je to veoma ojacalo.  Medjutim, vrlo sam emotivna iako naizgled nije tako ali to je zbog toga jer uvek nekako sve drzim u sebi i ne dam da izgleda kao da me ista muci ali kada se zatvorim u cetiri zida ponesem sav teret sveta.

Ovo je uzrok tvojih problema, nazalost. Ne mora da znaci da su te ti nemili dogadjaji ojacali, mozda to deluje prividno. Spolja deluje kao da je sve super, kad pricas sa nekim na ulici, sve ok, smejete se, kulirate, a kad dodjes kuci depresija nikad jaca.

U situaciji u kojojj se nalazis, najpametnije ce biti da sama izvagas. Saveti su ok ali moras sama da procenis kako i sta, ako poslusas nekoga, pa se desi nesto neplanirano, osecaces jos vecu krivicu prema sebi.

Cinjenica je da te lagao i da je dupli profil otvarao, a to sigurno nije radio zarad ugovaranja raznih "poslovnih projekata". Nadji neki hobi, setaj, izlazi cesce, makar u setnju. Ne treba da te muci i plasi samoca, imas 23 godine. Apsolutno nikakve garancije nema da te opet nece lagati, ato radi i dalje, pricajuci da ne moze bez tebe, a "projektuje" sa strane.

To sto ti nedostaje, je poledica depresije. Prvo si bila besna na njega, pa je doslo malo olaksanje, pa si pocela da razmisljas o tome da si mozda prenaglila, pocelo preispitivanje, pa neodlucnost, pa je poceo da ti nedostaje...podsvesno sebi nabijas krivicu. Poslusaj sebe, ako treba, bukvalno stavi na papir sve, pa sracunaj. Saveti: "Vrati mu se", "Ne prastaj mu" ti nece Bog zna sta pomoci.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
muskarci uvek flertuju preko interneta... bez ikakvog realnog razloga... hrane sebi ego  Smile

taj tvoj je jos ispao i fer jer je priznao i cak ti pokazao o cemu se radi... ne opravdavam ga...

uglavnom dobijes samo poricanje i tvrdoglavo "napad je najbolja odbrana", pa se jos i pride osecas kao govno na kishi dok on u sebi likuje kako je uspeo da te napravi na magarca  Smile

cinjenica - poverenje se ne obnavlja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Prvo, sazaljevam slucaj... pre svega gubitak clanova porodice.

A sto se tice ovoga... Simijon ti je dala vrlo dobar savet (slusaj nju, moja preporuka).


A to je ovo:
Citat
Moj savet ti je da u sebi izazoveš bes i ljutnju, pa da se sa njim čuješ i saspeš na njega najgoru žuč koju umeš tako da više nema nazad. A onda relaksirana od svega da kreneš dalje.

Međutim ako želiš da mu i dalje budeš devojka pomiri se s tim da će te stalno varati i vrati mu se.

Ne volim sto cu ovo sad reci... mozda bude i kontraproduktivno... napravi paralelu izmedju gubitka oca i gubitka totalno nebitnog lika u svom zivotu, lika koji te je svo vreme lagao... i videces da se dzabe nerviras i jedes.

Pusti ga... uvek ce te lagati... a to sto je sad u "semi" sa tebi mrskom osobom... pusti to, nemoj da imas kompleks u sebi. Jednostavno izbrises sve kontakte. Verovatno si uvidela da te namerno pravi ljubomornom i budalom... kada ti prestanes da obracas paznju na to, prestace i on da radi te ruzne stvari i svako svojim putem.
Ti lepo nadjes nekoga ko ce ti biti jaka podrska... a o njemu... jednostavno vise ne razmisljas, kao da nije ni postojao.

Znam... tesko je u pocetku preboleti sve to jer je jos uvek sveze i sve ti to non-stop prolazi kroz glavu... ali vremenom sva ruzna secanja izblede. Imao sam i ja trenutaka kada nisam mogao da spavam... pa celu noc smisljam sta da radim, kako cu, sta cu... zasto je to uradila... i onda shvatim da sam se samo bezveze jeo jer... nije ona jedina, ima ih jos.

A ovo sto si rekla da briznes od jednom u plac... 100% taj plac nije zbog tog nistavka... nego zbog stvari koje su ti se ranije desavale.

Nista... zelim ti puno srece i pre svega budi pametna i "ostavi srce po srtani" Smile


Pa sto onda lepo nije raskinuo sa mnom? TRebao mu je razlog? Sto je zvao i zeleo da krenemo iz pocetka?

Zato sto muskarci to rade.
Kada im kazes - Ne! - pocinju da se ponasaju kao cmizdravci i vise ti nad glavom dok ne poludis, promenis broj i preselis se u drugu drzavu.

Bravo za tebe... sedam puta.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 04:15:50 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Pod jedan, ne dozvoli da manipuliše tobom i tvojim bolom...to očigledno radi.
Ako ne prestaneš da komuniciraš sa njim, dovešćeš sebe, pre ili kasnije, u situaciju da se samopreispituješ, da se pitaš"da sam uradila ovo ili ono", "zašto sam uradila/rekla ovo ili ono", i na kraju ćeš se još ti njemu izvinjavati zbog nedostatka razumevanja i molićeš ga da se pomirite...a on će te tako izignorisati da ti neće biti dobro.
Na kraju će te ubediti da te je lagao jer nije mogao da ti kaže istinu, da ti to ne bi rauzmela, jer se bojao odbacivanja i bla bla truć.Ne treba da veruješ ni da slušaš ta sranja.I ko zna šta ćeš još saznati, šta će sve isplivati, ako nastaiš da kopaš i interesuje te.Ne traži istinu onda kad nisi u stanju da se sa njom izboriš.

Elem, pun prekid diplomatskih odnosa..a ti nađi način da skreneš misli, ne kukaj neprekidno drugaricama, već ih zamoli da ti pomognu-konstruktivno, nekim aktivnostima koje će ti pomoći da se osećaš bolje.
Ako imaš gde da otputuješ, otputuj.Bilo gde, kod rođaka na selo, kod drugarice, ako možeš uplati neki vikend inostranstvu i sl.

Previše si mlada da se vežeš za pogrešnu osobu i nemaš razloga da patiš.
Prihvati raskid kao amputaciju nekrotičnog tkiva, kako bi ti bilo bolje. Znam da ti nedostaje, biće kriza, ali pokušaj da o sebi ramišljaš kao o narkomanu, koji se drogira toksičnim odnosom.Želiš li da ozdraviš ili da nastaviš da se drogiraš?
Sve je u tvojim rukama, samo preuzmi kontrolu!
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Tesko je kad covek ne zna da proceni pravilno sa kim ima posla.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ma trebala je šutnuti smarača kad joj je napravio prvu scenu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Sve ce to zivot da islifuje....da li sa 21,31,41....to je vec stvar percepcije...

Sto bi rekla Mila Jovovich...treba samo slusati,zar ima nesto lakse od toga.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Ne kukam nikome, evo sada se obracam vama, ali oko mene niko ne zna kako mi je. u pravu ste, ne treba mi takva osoba, uvek je okretao svoju krivicu tako da se na kraju ja pitam gde sam pogresila. Nemam kontakt sa njim, danas putujem kod drugarice, malo da osvezim misli. Da budem sa njim, necu, makar umrla od bola jer kad vratim misli unazad, sa njim mi je bilo kao da nosim pretezak teret, svaki drugi dan je umeo da me rasplace a da se posle izvinjava. Tesko mi je sada ali moram da priznam da osecam neko olaksanje u dusi, kao da mi se dusa otvorila.
Budite mi pozdravljeni u naredna tri dana, ljubim vas sve... Puno ste mi olaksali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Srecno Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Uživaj i lepo se zabavi, pametno si postupila
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:18:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.