Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:23:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savet!!!  (Pročitano 10016 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa sto onda lepo nije raskinuo sa mnom? TRebao mu je razlog? Sto je zvao i zeleo da krenemo iz pocetka?

Zato sto muskarci to rade.
Kada im kazes - Ne! - pocinju da se ponasaju kao cmizdravci i vise ti nad glavom dok ne poludis, promenis broj i preselis se u drugu drzavu.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Necu da ti se mesam,resi sa njim..

Samo mi ljudi nisu jasni..

Covek nije smeo devojci da kaze da ima face profil   Smile  Smile
Da se smejes i da places u isto vreme..Sto ste bili u vezi,kad ste cekali jedno drugo da prevarite ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
SAda se osecam usamljeno.
Imala si nekoga pa sada nemas nikog, razumljivo je da se tako osecas. Nadji nekoga novog i teraj dalje a stare ljubavi ostavljaj tamo gde i treba da budu jer su verovatno tamo sa razlogom  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Citat
bio je strasno ljubomoran
ako je znao sve o meni, svaki dogadjaj, svaki moj korak, bukvalno sve.
na pocetku nase veze slagao nesto sitno
da me je pet meseci unazad lagao
dopisivao sa mnogim curama
flertovao sa mnogim curama i davao im komplimente
postao prijatelj sa curom koja mene neizmerno mrzi
kao da mu nikad nije ni bilo stalo do mene
 

Nije mi jasno ovakvo ponasanje,i ne znam da li su ovakve osobe vrijedne da se o njima razmislja.Ja ne znam sta osjecas prema njemu ali razmisli da li ces da prodjes ponovo kroz ovo sve.Moje misljenje iz tvog teksta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Moj savet ti je da u sebi izazoveš bes i ljutnju, pa da se sa njim čuješ i saspeš na njega najgoru žuč koju umeš tako da više nema nazad. A onda relaksirana od svega da kreneš dalje.

Međutim ako želiš da mu i dalje budeš devojka pomiri se s tim da će te stalno varati i vrati mu se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Volela bih tako da razmisljam i da krenem dalje ali mozda bih i mogla kad bih imala srce od kamena i kada bih bila sebicna i samoziva osoba. Hvala vam u svakom slucaju, svaka rec je dobrodosla ali napisala sam, nemam osecaj da sam vise jaka i malo.

poruke spojene

Ja sam mu poslednji put i rekla sve i svasta i rekla mu da me izbrise iz zivih jer znam, ko jednom slaze, ponovo ce, i ne mogu tako da zivim a opet me zanima gde je i kako je. Samo se pitam zar je moguce da je toliko glumio dok smo bili zajedno, da mu je stalo do mene??? Nisam svesna sta me je snaslo, stalno se pitam "zasto"...
« Poslednja izmena: 07. Apr 2011, 12:37:28 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Devojko normalni ljudi u deset minuta slazu tri puta,one je nesto iznad proseka.
Ako zelis vrati mu se, uvek mozes da mu raskines
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
da li ces mu ikad vise verovati ako se pomirite?

eto samo taj odgovor ti sve kaze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Pošto od veze sa njim nema ništa, pa i da bude opet, nerealno je da očekuješ nekakav preokret, kad je očigledno lik nezreo i prevrljiv, ovo je ključno:
opet me zanima gde je i kako je

Dok god sebe maltetiraš redovnim upade-om o njegovom životu, agonija će postojati; ako on to zna, biće još veća. Naravno da patiš i da ti je teško, ali prosto moraš biti dovoljno jaka i preseći kontakt (fejs, telefon (fix, mob), tviter, mejl, bilo kakav oblik komunikacije) sa njim, kad te on samo (namerno ili ne, nije više ni važno) povređuje. Nema tebe više šta da zanima s kim je on, šta radi, gde ide, koga pokuje na Fejsu. Batali to, ne budi mazohista.

Daj sebi malo oduška, isplači se, pati, slušaj tužnu muziku, proživi tugu do kraja, a onda preseci kada već osećaš da je vreme da se vratiš u život. Ali ključno je da gada izbaciš iz svog života, on se neće, zapamti, neće promeniti.

Što se tiče samih saveta kako preživeti ljubavni brodolom, evo ovde lepe zbirke istih. Želim ti puno sreće!  Smile
http://forum.burek.com/kako-prezivjeti-prekid-t316988.html
http://forum.burek.com/kako-da-prebolite-raskid-t487601.html

 Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2011, 01:48:09 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 19
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Da, znam da se nece promeniti. Hvala vam svima sto ste mi posvetili vreme. Grlim vas sve Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:23:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.