Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:26:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savet preko potreban...  (Pročitano 11433 puta)
12. Apr 2007, 23:54:28
Clan u razvoju


*#06#

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
Ne mogu da verujem da ovako trazim resenje za moj problem, al mi je neophodan objektivan stav..
Naime, pre 4 meseca sam zapoceo vezu sa jednom koleginicom sa fakulteta. Pre 2 godine sam se rastao sa dugogodishnjom devojkom, ostale su mnoge rane tako da sam period izmedju proveo uglavnom sam, sa nekoliko prolaznih avantura..Kada sam upoznao nju, u meni su se probudile emocije koje sam mislio da vise osetiti necu..Ali

Ona je imala momka vise od 3 godine. U vreme kada smo se ona i ja zblizili, bili su u jednom od mnogih raskida. Kako vec to biva, posle par dana on joj se pojavio na vratima, molio za jos jednu sansu..I pomirili su se. Ja sam to osetio po njenom glasu te iste veceri..Ispricala mi je sve to, i pitala sta ce biti sa nama? Rekao sam joj da mi ne postojimo, jer se pomirila sa deckom, i da ne zelim vise da je vidim. Al me molila da je ne teram od sebe, da joj puno znacim, da nikada sa nekim nije bila bliska kao samnom. Rekla je da je morala da mu da jos jednu sansu, zbog svega sto je bilo izmedju njih..

Svaki dan smo se vidjali, culi dnevno po 20 puta, na desetine neznih poruka svakoga dana..Ali je i tada poceo da se javlja problem: kad bi god izmedju nas doslo do nekih jako intimnih i iskrenih prica, sledeceg dana sam nailazio na zid. Kuliranje, izbegavanje odgovora..i tako u nedogled. Onda dodju svadje, pa smo par dana super i onda opet-kada se zblizimo, ona sledeceg dana kao da zeli da me otera od sebe!?

Ne znam koliko je vazno, al mislim da jeste: izmedju nas nikada nije doslo do nekog konkretnog fizickog kontakta..Nismo spavali, poljubili smo se nekoliko puta( i to u tih par dana dok nije obnovila vezu sa bivsim), uglavnom su se nase neznosti svodile na zagrljaje i mazenje..

Ova je agonija trajala isuvise dugo za mene..Pokusao sam da nadjem drugu devojku, da skrenem misli sa nje. Nije islo. Svakim sam danom bivao sve nervozniji, poceli smo da se svadjamo sve gore. Nekoliko puta sam joj rekao da vise ne zelim da je vidim, da me svaki put povredjuje sve gore..I svaki put me je zvala, i insistirala na tome da ne prekidamo kontakt.

U medjuvremenu, ona se rastala sa momkom, ovaj put definitivno. Nisam hteo da odmah navaljujem na nju, jer sam hteo da taj raskid bude konacan, da ta odluka sazri.

Juce smo imali dug razgovor, rekla mi je da vise nije sigurna u svoje emocije prema meni. Ona stara fraza-da budemo drugari, a vreme ce pokazati sta i kako treba da bude...

Sta da radim? Ima li svrhe da se nadam, ima li svrhe da se trudim i da cekam? Dal da je sutra, kada je sretnem, srdacno pozdravim, dal da je kuliram ili da potpuno zaboravim na nju??? 

Zene pomagajte...
IP sačuvana
social share
Hteo bih da budem gospodin, da izbegnem reakcije besne
Al reci cu ko pravi primitivac...Ko te kara nek ti pise pesme
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N97
Moj savet ti je ... da prochitash svoj potpis. Odlichan je.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


*#06#

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
 Smile Smile Smile Ajd sad ozbiljno
IP sačuvana
social share
Hteo bih da budem gospodin, da izbegnem reakcije besne
Al reci cu ko pravi primitivac...Ko te kara nek ti pise pesme
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N97
Ja sam ozbiljan. Trebalo je odavno da zaboravish i nju i onu pre nje. Kad je zhena zaljubljena nema te prepreke koja ce je zaustaviti ... chim predlazhe pauzu, drugarstvo i tako to ... ende.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


*#06#

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
Ma sa onom pre nje je problem druge prirode bio..nema to veze sa ovim sada. Sa njom sam pokushavao da se rastanem godinu dana, mnogo je muchnih scena tu bilo..Tada sam upoznao jednu devojku koja mi se svidela, al nije bila dovoljno strpljiva da sacheka da se sa ovom definitivno rastanem..Zato mi frka da i ja ne napravim istu greshku
IP sačuvana
social share
Hteo bih da budem gospodin, da izbegnem reakcije besne
Al reci cu ko pravi primitivac...Ko te kara nek ti pise pesme
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N97
Zar nisi sam rekao kako te ova juri chim vidi da te nema ... profitiracesh dvostruko ... verujem da je teshko, ali glavu gore i napred ...
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


*#06#

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
Znachi tvoj je savet - Miki Rubiroza varijanta, udaranje cheznje  Smile Smile?
IP sačuvana
social share
Hteo bih da budem gospodin, da izbegnem reakcije besne
Al reci cu ko pravi primitivac...Ko te kara nek ti pise pesme
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ЧВАРАК је једино тело које се на топлоти скупља!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15954
Zastava Србија,бре
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Мој пријатељ је имао сличан,готово исти проблем.
Чим му је она први пут рекла да не жели да се разиђу,већ да остану другари он је то сасекао у корену-НЕ и готово!
Након тога,после пар недеља,поново је почела да га зове,он се опет понадао,питао је после пар романтичних излазака на чему су,а она му је СМС-ом одговорила да је по старом...Лепо јој се захвалио на друштву и пресекао.

Ово ти пишем не да би ти рекао шта да радиш,већ један од ефикасних,али можда болних, начина решавања проблема.Сасеци и ти.

Сваком ко је у психичком ауту годи да га неко мало тетоше,подилази му,проводи се са њим или њом,али ако видиш да иде све горе немаш шта да чекаш.

Можда боли,али од тога се не умире.
IP sačuvana
social share
Војвођанске паметарије :

1. Без табле сланине и балона воде - ни на таван се не пењи! Шта ако неко извуче мердевине...
2. Од свих војвођана,Сремцима је најгоре - ожењени су Сремицама...
3. Сланина је за све - да је једеш,на рану да је ставиш,у рату пушку да чистиш,на удицу да је метеш...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


*#06#

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
Sad nisam pametan-dal da sa njom prekinem svaki, ali svaki kontakt, ili da je samo malo kuliram? Ova prva varijanta je jako teshko izvodljiva-na faxu smo 3 dana nedeljno po par sati zajedno
IP sačuvana
social share
Hteo bih da budem gospodin, da izbegnem reakcije besne
Al reci cu ko pravi primitivac...Ko te kara nek ti pise pesme
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ЧВАРАК је једино тело које се на топлоти скупља!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15954
Zastava Србија,бре
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
сем тебе,нико не може да донесе ту одлуку,ма каква она била.
Можеш да чујеш пар савета,а ти сам одлучи
IP sačuvana
social share
Војвођанске паметарије :

1. Без табле сланине и балона воде - ни на таван се не пењи! Шта ако неко извуче мердевине...
2. Од свих војвођана,Сремцима је најгоре - ожењени су Сремицама...
3. Сланина је за све - да је једеш,на рану да је ставиш,у рату пушку да чистиш,на удицу да је метеш...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:26:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.