Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:18:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satelit me zeza!  (Pročitano 6736 puta)
11. Nov 2007, 12:24:56
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Naime skoro sam uzeo Total TV tacnije prijatelj mi je doneo iz Srbije (u inostranstvo) reciever +kanali. Antenu i sve sto ide sa njom sam uzeo ovde na Malti. Instalirali smo antenu prebacili je da bude usmerena na Eutel2. U pocetku mi je sve radilo lepo, a ova poslednja dva dana nista ne radi kako treba! Naime signal je ocajan, slika mi koci i secka nekad se sve zatamni, drugim recima ne mozes da gledas nista! Nije za sve kanale tako ali za vecinu! Inace Satelit mi je diamtera(precnika) 60 cenitmetra! Juce je dolazio neki covek koji se razume u to i kaze da je verovatno zbog vetra koji duva! Ali evo jutros vetar ne duva a slika i dalje secka li secka! Inace u ponedeljak dolazi da mi instalira jos jednu glavu LNB za Hotbird, posto sada imam samo za Eutel2 namestenu!

Mene zanima sta bi mogao da bude uzrok slike ove da mi secaka i prekida! Znam dosta ljudi koji imaju isto Total TV i radi im fino, tako da nije nesto do Total TV-a

Jel imate neki savet? Hvala!
« Poslednja izmena: 11. Nov 2007, 12:28:04 od Markoni1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson K800i
Postoje mnogo faktora...
A najvazniji je da Total TV nije namenjen za inostranstvo...
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Tattoo
Postoje mnogo faktora...
A najvazniji je da Total TV nije namenjen za inostranstvo...
Kakve to veze ima da li je u inostranstvu,pa zato i služi satelit,da imaš prijem sa bilo koje tačke u svetu???
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson K800i
Postoje mnogo faktora...
A najvazniji je da Total TV nije namenjen za inostranstvo...
Kakve to veze ima da li je u inostranstvu,pa zato i služi satelit,da imaš prijem sa bilo koje tačke u svetu???
.
Da,ali to vazi za FTA kanale,ovo je satelitska platforma namenjena za Srbiju...
« Poslednja izmena: 11. Nov 2007, 12:44:36 od Stefan7000 »
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Tattoo
Postoje mnogo faktora...
A najvazniji je da Total TV nije namenjen za inostranstvo...
Kakve to veze ima da li je u inostranstvu,pa zato i služi satelit,da imaš prijem sa bilo koje tačke u svetu???
.
Da,ali to vazi zac FTA kanale,ovo je satelitska platforma namenjena za Srbiju...
Platiš paket,nosiš u Afriku,u Africi pozicioniraš antenu i gledaš,pa total tv se najviše i prodaje u inostranstvu.I ne može satelitska platforma da bude samo za jednu zemlju,ko god plati može da gleda,a lokacija nema nikakve veze.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson K800i
Postoje mnogo faktora...
A najvazniji je da Total TV nije namenjen za inostranstvo...
Kakve to veze ima da li je u inostranstvu,pa zato i služi satelit,da imaš prijem sa bilo koje tačke u svetu???
.
Da,ali to vazi zac FTA kanale,ovo je satelitska platforma namenjena za Srbiju...
Platiš paket,nosiš u Afriku,u Africi pozicioniraš antenu i gledaš,pa total tv se najviše i prodaje u inostranstvu.I ne može satelitska platforma da bude samo za jednu zemlju,ko god plati može da gleda,a lokacija nema nikakve veze.
Nije bas tako...
Prvo to je nelegalno,ali i da odbacimo to postoje toliko faktora koji bi mogli da ometaju signal...
Recimo ne postoji ni jedan satelit (Astra,Eutel,Hotbird...) koji pokriva 100% zemlje...
A i kako bi placao neko iz Afrike Total TV?
Jedino da ti neko iz Srbije placa...
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6300
bas tako ja sam platio za jednu godinu! Priajtelj je pitao jel moze za inostranstvo i oni su rekli da moze pa smo malo i dodatno platili ali oni su odobrili! Znaci nista nije ilegalno! Imamo prijatelje koji isto imaju tako i njima radi lepo znaci nema gubitka signala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson K800i
Pa ako je tako onda je mozda u pitanju nevreme,samo to ne mora da znaci da je nevreme kod tebe vec na bilo kom mestu gde prolazi signal...
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9

Suvise ti je mali precnik antene,to je glavni razlog za oscilacije u kvalitetu signala.A to sto neki tvrde da ima veze sa paketom  koji je namenjen za odredjenu zemlju su price bez pokrica.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
SonyEricsson K800i

Suvise ti je mali precnik antene,to je glavni razlog za oscilacije u kvalitetu signala.A to sto neki tvrde da ima veze sa paketom  koji je namenjen za odredjenu zemlju su price bez pokrica.
Nije mozda za zemlju,ali jeste za odredjeno podrucje...
Recimo u Americi ne bi mogao da primas Total TV...
A i to za precnik ne pije vodu,ao je signal svuda isti kako ti tvrdis onda nije ni potrebna veca antena...

IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:18:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.