Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:39:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satana-pozitivna gledanja?  (Pročitano 10299 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 594
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Satana bi se mogao predstaviti i kao Prometej koji po mitologiji je podario ljudima vatru pa posle toga je bio surovo kaznjen.
Podario ali prerano, kao kad detetu das pistolj. Verovatno je Bog i sam hteo da nam da plod sa drveta znanja ali u svoje vreme, ovako eto kako je ispalo, pogled unazad kroz istoriju i vidimo skoro sve samu decu koja izgledaju kao odrasli, igrajuci se rata, osvajanja...
Ali danas ljudi ni sami ne znaju sta je sta vise.
Naravno, kad nas je lukavi u startu zajebao. Smiley A Bog mozda i nije bio nista vise do glas savesti koji opominje za razliku od ovog drugog glasa.

Inace, pozitivna gledanja na Satanu su kao gledanja na zla i iskusenja koja nose svoje posledice ali neminovno nas jacaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine

Inace, pozitivna gledanja na Satanu su kao gledanja na zla i iskusenja koja nose svoje posledice ali neminovno nas jacaju.
Citat

e nekako mi smo igračke kojima se igraju dobro i zlo pa sad ....zamisli čija li sam ja omiljena igračka, ili ako krenu da se otimaju oko iste kakav li je to zanimljiv život Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Satana je stari kvariigra, on je taj koji voli da deci da šibice i pištolje. On se meša i ne poštuje našu slobodnu volju nego stavi mali prst na kantar da bi nas uvukao u svoju igru. Ne mogu da se složim kako je on Prometej donosilac znalnja i dobra. Više mi liči na ljubomornog dečaka koji zna više od ostale dece i zato želi da bude u centru pažnje, a ako izađe iz fokusa onda pravi spletke da se drugi ne bi igrali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
 djavo je samo dezurni krivac. neko na koga ljudi svaljuju krivicu. kao nisu oni krivi zbog svojih grehova, djavo ih naterao. kao sto rekoh, slabici.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S8
Ma dajte Lock ovo...sta vise otvarate teme gde se vode iste diskusije...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Bosch ima centrifugu
Ma dajte Lock ovo...sta vise otvarate teme gde se vode iste diskusije...

Al si ti neki zestok momak - lokovao bi sve sto ti se ne svidja....
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
prema LaVeju cilj zivota je uzivati u ovozemaljskom zivotu,za razliku od crkve koja kaze da treba ovaj zivot zrtvovati zarad onog...dakle svako ko uziva u ovom zivotu se moze okarakterisati kao satanista!
Ali nije ni sva istina posmatrati choveka kao potpunu zivotinju,kao ni posmatratiga kao potpunog choveka,jer ce uvek biti pola-pola...dakle koliko ne valjaju religijske dogme u tolikoj meri ne valja ni Nicheovo antihrishcanstvo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14

e nekako mi smo igračke kojima se igraju dobro i zlo pa sad ....zamisli čija li sam ja omiljena igračka, ili ako krenu da se otimaju oko iste kakav li je to zanimljiv život Smile
Ako dobro pogledamo,čovek je taj koji se igra dobra i zla.Da svi ljudi žive dobrotu,zla nebi bilo,pa ne bi bilo igre ko je zao ko je dobar,takođe da svi ljudi žive zlo,isto nebi bilo igre ko je zao ko je dobar,a možda nas nebi ni bilo,jer zlo uništava.Ovako pošto na zemlji postoje ljudi koji žive dobrotu i ljudi koji žive zlo,sasvim je noramalno da zapažamo koliko zla toliko i dobrog,ali to nije igra đavola ili Boga,već je to naš odabir šta ćemo da živimo,dobro ili zlo.Jedino ko se ovde igra je čovek.Nije uvek onako kako mi vidimo ili želimo da vidimo,već onako kako jeste.
« Poslednja izmena: 18. Jun 2008, 15:45:02 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Fakticki mi ne znamo ama ista osim onoga sto pise u Bibliji i sto je veoma sturo. Jedna strana istog novcica je prikazana dok druga nije predstavljena.
Djavo je lukav bla bla i tako dalje je opet ono sto je procitano u svetoj navodno knjizi koja kao sto sam naveo vuce mnogo stvari iz paganskih kultura.
Mi mislimo da je Satana takav zato sto je to tako predstavljeno, kad uistinu niko ne zna ko je i sta je Bog a kamoli Satana. Verovanje u Bibliju je verovanje u bajke, jer ne mozes da dokazes ni jedno ni drugo i dobro uvek pobedjuje.
Pogledajte Odina iz Vikinske mitologije. Bog mudrosti, kulture ali i rata, dobar ali varalica, znaci gomila suprotnosti u jednom licu. Zar je moguce da je navodni Bog samo ljubav i Satana samo zlo? Ne bih rekao.
Kao pobunjenik shvatam ponasanje Satane po navodnom predanju, jer svima pre ili kasnije pukne film. Da uzmemo primer iz porodica kod ljudi. Roditelji iako misle dobro nekad previse kontrolisu decu i deca se odvoje, ali isto tako imamo roditelje koji imaju favorite i sta vec ne.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Dark jeste, mi smo čitali Bibliju, neki i Miltonov izgubljeni raj, ali smo čitali i ostale mitologije. Meni je ona slovenska jako interesantna. Skandinavska je agresivnija, ova naša je tako puna finesa. Mada kad kažem naša tu se pomešalo i Slovena i Kelta i Grka i Rimljana i hrišćana i muslimana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:39:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.