Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saslusanje Kobi Brajanta a u vezi silovanja  (Pročitano 1592 puta)
18. Sep 2004, 09:58:53
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Lokalni list iz Kolorada objavio prepis delova saslušanja beka LA Lejkersa Kobija Brajanta u policiji, kada je prošlog leta prvi put priveden pod sumnjom da je izvršio silovanje


"Moja supruga ne sme da sazna"


 
Bek Los Anđeles Lejkersa Kobi Brajant nedavno je oslobođen optužbe da je prošlog leta silovao tada 19-godišnju hostesu u planinskom odmaralištu u Koloradu. Navodna žrtva naprasno je odustala od pokušaja da istera pravdu, time je suđenje završeno, a "ol-star" košarkaš postao potpuno slobodan čovek. Dnevni list Vejl Dejli, iz gradića u kom su održani suđenje i sva saslušanja, u izdanju od četvrtka objavio je prepis delova Brajantovog razgovora sa dvojicom lokalnih policijskih istražitelja. Intervju koji sledi pročišćen je od vulgarnih izraza, vođen je iste noći kada je devojka prijavila Kobija Brajanta, a izvor Vejl Dejlija u policiji potvrdio je da je priča zaista vođena tako kako je objavljeno.



***
Agenti (A): Danas si imao operaciju?
Kobi Brajant (KB): Da... ali niste me zbog toga pozvali... recite mi o čemu je reč da bih mogao da obavestim svoje telohranitelje. Plašim se da bi ovo (privođenje) moglo da se odrazi na moju karijeru... karijera i imidž su mi mnogo važni.
A: Poštovaćemo to koliko možemo. Kobi, mi nismo ovde da ti uništimo karijeru ni imidž, ali imamo ozbiljnu stvar i voleli bismo da je rešimo. Mnogo toga će zavisiti od tvoje saradnje.
KB: Znači moram da pričam?
A: Na tebi je da odlučiš. Mi bismo voleli da čujemo tvoju stranu priče, a uskoro ćemo ti objasniti o čemu je posredi. To je razlog što se nalazimo u stanici u ovo doba noći.
KB: Dobro, pitajte me.



***
A: Kako ti je pokazala tetovažu na leđima?
KB: Imala je naramenicu koju je sklonila. Zamolio sam je da se okrene i pokaže mi tetovažu, ona je to uradila.
A: Da li se nešto desilo u sobi? Da li ste se ljubili ili grlili?
KB: Ne.
A: Dobro, biću malo prost... da li je između vas došlo do seksualnog odnosa?
KB: Ne.
A: Postoji tvrdnja da je ove noći došlo do odnosa između vas, na koji devojka nije pristala dobrovoljno... OK, budi miran, shvatam da imaš pravo da budeš nervozan... ali, ja ti dajem priliku da kažeš istinu ako se nešto zaista desilo... jer, mi ćemo saznati.
KB: Postoji li neki način na koji mogu ovo da sredim..?
A: Šta podrazumevaš pod "sređivanjem"?
KB: Ako moja supruga sazna da me je neko optužio na taj način, razbesneće se totalno.



***
A: Da li ćeš biti spreman za novu sezonu?
KB: Ne znam, nemam pojma da li ću uopšte moći da igram ako se ovaj problem otegne... ako javnost sazna izgubiću svoju suprugu... i sve sponzorske ugovore.
A: Koliko dugo si u braku?
KB: Dve godine. Supruga i kćerka, čoveče oni mi znače sve, sve... do sada.
A: Samo budi iskren, nećemo reći ništa tvojoj supruzi. Da li si imao odnos sa devojkom iz hotela?
KB: Dobro... to sam želeo da znam... jer, uh, jesam imao odnos sa devojkom. Zato što sam bio... (ne čuje se).
A: Razumem te... da li ste oboje želeli odnos?
KB: Apsolutno.
A: Na osnovu čega misliš da je ona želela?
KB: Zato što je počela da me ljubi... (ne čuje se)... onda se sagnula i... (ne čuje se).



***
A: Ne bih da te uvredim na bilo koji način, ali da li ti je to navika, da varaš suprugu? Da li se ovako nešto dešavalo i ranije?
KB: Mmm, da, sa jednom drugom osobom. I ona bi mogla da vam posvedoči na koji način se ponašam tokom odnosa. Sa ovom devojkom sam to radio na isti način.
A: I ko je ta druga devojka? Da li se često viđaš sa njom?
KB: Zove se Mišel. Često se viđam sa njom...
A: A tvoja supruga očigledno nema pojma o tome?
KB: Ništa ne zna.



***
KB: Ne mogu da verujem... šta sad ova devojka hoće od mene? Šta hoće, šta hoće?
A: Ne mislim da hoće bilo šta.
KB: Vi se šalite sa mnom? Mora da hoće nešto, siguran sam da ima neki cilj.
A: Ali zašto misliš da ona mora da želi nešto od tebe? Ne razumem...
KB: Mora da ima neki motiv, čim me je prijavila.
A: Pa šta misliš koji je to motiv? Da li bi bio spreman da joj platiš ako bude tražila.
KB: Moraću, moraću. Sad sam u najgoroj mogućoj situaciji...



(02. May 2007, 21:47:09)
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
1.Sta da kazem drugo nego da kada je vec bockao sa strane morao je ocekivati da ce mu neka doci glave.
2.Njegova zena ga ipak nije ostavila


3.Zakljucak: Sve one vole pare



4. molim i dovidjenja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Covek je slobodan... to je dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.