Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:07:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Шарена лажа"  (Pročitano 11882 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Ја за разлику од неких путујем по Србији а не ЕУ и видим шта ко ради.Седи лепо на аутобус па крени мало по Србији и изаћи из Београда.Није Београд цела Србија...

Citat
to je katastrofa i znak da nesto ozbiljno mora da se menja u drustvu pocev od osnovnog obrazovanja.
Катастрова и јесте и треба да се меља ту се и ја слажем само не у смеру у којем ти желиш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Generalno sam tolerantan bez obzira na stranku, postujem ljude kao pojedince/licnosti... Ali... svako ko sebi dozvoli da pristupi stranci kakva je NS i da mu lider bude Velja Ilic je klasicno retardirano stvorenje ili (ipak ima izuzetaka) klasican interesdzija koji zeli da usicari nesto u svoju korist.

U Srbiji je teško naći posao, a uvaliti se da budeš plaćeni aktivista neke od stranaka je sasvim isplativo.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0
mob
HTC One
Citat
Ја за разлику од неких путујем по Србији а не ЕУ и видим шта ко ради.Седи лепо на аутобус па крени мало по Србији и изаћи из Београда.Није Београд цела Србија...

Za razliku od tebe, ja putujem i po Srbiji i po EU, pa vidim sta se svuda radi.

I nije tesko videti da se u Srbiji ne radi nista i da je i dalje rupa kao sto je oduvek bila.

Ali takodje nije tesko videti, pa ni onima koji apsolutno nigde ne putuju da NS predstavlja nesto blize cirkuskoj tacki klovna za zabavu naroda ili neku tacku madjionicara koji navodno nesto stvara a obmanjuje ljude, nego iole ozbiljna stranka... cuj, NS stranka... pa naravno, ovo je Srbija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Za razliku od tebe, ja putujem i po Srbiji i po EU, pa vidim sta se svuda radi.
Па овде испада да сви путују по ЕУ,тако да онда нема потреба да уласком у исту
Citat
I nije tesko videti da se u Srbiji ne radi nista i da je i dalje rupa kao sto je oduvek bila.
Рупа је забог оних који је воде али и нека је рупа ја и даље волим за разлику од неких.Србија није увек била рупа него је то постала кад су је дочепали они који са Српством немају везе
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Рупа је забог оних који је воде али и нека је рупа ја и даље волим за разлику од неких.Србија није увек била рупа него је то постала кад су је дочепали они који са Српством немају везе

pa cekaj kako to? mislim kakvo srpstvo? imas milion vrsta srpstava ja vise ne znam ko se ne poziva na srpstvo i krst casni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Рупа је забог оних који је воде али и нека је рупа ја и даље волим за разлику од неких.Србија није увек била рупа него је то постала кад су је дочепали они који са Српством немају везе

pa cekaj kako to? mislim kakvo srpstvo? imas milion vrsta srpstava ja vise ne znam ko se ne poziva na srpstvo i krst casni
Српство онога којег су турци спалили пре 415  година,али очигледно што нису успели Турци са његовим спаљивањем успели  су комунисти и ова њихова деца.Једно је Српство а то што има више оних који се изјашњавају као Срби је последица Комуниста
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Српство онога којег су турци спалили пре 415  година,али очигледно што нису успели Турци са његовим спаљивањем успели  су комунисти и ова њихова деца.Једно је Српство а то што има више оних који се изјашњавају као Срби је последица Комуниста

ja ne znam za neko srpstvo svetog save, uostalom pojam nacije kakav danas poznajemo i srpstvo na koje se pozivamo nema veze sa svetim savom. drugo, i komunisti su se pozivali na svetog savu i kao sto je nikolaj dokazivao da je sava bio nacionalista, tako su komunisti dokazivali da je sava bio komunista i imas tekstove o tome iz 1946 godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Citat
i imas tekstove o tome iz 1946 godine.

А има ли текстова из 1846 или можда још раније или на пример текстови који су писани у то време.Комунисти као и ови сад желе да преокрену историју...Зато и треба радити овакве акције не би ли се народ мало посетио неких ствари.Оваквих акција са посећањем на ствари из историје треба да је што више
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Alcatel 
Velja izgradi put od Čaćka do Čaćka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
А има ли текстова из 1846 или можда још раније или на пример текстови који су писани у то време.Комунисти као и ови сад желе да преокрену историју...Зато и треба радити овакве акције не би ли се народ мало посетио неких ствари.Оваквих акција са посећањем на ствари из историје треба да је што више

ja samo pokazujem kako su mnogi prisvajali svetog savu i prikazivali ga onako kako im odgovara, ali nije sustina u tome, nego da svetim savom treba da se bave istoricari a danasnji politicari neka se bave resavanjem problema gradjana, a ne da opet imamo razne akcije kojima se siti "svetosavlje"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:07:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.