Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:37:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sarajka pokušala skočiti sa zgrade  (Pročitano 1587 puta)
09. Feb 2009, 08:32:55
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N95 8GB
U sarajevskoj ulici Avde Sumbula na broju dva jučer se odvijala prava drama kada se 34-godišnja Sandra Đajić, majka dvoje maloljetne djece popela na krov zgrade, s kojeg se pokušala baciti. Na svu sreću, jedan od njenih sinova na vrijeme je spoznao šta njegova majka namjerava, te je pozvao policiju. Jednosatnu dramu okončao je slučajni prolaznik Rafet Bošnjak koji je uspio Đajićevu uvjeriti da je potrebna svojoj djeci i da ništa nije vrijedno toga da ona okonča svoj život.

Drama je počela u 15.30 sati kada je dežurni operativni centar MUP-a Kantona Sarajevo dobio dojavu da se na krovu zgrade u ulici Avde Sumbula nalazi žena koja prijeti da će se ubiti. U kratkom roku ispred zgrade su se, kako piše san okupili susjedi, vatrogasci, policajci i ekipa Hitne pomoći. Otvoren je i zračni jastuk u slučaju da Sandra skoči.

Dok je sjedila na krovu zgrade Sandra je vikala kako više nema snage boriti se s problemima, te kako je država kriva za njenu neimaštinu.
- Nitko neće da mi pomogne. Ne mogu naći pristojan posao, niti svojoj djeci mogu pružiti ono što im je potrebno - kroz suze je govorila Sandra Đajić.

Čule su se i njene riječi "nije moj sin kriv za ono što se dogodilo, nepravedno ga drže u zatvoru". Okupljene policajce je molila da pomognu njenom sinu. Šta je točno mislila s ovim riječima, objasnio je Sandrin mlađi sin Đorđe Lazarevski.
Naime, sa Sandrom i njenim sinovima donedavno je živio njen ljubavnik Sanel Šaćirović iz Sjenice. Stalno ih je maltretirao i tukao je Sandru. Sve je kulminiralo 1. veljače kada je Šaćirović po tko zna koji put pretukao Sandru. Ne mogavši više gledati patnju svoje majke, Sandrin sin Aleksandar Lazarevski je dograbio nož i zbo Šaćirovića. Šesnaestogodišnji Aleksandar je uhićen i smješten u pritvor, a Sanel je prevezen u bolnicu na liječenje.
- Moj brat se branio, ali je ipak zatvoren iako je za sve kriv taj čovjek. On je često pio i maltretirao je našu majku. Tukao je i kada se moj brat Aleksandar pobunio protiv toga i stao braniti našu majku on je nasrnuo na njega. Moj brat je imao nož i samo se branio. Zbog toga moja mama se ne može pomiristi s činjenicom da je brat u pritvoru - kazao je za "San" Đorđe Lazarevski.
Slučajni prolaznik Rafet Bošnjak, kada je vidio ženu na krovu i na njene povike u pomoć, bez imalo razmišljanja se popeo na posljednji kat zgrade i kroz prozor je pozvao Sandru. Uvjeravao je da samoubistvom neće pomoći svojoj djeci. Nakon što je stekla povjerenje u Bošnjaka, dozvolila mu je da se popne do nje na krov. To je on i učinio te je nastavio razgovarati s njom i uvjeravati je kako će sve biti uredu. Bošnjak joj je pružio cigaretu te je razgovorom uvjerio u to da je najbolje da se vrati u svoj stan. Na koncu ona je to i učinila.
Odman nakon što je Đajićeva ušla u zgradu, prihvatili su je uposlenici Hitne pomoći koji su je nastojali smiriti. Zatim su je odvezli na CUM Kliničke bolnice u Koševu kako bi joj bio omogućen pravi tretman s obzirom da je bila psihički rastrojena.

Izvor:Pincom
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovakve vesti idu u crnu hroniku.
Sveze zanimljivosti iz zemlje i sveta sluze za zanimljivosti i vesele i cudne vesti...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:37:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.