Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sarajevska opstina Ilidža primljena u neobičnu uniju!  (Pročitano 10914 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Tvoj pokojni djeda je plagijator,tu se ne radi o MUslimanima.
 Smile
Vidi se da si unuk svoga djeda,iste osobine u pogledu istine(nepostovanje iste Smile)
Rekog vec.Razguli mali  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
E vidi ko mi govori o istini !
Moj se deda barem nije poturcio tamo 1600, za razliku od tvog dede! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Da,mogu ti govoriti o istini,ali ti se ne mozes time pohvaliti.Zbog tvoje providne lazi i namjernog iskrivljivanja teksta o Ilidji,morao si da pribjegnes vrijedjanju i pokusaju mijenjanja teme.Nisu bitni moji predci,kojih se ne stidim.Mijenjanjem vijere postali su Muslimani ali nikako lazljivci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
"Načelniku opštine Ilidža Ameru Ćenanoviću upućena je peticija sa 5.110 potpisa građana iz pet mjesnih zajednica sa većinskim hrvatskim stanovništvom, kojom traže osnivanje opštine zapadna Ilidža.

Ovo je juče potvrdio Ivo Bilić Markulj, koji je pokrenuo inicijativu za izdvajanje ovih pet mjesnih zajednica iz opštine Ilidža. Ističe da je ovaj zahtjev reakcija na odluku Opštinskog vijeća Ilidža od 25. maja ove godine, kojom se odobrava ulazak ove sarajevske opštine u Uniju opština "turskog svijeta".

"Kada su oni mogli bez konsultacija sa stanovnicima opštine Ilidža, koje je svih nacionalnosti, odlučiti da će se uključiti u Uniju 'turskog svijeta', nama ne preostaje ništa već da se isključimo iz toga. Ako ima Istočna Ilidža, neka bude i zapadna Ilidža, jer nas niko nizašta ne pita u opštini u kojoj živimo", kazao je Markulj."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
e, sto volim ove, to za mog dedu nije tema, ili ja sam ponosan na dedu koji je prodao bog zna koliko kolena srpske porodice za dzak brasna.  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
eto sta su ti "turci" sad da tvoj sin predje u srbe, njegov sin bi bio ponosan na njega. Smiley
najstrasnije....
al dobro nisu oni losi...promenili veru...bar ne lazu Smiley
hm...sta je gore, kad slazes ili kad prodas ono za sta su tvoji preci gubili zivote u ratovima da bi ocuvali ono sto tebi vredi kao sto rekoh dzak psenice...
izvini. mozda ja gresim. ali ja stvarno mislim da ne bih mogao da zivim sam sa time, a ne jos da se time hvalim...to mnogo govori o tim ljudima....ma ne sekiram se ja ipak...cim dodje prilika primice on katolicanstvo ili pravoslavlje...samo takvi nama ne trebaju...to su poslednji odpadnici drustva...
samo da se zna da ja postujem svacije versko opredeljenje, ali ne postujem verska opredeljeNJA... Smile
poz!!!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kraljevicu Marko
pa i tvoj pra pra pra pra pra pra djeda je bio majmun , kao i moj...nije ni tvoja familija bila pravoslavna uvijek..siguran sam da su neki od njih bili pecinski ljudi, kao i moji. ako ce mo se vracat u istoriju toliko godina onda mozemo i do dinosaorusa..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 
ja se ne vracam u istoriju "toliko godina" ja se vracam u onaj deo istorije kada je srbiji bijo najpotrebniji srbin
tada se pokazalo ko je ko...
na muci se poznaju junaci...
poz!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Jedini razlog vracanja u istoriju(iako je ne poznaju)i odporavanje ljudi koji su presli na islam,je taj sto nemaju drugi.I danas ljudi prelaze na Islam,dobrovoljno,jer su pronasli nesto sto ih je ponukalo na to.Tacno je da su prelazili na islam tamo neke godine,neki zboj jednog neki zbog drugog razloga,ali niti jedan se nije vratio na staru vjeru kada vise nije bilo "opasnosti".Vec stotinama godina te porodice zive u Islamu.Isto kao sto danasnji pravoslavci ne zele da se vrate prijasnjoj vjeri,tako isto se ponasaju i Muslimani.Tu nema nista cudno za normalnog covijeka.Muslimane uopste ne vrijedja to sto vi supljirate o nekakvom"prodavanju",naprotiv.Vrlo su ponosni sto zive u Islamu,kao i srbi sto zive kao pravoslavci.

Kobigrajant.
Ovaj tekst je originalan i tacan i uopste nije sporan.Ako si citao sve postove(a izgleda da nisi)vidjeo bi da je Igorxxx pored ovog teksta svojom "interpretacijom"i vidjenjem stvari(bez osnove)rekao da stanovnici ILidje mole Dodika da im pomogne da se pripoje Istocnoj Ilidji(RS).Zbog toga sam ga nazvao lazovom(sto i jeste).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se ne vracam u istoriju "toliko godina" ja se vracam u onaj deo istorije kada je srbiji bijo najpotrebniji srbin
tada se pokazalo ko je ko...
na muci se poznaju junaci...
poz![i][/i]

kraljevicu marko
pa normalno da se ti vracas u onaj dio istorije u koji ti hoces, a neces da otvoris oci za druge djelove.ti samo cujes i vidis ono sto ti zelis i sto tebi pase, ostalo je nevazno ili nije tacno.  i tvoja je familija sigurno presla sa ateizma, ili sta ja znam, na pravoslavstvo ili putem maca ili zasto su dobili neke beneficije  za taj prelazak. vjeruj mi, nisu tvoje pradjede uvijek bili pravoslavci. jesuli i oni onda podsljedni odpadci drustva?

kao drugo ovde nikó nepominje da je vecina naroda na teritoriju BIH bila bogumili...vrlo mal dio srba je uopste preso na islam..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T28
To miko ne spori da su stari Sloveni bili mnogobožački narod! Ali u vašem slučaju to je drugačije , vi svakih 500 godina mjenjate vjeru , sada će te vjerovatno preći u budiste ili nešto slično!
PS
Daleko vam lijepa kuća!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.