Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sar Pej stenci na prodaju  (Pročitano 31573 puta)
19. Jun 2009, 15:37:56
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson v 600i
majka: Patricija J CH Srbije
Otac :Rud od kuće "R" CACIB, r CACIB

stenci ostenjeni  16.4.2009. u leglu bilo 5 stenaca.Na prodaju jos tri steneta i to dva crna muzjaka i jedna siva zenkica.Stenci sjajno odnegovani vakcinisani i ocisceni od parazita.Stenci se nalaze u Obrenovcu
Cena malisana 250 e
kontakt telefon 065/41-88-945

majka nadgleda situaciju












IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson v 600i
aktuelno Smile
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Svaka Vam cast kad ste uspeli da izbrisete svoju sramotu. Nije korektno razmnozavati greske zbog novca, ni zbog kinologije, ni zbog tih jadnih kuca. Kako uopste mozete da dobijete rodovnik za psa koji ne sme da bude dvobojan, i  ima peti prst na zadnjim nogama? Vec ste prodali jednog sa petim prstom na zadnjim nogama, to nemaju rasni psi, ali zato svaka dzukela ima. Zao mi je sto vam kvarim oglas, izvinjavam se, nemam bas neko pravo na to, ali ovo pisem ne zbog vas, odgajivaca i prodavaca, nego zbog jadnih ljudi koji ih kupuju, misleci da kupuju kvalitet, mada su i sami krivi zbog svoje neinformisanosti. I na kraju kao kruna svega, rasa ce izgubiti svoje obelezje zbog nepravilnog odgoja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson v 600i
au covece, odgovorio sam ti na post i onda sam trazio da ga izbrise admin imao si prilike da vidis odgvor, i nemoj da smaras bre, ko da ja ne znam sta pricas i koliko puta da ponovim taj malac nece dobiti pedigre i prodat je za kucnog ljubimca(malte ne poklonjen) i bre ne moze svako leglo i svaki pas da bude vrhunskog kvaliteta, cena je srazmerna kvalitetu ja ne znam koji je tebi djavo. Ko hoce vrhunsko stene neka izdvoji minimun hiljadu eura a ostavi mene na miru, niti je leglo moje nego mog prijatelja, niti je on odgajivac i kininolog nego KINOFIL ako shvatas razliku uopste. Imas broj telefona nazovi pa probaj sa njim da se raspravljas a mozes i od mene da trazis broj preko PP pa da ti ga dam pa me nazovi da se "ispricamo". Idi bre covece svojim putem i ostavi nas na miru
« Poslednja izmena: 23. Jun 2009, 18:00:11 od doc.dr »
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
manje sa raspravama molio bih...ovo su oglasi...
ko je zainteresovan neka pita...
svaka roba ima svog kupca...
sve sto imate za raspravu putem pp...
svaki dalji off ce biti obrisan...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson v 600i
Citat
svaka roba ima svog kupca...
nije roba no zivo bice ali nema veze,postoje lepsi nacini da se ista stv ar kaze sto se mene tice prisi sve postove osim oglasa Smile
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
ima peti prst na zadnjim nogama? Vec ste prodali jednog sa petim prstom na zadnjim nogama,
Peti prst se odseca i to nije mana , trebao bi to zanati kada vec deliš lekcije !
Što se boje tice,  Boja: Sve boje crne, plavo crne, crne sa nagoveštajem rđasto-braon, crvena, jelenja. Krem boja je dozvoljena ali nije poželjna.
« Poslednja izmena: 23. Jun 2009, 22:15:04 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
au covece, odgovorio sam ti na post i onda sam trazio da ga izbrise admin imao si prilike da vidis odgvor, i nemoj da smaras bre, ko da ja ne znam sta pricas i koliko puta da ponovim taj malac nece dobiti pedigre i prodat je za kucnog ljubimca(malte ne poklonjen) i bre ne moze svako leglo i svaki pas da bude vrhunskog kvaliteta, cena je srazmerna kvalitetu ja ne znam koji je tebi djavo. Ko hoce vrhunsko stene neka izdvoji minimun hiljadu eura a ostavi mene na miru, niti je leglo moje nego mog prijatelja, niti je on odgajivac i kininolog nego KINOFIL ako shvatas razliku uopste. Imas broj telefona nazovi pa probaj sa njim da se raspravljas a mozes i od mene da trazis broj preko PP pa da ti ga dam pa me nazovi da se "ispricamo". Idi bre covece svojim putem i ostavi nas na miru

Vas odgovor nisam procitao, ali nije ni vazno, sad ovaj poslednji jesam. Samo toliko da se javim, necu dalje da se upustam u polemiku, sto rekoh ne porekoh. Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Možeš ti ne poricati ali cinjenice su te koje sam napisao gore , dakle bez veze si coveka napušio !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Možeš ti ne poricati ali cinjenice su te koje sam napisao gore , dakle bez veze si coveka napušio !

A ti si verovatno taj vlasnik stenadi, njegov drug. Kad si se vec javio, da ti kazem za tvoju izjavu za peti prst, on se sece na prednjim nogama, ali na zadnjim kod rasnog psa ne postoji. Odnosno ako se javi, kao u pomenutom slucaju, smatra se neoprostivom greskom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.