Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:06:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saopstenje NKPJ-a  (Pročitano 10011 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Dovoljno ste bili na vlasti dosta je bilo, ajde odspavajte malo jedno do kraja ovog veka, pa onda radite sta hocete. Komunizam je istorija samo neki ne kapiraju.
komunizam je uvek istorija, ali i buducnost.
neka tako ostane zauvek Smile
IP sačuvana
social share
hebi se nadrkani.
jeste, shvatio si.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch
budi bog s tobom,covece...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Živeo čika Marx  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Drago mi je da se i levica oglasila na ovom forumu!
Ali mi zao ispranih mozgova koji ideologiju povezuju sa lopovima,koji su sada u zutim komunjarskim strankama,a sutra ce biti u nekim novim na vlasti..................
Razlika izmedju komuniste i komunjare je kao nebo i zemlja! Komunjare su oni koji su iskoristili sistem bezvlasca za vreme Stambolica,a onda promenili dres u Slobistu,a sad su zuti. Komunista je neko ko ima najcistije ideale. To treba razlikovati,ako pogledamo kakav je prosperitet ova zemlja imala za vreme socijalizma,da vecina onih koji pljuju po tom vremenu imaju sve sto su stekli bas zahvaljujuci tom vremenu.Da li zato sto su njihovi roditelji mogli da studiraju,jer u danasnjem sistemu to ne bi mogli,pa sad su druga generacija intelektualaca,znaci imaju i manju materjalnu i intelektualnu potporu. Ilii spadaju u one ciji roditelji su se farbali u crveno da bi krali sistem i sad se peru i farbaju drugim bojama.
Najsmesnije sto po levicarskim strankama pljuju bas oni kojima su one jedini spas,radnici,...........Nisu radnici samo oni za strugom,nego svi koji rade za drugoga,kapitalistu.Narocito danas u najgorem obliku kapitalizma koji prerasta u robovlasnistvo.Da li od kapitalistickih stranka ocekujete bolje sutra?Njih ne zanima radnik,njih zanima da sto manje plate radnu snagu,a da sto vise zarade.Cak i na fakultetima ,np masinskom,se uci da kad projektujes postrojenje treba da imas u vidu sto jeftiniju radnu snagu,manje skolske spreme,...........da bi krajnji proizvod bio sto jeftiniji.......  primer,jedna strana firma sad ulazi u srbiju,Svedska.ali propisala je plate za nase trziste,200e za srednju skolu,300 za visu i 400 za fakultetski obrazovane.
IP sačuvana
social share
Razmenjujuci pozitivnu energiju stvorimo perpetumobile!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1340
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
komunizam je samo u raju - sve svima jednako

u ljudskoj prirodi nije komunističko uređenje, ne može sve biti naše zajedničko

prema tome demokratski kapitalizam je jedino moguć
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zasto sve i svima jednako? Prema sposobnostima,neko ima vise,ali niko nije gladan.....................
Ja sam umereni levicar,ne idem u krajnost.
IP sačuvana
social share
Razmenjujuci pozitivnu energiju stvorimo perpetumobile!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ljudi pričate o komunizmu a ne znate šta piše u manifestu, niste pročitali K. Marksa, V.I.Lenjina, Če Gevaru,... Ja malo matora sve to nekad propustih kroz ruke i nije mi se dopalo. Hajde da pričamo na osnovu nekih činjenica. Nije istina da su svi imali u vreme Tita istina je da su u to vreme mnogi opljačkani, utamničeni i ubijeni.

Ali Tito nije tema, program NKPJ (gde je ta J) ili već koje druge stranke na sunce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Program stranke,hehehe
Skoro sve nase stranke na vlasti imaju levicarske programe,cak je DS u socijalistickoj ineternacionali,a ne daj boze da im na kongresu ili nekom skupu zasviras Inernacionalu,................ njih vode ljudi koji su vezani za to vreme jedino po novcaniku.
A,sto se tice pljacke,ubistava,...........to vreme je beba u pelenama za danasnje vreme.
Tacno da u to vreme je bilo politickih progona,.........ali ti koji su bili na celu hajki su danas na vlasti kao kapitalisti,u onom najgorem obliku istog.
Evo na primer Milovan Dedijer,danas predsednik komisije za sukob interesa,u prevodu kontrolise imovinu funkcionera.Ta komisija je zaposlila i preko 100 mladih ljudi,kojih,kako,sta rade.ko ih placa,kolike im plate,...........??????? Inace da se vratim na pomenutog komunjaru,on je bio bog i batina u vreme stambolicevog bezvlasca tokom osamdesetih godina,kad je krao ko je mogao i koliko je mogao,deca tih mocnika su danas najbogatija u Srbiji i kroje nam buducnost. Taj Dedijer je mom ocu oduzeo stan 84.g. kasnije ga prodao.Prvo je njegova zena dosla da vidi da li joj se stan svidja,kad se moja mama pobunila sto tako upada sa policijom u stan ona je odgovorila,jos se secam imao sam 10godina,"vi mi ne mozete nista,ja mogu sve ove vase slike da skinem sa zida i odnesem,a vi mi ne mozete nista". Posle su oduzeli stan na osnovu "socijalistickog samoupravnog morala". Danas taj tipus stiti Djeliceve i slicne "legalno" zaradjene milione.
IP sačuvana
social share
Razmenjujuci pozitivnu energiju stvorimo perpetumobile!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Alcatel One Touch
ako su komunjare uzele tvom ocu stan,sto mu ga komunisti nisu vratili? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
OK, tebi su oteli stanarsko pravo 84. Vrlo ružno i trebalo bi da ih za to tužiš. A šta sa mojima kojima je oteto imovine u stanovima, lokalima, vinarija, zemlja, obveznice? To su uradili komunisti u revolucionarnom zanosu. Posle je svo to napredno imanje upropašćeno.

K. Marks ne ume da definiše intelektualnu svojinu. Ipak on je protiv revolucije, a za evoluciju pravednog društva. On smatra da se društvena pravda može ostvariti samo u bogatim društvima. Pri tome živi u kolonijalnoj metropoli Londonu od para koje su popljačkane u Indiji.

V.I.Lenjin sprovodi otimačinu, revoluciju, eksproprijaciju, crveni teror okupan krvlju i pored toga dovodi zemlju do bankrota. Devalvira sve pa čak i brak. Privreda potpuno staje i samo prisilnim metodima može da se natera neko da radi. Haraju čekisti, ubijaju za sat, kaput, ružan pogled. SSSR bi propao i pored svih Staljinovih reformi da nije došlo do Hitlerovog genocidnog napada.

Šta komunisti danas nude? Čavez? Kastro? KP Kine?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:06:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.