IN < - Санџак - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: El Radisa :
Какво мишљење имате о овом "проблему"?
Мислим, они доле пропагирају некакву идеју о Санџаку републици!
Блајве глупости као што су да је Санџак одувек био некаква независна област,
да желе независност или прикључење МАТИЦИ БОСНИ!?!?!
Онда оне глупе идеје како су они засебан бошњачки народ настао из народа који је живео на територији данашње Босне одувек али је био јеретички, и на крају је примио ислам.. ?!
мислим.. шта знам, шта треба радити?
треба поступати са мало већом пажњом али нежније да се не би пробудли још већи проблеми..
Колико сам видео на http://www.cafesanjak.com они не воле Расима Љајића, јер он је изгледа заиста нормалан човек и само жели од Санџака, од Новог Пазара да направи регионалан центар попут Ниша, Ужица... паметно,, изгледа да је он свестан свог порекла
Autor: Sasa_Petrovgradski :
Rezultati izbora u Sandzaku su bili krajnje obeshrabrujuci.
Bosnjaci jesu bili Bogumili i smatrali su ih jereticima i istina je da su masovno primili islam po dolasku Turaka.
Sta uraditi. Dati im regionalnu oblast. Ne ocekujem da ce se nesto desiti vise od toga.
Autor: El Radisa :
да, већа је вероватноћа да су били јеретици него да имају бар мало српске крви..
Autor: SerbianFighter :
Oni na to imaju prava jer su vecina. To pravo ce svakako dobiti, uz krv ili bez nje, ja sam za varijantu bez. Jbg.. i siptari imaju pravo na kosovo, jer je njih tamo 10 puta vise nego srba... ne svidja mi se to... boli me.. ali to je tako... srba ima mozda 100ak hiljada njih ima preko milion ako ne i cela 2.. i jeste da je to centar nase kulture, nasa kolevka, ali dzaba. Jebiga i kolevka juznih slovena je bila na karpatima, pa to odavno nije zemlja slovena.
Autor: Allah_Bosnia_and_Sandzak :
kao prvo!
na ovom Sandzachkom forumu ja sam otvorio!
I ako allah nam da snage mi chemo to realizovati!
a vi?
Chetnici che te jednog dana biti muslimani!
Mi vas necemo klat, samo one koji neche prech na islam che biti poklani!
Htijeli ste veliku srbiju a dobili ste veliki kurac koji se zove Beograd i samo to chete imat (i to jednog dana nechete imat) a iz vashe "srpske rashke" sve je manje srba, evo jedan primjer u Sjenici samo zbog jednog natpisa "sjenico bit chesh srebrenica" nestalo je dok kazesh sex tri zadnje porodice!!! eto to je to...
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana