Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung ZV-40 ne radi Gmail?!?  (Pročitano 904 puta)
21. Feb 2007, 12:50:04
Pocetnik


After me, only god will live!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Moja lepsa polovina je nedavno kupila Samsung ZV-40 i mogu vam reci da je super tel. Ali, problem je u tome sto je skidan sa Vodafon mreze, dakle ima taj crveni Vodafon meni itd. Takodje, iako je Net proradio, ne mogu da joj namestim gmail preko apleta njihovog, kao i jos neke zackoljice koje nece da rade. Jednostavno nece da radi?! Moze li se ovaj problem resiti bez reinstaliranja softvera ili da li je to moguce uraditi u kucnoj varijanti? Iako sam vest sa elektronikom, telefone jos nisam cackao tako da bi mi trebale neke informacije... Koliko je sigurno to raditi u nekom servisu za telefone? ***************  Smile

Hvala unapred...  Smile


[Edit by Cigla tel.: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]


[Edit by Cigla tel.: Svaki vid Piraterije i drugog krsenja zakona Srbije je zabranjen Pravilnikom Burek Foruma.]

(01. May 2007, 10:35:22)
« Poslednja izmena: 21. Feb 2007, 15:53:25 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
All geeks have big disks!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ne razumem šta ste svi zapeli za taj Web Mail na Java mobilnim telefonima kada na 95% istih i ne radi?!' Telefon treba da podržava SSL enkripciju, bla, bla, kako bi iole i postojala mogućnost podešavanja default email klijenta za prijem i slanje pošte preko Gmaila....
Postoji Gmail Java aplikacija na koju sam uputio pa probajte sa istom, možda ona proradi ...

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


After me, only god will live!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Skinuo sam Javu ali i to ne radi... Garant ima veze sa Vodafon softverom... I da, nije mi jasno zasto mi je uklonjen komentar za free igre kada sam izricito naglasio FREE, a ne zasticene autorskim pravima na bilo koji nacin, a pride sam rekao i da mi se posalje PM, a ne da se postuje direktno?!  Smile
Po meni je logicnije editovnje postova koji pominju telefone "skidane" sa mreza(da, ukljucujuci i ovu ovaj moj post!) nego postove vezane za freeware!

Inace, ucitavanje Gmaila prodje do posle potvrde passworda i posle toga se zaglavi iako prijavi da je prihvacen pass, sto mi deluje kao da nema mnogo veze sa SSL-om, mada dobro zapazanje Cigla...
IP sačuvana
social share
All geeks have big disks!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Na k750 i slicnim SE telefonima je moguce i bez Gmail aplikacije koristiti Gmail preko mail klijenta,potrebno je skinuti par sertifikata sa jednog sajta,i to je to,manje vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
...I da, nije mi jasno zasto mi je uklonjen komentar za free igre kada sam izricito naglasio FREE, a ne zasticene autorskim pravima na bilo koji nacin, a pride sam rekao i da mi se posalje PM, a ne da se postuje direktno?!  Smile
Po meni je logicnije editovnje postova koji pominju telefone "skidane" sa mreza(da, ukljucujuci i ovu ovaj moj post!) nego postove vezane za freeware!

Inace, ucitavanje Gmaila prodje do posle potvrde passworda i posle toga se zaglavi iako prijavi da je prihvacen pass, sto mi deluje kao da nema mnogo veze sa SSL-om, mada dobro zapazanje Cigla...
1. Zato što tražiš da ti neko na PM pošalje linkove ka downloadu free aplikacija(koje nisi razgraničio sa onim freeware tj., potpuno besplatnim i onim free pod znacima navoda koje se odnose na krekovane, tako da je to isto tražio na PP ili direktno postovanje na forumu - zahtev za piratskim aplikacijama i to se briše!
2. "Skidanje sa mreža", "Dekodiranje" nigde u Srbiji nije zabranjeno zakonom i niko zbog toga još nije odgovarao - zato je to i dozvoljeno!
3. Ako nema mnogo veze sa "SSL" zašto ti onda ne radi?!?
Na k750 i slicnim SE telefonima je moguce i bez Gmail aplikacije koristiti Gmail preko mail klijenta,potrebno je skinuti par sertifikata sa jednog sajta,i to je to,manje vise.
Moguće je kako veliš, ali opet nije moguće sa fabričkim firmverom koji nema potrebne podrške, već iste sertifikate naknadno instalirati! Samim tim ni SE nema podršku prilikom same kupovine.
« Poslednja izmena: 21. Feb 2007, 21:54:05 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


After me, only god will live!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Hvala na razjasnjenju... Stvarno nisam pravio razliku izmedju te dve reci! Da ne bi bilo zabune, mogli bi da dopunite pravilnik nekom stavkom vezanom za to...
A moje pitanje izmenjeno glasi. Ako neko zna neke sajtove sa freeware igrama za Samsung ZV-40, molio bih da postuje ili da mi posalje PM!  Smile
IP sačuvana
social share
All geeks have big disks!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Koje bi ti to freeware igrice?!? Uglavnom proizvodjači igrica isti trud i naplaćuju i baš je zanimljivo naći i 10 freeware igrica u Javi a da vrede nešto.
Imaš recimo Google u kome možeš ukucati primera radi "Java freeware games" i naletećeš na gomilu linkova za pregledavanje i download.
Nego, ovde se ne radi o igricama u temi već o Gmail-u pa da nastavimo u tom smeru! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.