Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung Z230...dva pitanja zasad...  (Pročitano 515 puta)
12. Maj 2007, 18:01:06
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Moja sestra je kupila prekjuce gore navedeni telefon. E sad, pitao bih one koji znaju nesto o sledecem:

1....Da li kamera na tom telefonu ima blic? (i ako ima kako da ga ukljucimo?) Nikako jos da provalimo...a na netu u specifikacijama ne pise nigde to..a ja mislim da bi morao da ima s obzirom da ima dve kamere i podrzava 3G 3P...
2....skinuo sam sa neta program i drajver za taj telefon...(samsung PC Studio 3.1.1)...povezo sa kompom preko data kabla...i kad pokusam da prebacim sa kompa neku pesmu(u mp3 formatu) u telefon...pojavi mi se poruka tipa....-mozda telefon ne podrzava taj format-...a u specifikacijama pise da podrzava mp3...uopste pitanje za sve...kako da prebacim podatke sa kompa na mob..??da li preko ovog sams. PC studia ili mozda ima neki drugi, bolji ili laksi za koriscenje??

Hvala unapred
                     Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Samo dve teme ispod neko takodje pita u vezi transfera o ovom istom modelu telefona?!?
Pa zar će svako postavljati posebnu temu ako ima neko pitanje?!?
Ovakva pitanja postavljati u temi: [Pitanja i odgovori u vezi Java telefona] ili će biti formirana posebna tema koja će se baviti pitanjima u vezi Samsung telefona ...

« Poslednja izmena: 12. Maj 2007, 19:02:20 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.