Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung SGH-X660-irda,data kabl  (Pročitano 2735 puta)
20. Nov 2006, 14:31:23
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Znaci,
zanima me prenos podataka sa telefona na telefon ili sa komp na telefon i obrnuto....naime InfraRed je koliko sam primetio samo za slanje kontakata (medjutim neki kazu da postoje dve verzije modela pa da na nekim mogu i slike da se salju preko Irda)...A pak na nekom drugom forumu pise da kad se poveze sa kompom telefon preko infrareda mogu da se salju i slike i klipovi....E sad me zanima sta je od toga tacno,i ako to ne moze,da li moze sa Data kablom (i naravno koji kabl je to,posto neki kazu da je isti kabl za sve X modele ...),i koliko kosta data kabl i gde ih ima (radje sam na sajtu gsm studia kupovao...) i ako moze recite koji softver mi treba za sve to i naravno dajte linkove .... jest da mnogo trazim ali imam na telefonu nesto vazno sto treba sto pre da prebacim....
Hvala unapred

(01. May 2007, 10:38:37)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
i kao niko ne moze da pomogne,ili nece  Smile ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
iskreno receno ne znam odgovore na tvoja pitanja ali ti mogu predloziti da odes do nekog mobil servisa i da ih zamolis da ti podatke koji ti trebaju skinu na cd , naravno uz neku nadoknadu(sem ako ne zelis da iko vidi to sto ti je na mobu  Smile )
Na ovaj nacin ces izbeci mogucu kupovinu pogresnog kabla i cimacinu oko prebacivanja.Ja sam imao isti problem sa samsungom e710 i resio sam ga na ovaj nacin kada mi je dosadilo da svaki kabal koji kupim iznerviran vracam  Smile   Smile
Nadam se da sam ti ovim savetom pomogao , pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
HTC desire s
Pa sa data kablom sigurno moze da se prebacuje sta hoces (slike,muzika....) a sa IR pitanje je mada cudi me sto ne bi moglo i preko njega a  postavlja se pitanje ko je lud da salje preko IR kada vec ima data kabl Smile  E sad koji data kabl se koristi to nisam siguran najbolje je da odes do nekog servisa i pitas koji treba Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
za x660 odgovara kabal od d500 ili d600,radi odlicno i provereno!sto se tice programa ja licno koristim cell phone manager koji radi perfektno!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
gde si kupio kabl i koliko para?

p.s znam da ce moderatori poludeti ali zasto ja ne mogu da saljem private messages... Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
u eprom servisu u valjevu,1200 din original kabl sa programom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 264
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia E66
evo ti isprobana varijanta sa IR:
Skini sa neta Samsung PC Studio II 2.0, pre nego sto njega instaliras instaliraj drajver za IRDA
i moci ces da ubacijes slike, melodije, sinhronizujes i skidas imenik, a ako skines i Samsung Internet Access i da ides na Internet
evo ti link:
http://europe.samsungmobile.com/eng/mobile_phone/manual.jsp?model_name=SGH-X660

pozzz
IP sačuvana
social share
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Douglas Adams
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.