Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung Omnia i-900  (Pročitano 49633 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 29
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Omnia
Da li si ti dobio Navigation Program na Omnia?? JA nisam! Skino sam sebi Sygic McGuider7.52.409 Retail All EU maps Original-DVD-galedo! ************

Edit by Mikele: Nema potrebe za takvim recnikom.
« Poslednja izmena: 13. Dec 2008, 16:06:08 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple iPhone
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Posto cu mozda kupiti ovaj telefon, da li bi neko mogao da mi kaze pouzdano, da li je moguce otkljucavanje ovog telefona? Kupio bih ga mozda sa Telekomove mreze, ali treba mi da radi na svim mrezama, pa ne znam da li je to moguce. Takodje me zanima, izvinjavam se ako nije odgovarajuca tema, da li su programi za wm univerzalni? Znaci da li je moguce sve programe koristiti na svim wm telefonima. Recimo da li isti program mogu da koristim na htc-u i ovoj omniji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple iPhone
Sto se tice otkljucavanja, naravno da je moguce to odraditi.
Sto se tice programa, da, radice ti svi bez ikakvih problema.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Hvala! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
@srpska banda ili neko drugi

Da li si mozda uradio onaj test ekrana koji sam te zamolio da uradis? Ako nisi, da li bi mogao da ga uradis pa da mi kazes da li si nasao neki stuck/dead piksel? Ovako pokreces taj program, koji valjda testira ekan za piksele izmedju ostalog - *#0*# - (Executes \Windows\LCDTest.exe) Shows a menu to test LCD colors, bootup melody, vibration, dimming, back camera, front camera, touchscreen, light sensor, sleep mode and mouse. The accelerometer data is also displayed at the bottom.

Ako ovo ne moze da testira ekran za dead piksele, jel mozes molim te da ucitas neku skroz crnu ili skroz belu pozadinu i da pogledas dobro da li se vidi neki mrtav piksel?

Takodje me zanima iz prve ruke da li je tacno da omnia ne reaguje bas najbolje na dodir? Tacnije da se mora jace pritisnuti da bi odreagovala?

Cuo sam jos da dosta baguje, pa me zanima i to da li je tacno. Zanima me i koja je razlika izmedju i900 i i910, kao i kolika je razlika u prikazu na ekranu u odnosu na neke telefone sa 16 miliona boja? Nisam video uzivo omniju nikada, ali nekako mi deluje bas drasticno ta razlika izmedju 65000 i 16 miliona boja.

Da li generalno postoje jos neke mane na koje bih trebalo da obratim paznju pri kupovini, ako je budem kupovao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple iPhone
Zbog rezolucije, neces videti razliku izmedju ekrana sa 65000 boja i 16 miliona.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2008, 22:03:21 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 68
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Rezolucija je veca, pa to nadoknadjuje manjak boja ili koje je objasnjenje? izvini sto ti dosadjujem pitanjima, ali hteo bih da ispitam sto vise stvari pre nego sto eventualno kupim ovaj telefon.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone
New Samsung Omnia ROM - Widgets galore!



Samsung has continued to show their commitment to their Omnia smartphone by releasing regular updates for the smartphone. The latest version to leak, DXHL1, features many new widgets, and appears to include the ability to download even more from Yahoo.

New Features :
- New Favorite Settings
- Customize widget (Show/Hide widget)
- AccuWeather widget
- Yahoo Finance widget
- CNN widget
- Google Search widget
- New Opera build 15233
- Samsung Mobile Blog
- and some more.

The update is a beta and not stable, and exclude some functionality like streaming media, so its not recommended for general use, but it does help to show the direction Samsung is taking.

See Modaco.com for more info and also for the download (if you dare).

Via Pocketnow.com

Izvor
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


optimizam je temelj hrabrosti

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung omnia
Citat
Takodje me zanima iz prve ruke da li je tacno da omnia ne reaguje bas najbolje na dodir? Tacnije da se mora jace pritisnuti da bi odreagovala?
Citat
Bez subjektivnosti,odlicno reaguje na dodir,a sto se tice bagova,za mesec dana koriscenja istog,jednom mi se desilo da mi se ekran ugasio a telefon nastavio normalno da radi,i jednom da se bez moje komande automatski konektovao na internet...Hvala Mikele na linku Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.