Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung Galaxy S2 - novi bagovi na zvaničnom ICS-u ili??? POMOĆ!  (Pročitano 872 puta)
13. Maj 2012, 00:31:56
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
Browser
Chrome 18.0.1025.168
I kako da ne budem ljut i besan na Samsung kada moj Galaxy S2 nikako da proradi kako treba??? Pa da počnem...
Uradio sam update na ICS onog dana kada je konačno postao dostupan za telefone sa Telenor mreže. Međutim, moje oduševljenje nije trajalo dugo. Molim Vas da obratite pažnju na redove koji slede...
U imeniku imam uredno upisanu osobu X (nazovimo je tako). Namerno sam napisao osoba X, jer se moj problem javlja sa većinom brojeva iz imenika. Kada me osoba X pozove, na displeju normalno vidim njeno ime. Međutim, kada mi ta ista osoba pošalje poruku, tada vidim samo broj! Isto se dešava i kada ja toj osobi pošaljem poruku, a pritom broj unesem ručno. Znači, uđem u "Messaging", tapnem na olovčicu da bih započeo pisanje nove poruke i broj primaoca unesem ručno (ne uzimam ga iz imenika, već ručno ukucam jer znam napamet). Kada zatim tapnem na polje za unos teksta, uneti broj bi trebalo da bude zamenjen imenom te osobe X. Ali, kod mene to nije slučaj. Kod Gingerbrad-a, kao i kod svih ostalih jeftinih i skupih telefona, ovo funkcioniše najnormalnije. Kada završim sa slanjem poruke i ponovo uđem u "Messaging" aplikaciju, umesto imena osobe X ja i dalje vidim samo broj koji sam ručno uneo. Tek nakon nekoliko sati telefon ukapira da osobu X imam u imeniku i njen broj zameni njenim imenom.
Molim da se javi neko sa rešenjem u bilo kom smislu, s' time što povratak na Gingerbread ne prihvatam kao rešenje. Pretpostavljam da je ovo Samsungov propust, odnosno propust u TouchWiz interfejsu.

Ima li ko sličnih problema ili, još bolje, ima li ko rešenje za ove probleme???

Unapred se zahvaljujem svim ljudima dobre volje!!!
Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Sony xperia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.