Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung Galaxy Note 2  (Pročitano 19954 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Apple iP5
Meni si ubedio klipovima, note 2 pazaren danas  Smile

I kakvi su utisci sada posle nekoliko dana?
Moze li Note 2 da se nosi da Nokijom 808PV ili Samsung treba jos malo da se potrudi? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 920
Zastava BG
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
Utisci su odlični, ekran perverzija, baterija monstrum, veoma brz, primetno brži od S3. Ne znam kako bih ga ubagovao. Jedino veličina malo ponekad zasmeta, ali koliko mi nekad zasmeta kada nešto na brzinu hoću jednom rukom u toku vožnje da odradim toliko nekad ta veličina bude plus. Sve u svemu, nisam koristio bolji fon sa operativnim sistemom.

Kamera mi najviše fali sa 808, ne može da priđe 808 ništa kako vidim, ali su dobre slike sa note 2, još bolje od S3, baš je izrašeno bolja u uslovima slabijeg osvetljenja u odnosu na S3:

20130220_202647 by Ivan 808, on Flickr

20130224_152452 by Ivan 808, on Flickr

20130225_115404 by Ivan 808, on Flickr

20130225_112030 by Ivan 808, on Flickr

Ovde sam snimio kratak video da se vidi kvalitet snimka u 720p:
http://www.youtube.com/watch?v=szXM_ULIffQ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 25.0.1364.99
mob
Apple iP5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
OS
Windows
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
HTC HD2, Nokia E72
Evo konacno i ja nabavih ovu zvjerku (nakon one x) i jos se navikavam na velicinu, ali su prvi utisci ekstra!
Zanima me koju kombinaciju roma i kernela koristite?
Ja koristim omega v14 rom i stock kernel, ali mi screen on time ne moze preci 6h s tim da je telefon ukljucen oko dvadesetak sati, i da je ekran na automatskom svjetlu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Samo Srbija, Srbin u srcu i dusi!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 237
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Nokia N900
Mene je odusevio ekran posle silnih uredjaja koje sam imao ovde ikran razara  Smile
IP sačuvana
social share
Nokia Maemo Hack Team
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
mob
Apple iP5
Analysing sports videos with Coach's Eye

Professional tennis coach Jason Harrison introduces the Coach's Eye app, highlighting how the GALAXY Note II, with its 5.5-inch screen and HD Super AMOLED display, is the perfect device for viewing and analysing sports footage.

With Coach's Eye for the GALAXY Note II, Jason can record his athletes in action and review the footage in either normal speed or slow motion to provide analysis. With the S Pen, Jason can annotate and draw with accuracy on the video clips, while the split-screen capabilities allow for comparisons of two clips at once.

Other great features include the benefit of adding commentary to the videos and easy sharing via email and social networks.

To download Coach's Eye for GALAXY Note II visit: http://bit.ly/12EnuL1

Discover more about the GALAXY Note II here: http://bit.ly/GALAXYNoteII


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Apple iP5
Photo Editing with PicsArt

Graphic designer and blogger Shini introduces the PicsArt photo editing app for the GALAXY Note II. PicsArt has been optimised for the GALAXY Note II, to include functions such as Air View allowing a preview of gallery images and the effects on images.

Shini is always on the go, and the GALAXY Note II helps her create and share wherever she may be. With PicsArt, she can use the S Pen to add colour, tone down colour, and use the erase mode to remove parts of a filter. She can also use the S Pen button to switch between the applied effect and the original image.

PicsArt for GALAXY Note II is available on the Google Play Store and Samsung Apps.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Ericsson Galaxy Note
pozdrav!

hocu da rootujem ovaj telefon ,citao sam dosta o tome i veci deo shvatio kako da uradim. hocu da instaliram [JB][4.2.2] Official CyanogenMod 10.1 Nightlies, mene zanima oko tih Kernel fajlova,kako da odaberm i da instaliram PhilZ-cwm6][n7000] v5.06.1 Safe Stock Kernel+CWM6+Root+exFAT+ext4-LT6 ,
ne ide mi bas dobro engleski pa pa bih zamoli ako se neko razume da mi malo pojasni..

procitao sam da se Kernel bira na osnovu Build Number-a,ja sam sve pregledao i na osnovu mog,ne mogu da nadjem odgovarajuci Kernel?

da li posle instaliranog roma mogu da instaliram Kernel?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot_2013-06-14-01-41-05[1].png
(130.23 KB, 800x1280)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.57
mob
HTC ONE
Ja sam ih isprobao skoro sve i nijedan ne radi tako dobro kao fabrički ( na NOTE 2) .
Juče je izašao STOCK Unbranded:
Model    Country/Carrier    Date    Version    PDA    CSC   
GT-N7100    Nordic countries    2013 August    4.1.2    N7100XXDMG1    N7100OXXDMG1


instaliraj njega i nećeš pogrešiti , ništa specijalno se ne dobija sa ponuđenim custom ROM-ovima sa XDA (baterija / brzina / stabilnost je sa STOCK ROM-om je neprevaziđena na NOTE 2 )

Ja sam pre nekoliko dana prodao S4 i kupio (NOV) NOTE 2 , čisto želja da me mine ... period navikavanja je 2-3 dana , jedino što me posle S4 nervira taj "zastareli"  4.1.2  ali kad dobije apdejt na 4.2.2 / 4.3 biće best buy NOV smartphon za 380 evra . Inače moram priznati da 4.2.2 daleko brže radi i bolje izgleda od 4.1.2 (na Galaxy liniji) , btw   danas sam drugarici ubacio oficijelni 4.2.2 na Galaxy Grand Duos (plaćen nov 255 evra ) pa to je neverovatno kako radi a ima izgled menija indentičan kao S4 (jedino njegova rezolucija ekrana od 5 inča je  Smile  , ali za čitanje novina / foruma / fejsbuk / tviter / instagram ... sjajno obavlja posao , jbg niko na fonu ne gleda filmove u full HD formatu pa da tražiš dlaku u jajetu za 255 evra .
« Poslednja izmena: 21. Avg 2013, 23:44:30 od zoreli »
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.166
Vec duze vreme planirao da  kupim note2.
Cekao note3 da izadje da bi cena note2 pala na 399 €.
(A moze se naci i za 349)
Imajuci samsung galaxy nexus, predjoh konacno na 
Note2 radi icepanog stakla na nexusu, koje u italiji kosta od
190 do 220 €. Pa  mi palo ko kec na 10ku za full tel (note2). Pa evo utiske...
Iskreno mogu reci da od ocekivanja nota2, moje zadovoljstvo je nikako vise od 40%  mog ocekivanja. A to je bolja kamera, veci ekran, jaca baterija i bas  jaci zvucnjak. Sve ostalo mi je brze i bolje nna nexusu. Dal to sto je android 4.3 a note 4.1.2.
I hteo bi da pitam dali moze nekako android4.3 da se ubaci u note2.
Hvala.... i bez ljutnje ako nekom omalovazavam tel, ovo je moje iskreno misljenje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.196 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.