Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung E900 ćaskanje  (Pročitano 21436 puta)
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Jako je lep, ali mi nekako nije pririodno da telefon ne može da zvoni i vibrira istovremeno. Što je kontrola leta rekao, ovo je telefon za osobe kojima je bitno da imaju najlepši telefon, a ja takve telefone ne gotivim...
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E61i & S200
Imao sam D500, D600 i x820 od samsunga. Nisam bio zadovoljan ni sa jednim od navedenih modela! Najvise mi smetalo to sto baterija drzi plafon 2 dana uz prosecno koriscenje,ne mogucnost igranja bar neke igrice..... moze da se ubaci,ali je neverovatno komplikovano.....

Ali izgled im je fascinantan... odusevio sam se sa x820 i njegovom "Tezinom"    Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Symbian forever

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1017
Zastava Trstenik
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Alcatel OT 990
Lep telefoncic sa vrlo lepi specifikacijama, ali me malo plasi sto je slajder, ne znam zbog cega ali jbg  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 300
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
svi se tu nesto razumete i hvalite ovaj fon,ali nek ga neko uzme u ruke 2-3 min da prodje kroz meni?!!!Ovi elegantni senzorski dugmici su uzasni za neko vreme privikavanja,vrlo se lako pritisne taster "c" ili "No" i to toliko (mene) nervira.......ali dobro,ko se navikne moze da bude zadovoljan izvrsnom video kamerom (kad sam prebacio film na komp klipovi su bili kao kod nekih digitalaca od pre 2 godine,mozda i bolji),dok za kamericu i slike nisam imao strp;ljenja (senzorski dugmici.....shit).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
svi se tu nesto razumete i hvalite ovaj fon,ali nek ga neko uzme u ruke 2-3 min da prodje kroz meni?!!!Ovi elegantni senzorski dugmici su uzasni za neko vreme privikavanja,vrlo se lako pritisne taster "c" ili "No" i to toliko (mene) nervira.......ali dobro,ko se navikne moze da bude zadovoljan izvrsnom video kamerom (kad sam prebacio film na komp klipovi su bili kao kod nekih digitalaca od pre 2 godine,mozda i bolji),dok za kamericu i slike nisam imao strp;ljenja (senzorski dugmici.....shit).
Niko ovde i ne tvrdi da je ovaj telefon dobar sa tehničke strane koliko sam ja shvatio u komentarima do sada - svi uglavnom tvrde(i ja medju njima) da je ovaj telefon fenomenalno dizajniran i lep za oko.
Ovo je velika razlika izmedju tvoje i naših tvrdnji.
Nego, zahvaljujem na komentaru jer se to i očekuje u ovoj temi, nema smisla samo hvaliti dizajn ili kuditi što nema OS!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung GS3
Imam ovaj mob i malo sam ga koristio,jeste da smetaju senzori ali je to stvar navike,psle dva dana sve je to ok! Dizajn je fenomenalan chak i nije tako stakklen kao shto neki pishu,tako da nije losh! Smekeritza Smile POZ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung e700
pozdrav drustvo...........................


                  moze da zvoni i da vibrira ali to zavisi od melodije.................



         ako neko ima to sto se zove "postaviti vibracije u melodiju" neka okaci ovde jer je stvarno potrebno............
       i jos:     hajde da ovde postavnjamo wallpaper-e i melodije najprimamljivije za ovaj model...imam ga i ja i jako sam zadovoljan!!!!!!!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5695
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung S3Neo
Postoji tema i za mleodije i za walpapere
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung e700
ihhhh,pa budite malo kreativni?????????

                 zar nije bolje da imamo ovde sve za e900????



                               bice lakse,brze, Smile Smile Smile bolje...............
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung L870
ihhhh,pa budite malo kreativni?????????

                 zar nije bolje da imamo ovde sve za e900????



                               bice lakse,brze, Smile Smile Smile bolje...............

   I samo punite temu , a kada lepo postoje teme za to ...
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.