Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung E-700  (Pročitano 3679 puta)
06. Jul 2004, 01:10:25
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Sta mislite o ovom telefonu ?
ja ga porucio danas , pa reko da vas priupitam ....




i karakteristike ...
SPECIFIKACIJA MODELA SAMSUNG E700
 
Osnovno Proizvođač Samsung
Model E700
Godina 2003
Dimenzije 90 x 45 x 23 mm
Težina 86 grama
Mreže 900/1800
 Vibracija
Kamera
 
   
Ekran Boje Kolor, 65536 boja
Osvetljenje Bela
   
Baterija Tip Li-Ion
Mirovanje 150 h
Razgovor 4 h
   
Zvuk Melodije Kvalitet reprodukcije Polifone melodije
Postojeće 0
Sopstvene 0
   
Glas  
   
Memorija Imenik Broj unosa 200
Broj polja po unosu 0
 
   
Poruke Vrsta SMS + EMS + MMS
Kapacitet 0
   
Kartice Vrsta  
Kapacitet  
   
Podaci WAP 2.0
E-mail Nema
Modem GPRS
 Infracrveni port
 
   
Aplikacije  JAVA podrška
Planer vremena
Alarm
Kalkulator
Igre
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Telefon koji nije vredan novca koji kosta kao i svaki slican samsung.
Da ne pricamo sto je nedovrsen i sto je maltene odmah iza njega izasle 2 generacije naslednika e710 i e715
Zasto ljudi kupuju samsung nije mi jasno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Mogu samo da potvrdim ovo isto. Telefon je kao i svaki drugi samsung PRECENJEN i to samo tako. Moj ujak mi se popeo na glavu dok mu nisam nasao samsung i to upravo e715 i mogu da ti kazem da sam se ja razocarao i ako sam ocekivao jako malo od njega, a da je cak i on vec polako poceo da kapira da se za*ebao, samo sto nece to otvoreno da prizna. Evo ti samo par sitnica, a ima ih koliko hoces. Nema bluetooth, sto ima recimo siemens s55 koji kosta 100 eu. IC port je gotovo neupotrebljiv. Pokusao sam da prebacim sa njega na moj telefon ili obrnuto bilo sta i nema sanse. IC port radi samo sa IRDA i sa nekim, mislim cak sa jako malo samungovih modela. Kabl kao i na vecini samsunga NE RADI. On je uzeo kabl ne bi li nekako ostvario vezu sa kompom i pokusao da prebaci slike na komp kako bi video da li mu kamera uopste nesto valja i to je nemoguce. E-mail client NEMA. Software je PUN rupa, evo ti samo dve sitnice, ne moze da se namesti da se telefon sam ne javlja nakon otvaranja telefona, tako da ti ne mozes da recimo prekines vezu a da se prehodno ne javis, a o opcijama tipa silence ili tako dalje nema ni reci. Onda recimo nemas neke osnovne stvari poput podesavanje kontrasta display-a i tako dalje. Sve u svemu ja ne mogu da verujem da telefon moze da kosta preko 300 eu, a da NISTA ne pruza za te pare.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Bluetooth ne koristim , IC port imam na Nokiji sada i nisam ga mozda 5 puta upotrebio za 2 godine , Mail imam kod kuce tako da mi netreba ...
i kosta me oko 300 eura ( na dodjem ti Smiley ) ...

mada mi se jako svideo telefon ...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa to ti kazem, ako hoces da se pokazujes sa telefonom i da imas sminkerski telefon, bolji neces naci, a ako hoces da telefon ima i nesto osim maske onda bezi sto dalje od njega. Inace posto bt ne koristis, kao ni ic, da li si razmisljao o nekim prostim stvarima tipa kako ces prebaciti slike koje si slikao sa telefonom na racunar, posto je kabl koji radi skoro nemoguce pronaci? Ili mozda kako ces prebaciti slike ili melodije na telefon? Skidaces ih preko wap-a verovatno.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mozes svaki drugi samsung uzeti, isto izgleda a kosta 10 puta manje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ma toliko ga ljudi ima a bas mi je bezveze.. Fensi telefon za ljude koji ne znaju sta ce sa 300 eur, za te pare ima mnoooogo boljih telefona od njega, tako da ga niposto ne bih uzeo... Realno vise od 200 ne bih dao..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A da ne pricamo sto flat cable crkava cim par puta preklopis telefon malo jace Smiley al ono... bar imas cool lightshow dok ne vrisne skroz Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
PA problem je sto su samsunzi svi precenjeni, osim mozda x100 koji jedino vredi para. Ostali su svi od 200 eu pa na vise, a svi su manje vise isti, osim ako pod istim ne podrazumevas drasticne razlike u vidu (ne)postojanja cirkona, ogledala i tome slicno. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Devojke vole pudrijere.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.