Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung c100  (Pročitano 10865 puta)
30. Dec 2003, 08:42:34
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Juce je jedan drug kupio samsung c100 i malo sam se zezao sa njim. Nisam uspeo da najdem nigde nikakav composer. Da li ovaj telefon UOPSTE ima composer? Takodje ono sto nisam mogao da verujem je da ovaj telefon izgleda nema nikakav nacin da posalje, odnosno primi melodiju. Posto ima ic port, pokusavao sam sa moje nokie da mu saljem neke melodije, doduse samo u AMR formatu jer opet nokia iz nekog razloga ne moze da salje MID file-ove i nije mogao to da primi. Moze li neko da mi objasni u kom formatu i kako slati file-ove, preko cega, na c100, ako nemate kabl? Ako bas nikako drugacije ne moze, onda mi bar recite da li uopste moze i preko kabla, da bar to dzabe ne kupuje. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sto ne donwloaduje preko wapa?
Nokia moze da salje midi, samo sto ides iz file managera pa saljes, file managera na telefonu, ja stalno menjam melodije sa ortacima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
1. Zato sto je glup Smile .
2. Zato sto ne zna da radi nista sa telefonima
3. Sto je kupio telefon za koji sam mu izricito rekao da ga ne kupuje bez mene, a on je to ipak uradio, pa sada mora da pati zbog toga. :wink:

Zezam se, mada je stvarno glup izmedju ostalog i za mobilne telefone :wink: . Mada stvarno je samsung ja mislim najgori proizvodjac sto se tice logicnosti menija. Juce kada sam uzeo telefon, nista zivo nisam mogao da nadjem iz prve, sve sam trazio po pola sata. Zato sam i mislio da mi je mozda promakao negde composer ili nesto sto bi mu omogucilo da prima melodije.

Znaci ti mislis da, da sam ja uspeo da posaljem mid, da bi on mogao da ga primi?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Jos nesto. On je na 064 prepaid. Oni valjda ne mogu da koriste GPRS, nego samo MMS, a wap je samo preko GPRS-a, ili preko postpaid-a, odnosno ne moze se koristiti preko prepaid-a.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Postoje neke nekompatibilnosti medju icv portovima, ali ne verujem da bi ovde bilo problema, tj mislim da bi mogao primiti.
Nauci ga da surfuje preko wapa , na telfonu i na mobtelu ima vise nego dovoljno melodija Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
c100 modrzava mmf extenziju melodija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat: Eniac
c100 modrzava mmf extenziju melodija...

Svaki samsung sa polyphonic zvukom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Jos ako bi neko bio tako zlatan da mi objasni sta je mmf, odnosno da li telefon mid konvertuje u tu ekstenziju ili je potrebno to raditi rucno i ako je tako, cime?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
mmf ili ti smaf

1.What 's the SMAF format? It's for which mobile phone?
SMAF is the data format specification designed by YAMAHA, which has a main purpose to define the data expression of the multimedia contents for mobile device (mainly used in cellular phone). The basic portion of SMAF specification is designed to play the sound data conveyed by YAMAHA LSI sound chip. It is now mainly used as an the ringing alert melody of a cellular phone.
SMAF also supports an extended feature which can define display sequences of texts and graphics. SMAF can synchronize the sound sequence with pictures and texts easily. With this feature, it is now used as data expression of the multimedia contents including Karaoke. Moreover, since SMAF has a very flexible structure like a container, SMAF has a specification which can be expanded for future use.


SMAF-supported mobile phones
J-K51, J-N05, J-P51, J-SA51, J-SH08, J-SH09, J-SH51, J-SH52, J-T51, J-D03, J-D04, J-D05, J-D06, J-D31, J-DN03, J-K04, J-K05, J-N03, J-N03II, J-N04, J-NM01, J-NM02, J-PE03, J-PE03II, J-SA03, J-SA04, J-SH04, J-SH05, J-SH06, J-SH07, J-T05, J-T06, J-T07, J-K03
A1012K, A3013K, A1014ST, A3012CA, A3015SA, A5301T, A3014S, A1011ST
C404S, C406S, C407H, C413S, C414K, C414K¢ò, C451H, C452CA, C1002S, C3001H, C3003P, C302H, C307K, C309H, C313K
TK21, TT21, TD11, TK12, TP11, TS11, TT03, TT11, TK03, TK04, TK05, TK11


Samsung: T100, T108, T208, S100,S105, N600, N620,N625,N628, A800, A809, X199, V200, V205
Siemens 8008
TCL 2188,3188,3288,3388,3688
Toplux VG100,CG100, VG200
Kyocera-Zhenhua KZ610
DBTEL 2017
Eastcom EG760
TCC Q285
LG W3000, 8080
BenQ M560G,S830C
Compal XG5D
Amoisonic A8, A6,A8698,A80
NEC DB7000
Bird V08, GC600, GC200
ZTE 806, G218
Legend G608, G808, i188
Eastcom EG860, EG890
Sotec SC9988, Hi700, Hi710, Hi718
OKWAP i66, i108, 166 and more...
Sewon SG2200
Sharp GX10, GXi98
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Probao sam da saljem mid obican preko FExplorer-a sa moje nokie i nece ni tako da je primi c100. Jos jedino preostaje da nadjem negde te mmf melodije pa da probam tako. Zna li neko gde mogu da nadjem mmf melodije i postoji li neko kovnertor mid u mmf?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.