Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung c100  (Pročitano 10864 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: eXPerience
Citat: SerbianFighter
Citat
A na mobilnisvet cene uglavnom nisu tacne ...

Ne, naprotiv, uvek su tacne. Neka mozda ode gore dole, ali u globalu odlicne podatke milan ima.

Mi ovde pricamo o trash telefonima, pitanje je koji je najvece smece... pa najvece smece je c100 jer on ni nema nista od onoga sto drugi imaju. 3510i bar ima ogromnu gomilu igara za njega ako nista vise.


Pogledaj npr. za 3660, 6600 ... pa zovni radnje u kojima su te najnize cene ...

Sta to nema ?! Jedina mana mu je sto ne podrzava mms ... Igrica ima koliko 'oces ... Provereno ...



Ma c100 je los potpuno telefon. Evo, ja sam prvi zna to i SF, razmisljao da kupim c100 za sestru koja ima c35. U medjuvremenu sam saznao malo vise o njemu i jedan drugar ga je kupio pa sam ga malo vise testirao i definitivno je telefon jedan veliki trash. Ja sam se upecao na 65k boja i 40-kanalne polifone melodije. Medjutim display mozda i ima 65000 boja ali izgleda neuopredivo losije od display-a na mom 7650 koji ima samo 4096 boja.  Melodije jeste da zvuce dobro, ali sta ti to vredi kada su te ponudjene sve neke bezveze, a da pokusas da ubacis ti nesto u njega nebih ti preporucivao da pokusas. Evo ja sam se od kada je taj moj drug uzeo c100 ubio pokusavajuci na razne nacine da mu ubacim neku normalnu melodiju i nema sanse da se to uradi. Nece da cita mid, pa onda ima ic port, ali taj ic port moze da radi samo sa irda na kompu, odnosno ne moze da komunicira sa drugim ic portom na telefonu. Bluetooth naravno ne treba ni spominjati da nema, sto se mozda i jedino ne moze navesti kao mana s'obizrom da samsung koliko sam ja video izgleda ni na mnogo skupljim modelima nema bluetooth pa tako i ovaj nacin komunikacije otpada. Kabl nisam probao ali svi koji jesu kazu da je tek to vrhunac mazohizma i da skoro ni jedan kabl ne radi kako treba. Zato ti kao jedini nacin da uspostavis vezu sa spoljasnjim svetom preostaje gprs. Medjutim ljudi ne razumeju neke stvari. Gprs je sada besplatan, ali nece biti tako stalno. Kada uvedu da se placa siguran sam da ce se protok koji mobtel sada ima smanjiti za 99%. Nisam siguran da ce ljudi tada skidati megabajte i megabajte preko gprs-a, a samim tim moze se zakljuti da i taj vid komunikacije sa spoljnim svetom otpada i sta onda? Onda imas telefon koji nema ni komposer a model je za 2003-u i na kome ne mozes da uradis ni tako smesne stvari kao sto su promena melodije ili promena slike na desktopu. Los je, mnogo los telefon. Ima tu i jos dosta stvari. Baterija je slaba s'obizrom na velicinu display-a koja nije impresivna. Tastatura mi se u pocetku cinila dobrom, medjutim sada sam video da je izuzetno ne kvalitetna. Pored toga telefon je i prilicno spor, bar kada je kucanje poruka u pitanju, tu je bas spor, sporiji od ericsson-a. Sve u svemu, telefon kosta oko 140-150 eu, a ja mislim da je to bacanje para. Bolje uzeti recimo siemens c60 koji je isto totalno ne kvalitetno uradjen, ali bar ima sve sto treba i mms, ili recimo s55 koji ima i bt i koji sada kosta oko 170 eu. Ima tu jos telefona koje bi ja uzeo mnogo pre nego c100, kao sto sf kaze, t68i ili m55, mozda cak i 3510i.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cinjenica, za male pare s55 je sada best buy jer zaista nudi mnogo za 170e, ima on svoje mane, cinjenica takodje, ali ipak... koji telefon za te pare pa nema
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Izgleda da je i kod ovog telefona fora kakav je primerak ko zakacio ...
Tesko da moze da se poredi njegov i displey 7650, ja bih ga pre poredio sa 6600 ... Pokusavao sam da ubacim melodije, i uspeo ... ima i domacih i stranih melodija kol'ko hoces, a moze i preko ic-a ... Bluetooth za 140e ?! (t68 je slabiji u drugim stvarima) ... Baterija jeste slaba, to se mora priznati ...

Ja ne bih vise da se raspravljam, meni se telefon svidja ... ima mana, ima dobrih strana ... Moje licno misljenje.
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Sada sa melodijama na ovom glupom telefonu se isa lje nastavlja. Juce sam ponovo pokusavao da ubacim nesto od meloidja na c100 tako sto sam ubacio svoju, 063 karticu i nakacio se na gprs. Medjutim opet nisu radile melodije. Isao sam na tag-tag i onda bas na mmf melodije, koje su bas za samsung i kada sam pokusao da skinem nesto, ili napise unsuported file type ili sto je jos veci biser, skine melodiju i onda kada dodjes do te melodije da bi pokusao da je preslusas, ona se jednostavno ne cuje, a sto je jos veci biser od prethodnoga, posle tog bezuspesnog pokusaja preslusavanja novoskinute melodije, nijedna druga melodija vise nece da radi, odnosno teleofn se ponsasa kao da mu je iskljuceno zvono. Onda treba iskljuciti, pa ponovo ukljuciti telefon i onda fabricke melodije, rade, ali cim opet dodjes do nove melodije, sve ostale prestaju da rade. Meni ovo stvarno vise nista nije jasno. Ima li ko ovaj telefon i sta i kako raditi sa njim? 8O
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta ces... djubre, lepo ja kazem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Citat: Bad Habbit
Sada sa melodijama na ovom glupom telefonu se isa lje nastavlja. Juce sam ponovo pokusavao da ubacim nesto od meloidja na c100 tako sto sam ubacio svoju, 063 karticu i nakacio se na gprs. Medjutim opet nisu radile melodije. Isao sam na tag-tag i onda bas na mmf melodije, koje su bas za samsung i kada sam pokusao da skinem nesto, ili napise unsuported file type ili sto je jos veci biser, skine melodiju i onda kada dodjes do te melodije da bi pokusao da je preslusas, ona se jednostavno ne cuje, a sto je jos veci biser od prethodnoga, posle tog bezuspesnog pokusaja preslusavanja novoskinute melodije, nijedna druga melodija vise nece da radi, odnosno teleofn se ponsasa kao da mu je iskljuceno zvono. Onda treba iskljuciti, pa ponovo ukljuciti telefon i onda fabricke melodije, rade, ali cim opet dodjes do nove melodije, sve ostale prestaju da rade. Meni ovo stvarno vise nista nije jasno. Ima li ko ovaj telefon i sta i kako raditi sa njim? 8O


Moze se reci da imam ... Skidao sam melodije sa tagtag i jos nekih sajtova u mmf formatu i sve rade odlicno ... Zasto se kod tebe to desava stvarno neznam ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
bugovit software, mator software ili nesto slicno.
Prodaj to dok jos mozes za neke ok pare da prodas.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma nije to moj telefon, nego od druga. Kupio ga je u roamingu, pre desetak dana za 150 eu, ima garanciju i sve ostalo. Sta mislite za koliko bi mogao da ga proda?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nek proba za 130 i ako uspe nek bude srecan.
A za pocetak nek ode kod njih i pita sto mu nista ne radi i telefon tripuje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 38
Posto sam ovde procitao gomilu subjektivnih gluposti, nisam odoleo da ne napisem jedan objektivan komentar i par saveta.
Na pocetku da napomenem da sam zadovoljni vlasnik c100 koji sam kupio nakon velikog broja poseta uglednih foruma na temu mobilnih telefona (npr. howardsforum) i konsultacija sa ljudima kojima je to posao.
Samsung c100 je jedan od najboljih telefona u svojoj cenovnoj klasi. Znaci, nemojmo mesati babe sa zabama!!!
Jedine realne mane ovog telefona su nedostatak MMS-a (koji mi ne pada na pamet da koristim) i relativno kratko trajanje baterije. Osim toga, telefon nudi mnogo vise od drugih telefona iste cenovne klase.
Najvaznija osobina ovog telefona je "iritirajuce mali broj kvarova" (reci jednog od servisera, za razliku od bilo kog Siemensovog modela koji izmamljuju osmehe servisera sirom sveta.
Melodije, slike i animacije se lako prenose na telefon sa racunara putem IR adaptera i specijalnog softvera (EasyGPRS 2.1.6 i PSMPlay - konverzija bilo kog midija u MMF). Zvuk ovog telefona je najbolji u poznatom svemiru. Jedino je za Java aplikacije neophodno imati wap.
Ima jos mnogo stvari koje bih napomenuo, ali ne zelim da smaram (kao npr. da prikaz slike na Nokia-i 7650, nikako ne moze da se meri sa prikazom slike na visestruko jeftinijem c100 - slika na Niokia-i je veca al' smesna).
Zakljucak je da nema savrsenog telefona vec samo onih koji TEBI odgovaraju ili ne (sve je stvar navike).
Jedan tip a kraju: Ukoliko na 064 prepaid-u aktiviras mms, automatski ce ti biti aktiviran i gprs.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.